Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć jak to jest z tymi negocjacjami z konsultantkami?

 

Umowa do końca sierpnia, wysłane wypowiedzenie:

Obecnie posiadam

Optimum+35,00 zł

Viaplay Medium 5,00 zł

CANAL+ Family0,00 zł

BBC Player0,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD0,00 zł

CANAL+19,90 zł

MOVIES Fun0,00 zł

Najem Dysk0,00 zł

Najem 4K UltraBox+0,00 zł

łącznie 59,90zł

 

wczoraj telefon od konsultanta i propozycja:

Optimum+35,00 zł

Viaplay Medium 10,00 zł

Canal+ 19,90zł

liga mistrzów 20zł

dekoder 0zł

łacznie 84,90zł

 

Powiedziałem że podpisze nową umowę podn warunkiem pakietu Optimum za 20zł tak jak oferują innym. Chwila czekania rozmowa konsultanta z kierownikiem i wraca z odpowiedzią że takie oferty nie może mi przedstawić.... czekać dalej na kolejne telefony? czy samemu ich atakować?    Dotychczasowy staż w canal + to 18lat...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fanatyklech napisał(a):

cześć jak to jest z tymi negocjacjami z konsultantkami?

 

Umowa do końca sierpnia, wysłane wypowiedzenie:

Obecnie posiadam

Optimum+35,00 zł

Viaplay Medium 5,00 zł

CANAL+ Family0,00 zł

BBC Player0,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD0,00 zł

CANAL+19,90 zł

MOVIES Fun0,00 zł

Najem Dysk0,00 zł

Najem 4K UltraBox+0,00 zł

łącznie 59,90zł

 

wczoraj telefon od konsultanta i propozycja:

Optimum+35,00 zł

Viaplay Medium 10,00 zł

Canal+ 19,90zł

liga mistrzów 20zł

dekoder 0zł

łacznie 84,90zł

 

Powiedziałem że podpisze nową umowę podn warunkiem pakietu Optimum za 20zł tak jak oferują innym. Chwila czekania rozmowa konsultanta z kierownikiem i wraca z odpowiedzią że takie oferty nie może mi przedstawić.... czekać dalej na kolejne telefony? czy samemu ich atakować?    Dotychczasowy staż w canal + to 18lat...

 

 

@fanatyklech Pakiet Optimum+ najtaniej kosztuje 24,99 zł/m, ale teraz głównie ta cena jest na odtworzenie jak ktoś tak miał. Jak masz pakiet Optimum+ za 35 zł/m, to ewentualnie możesz próbować negocjować o zejście do ceny 29,99 zł/m za Optimum+ i do tego paczka CANAL+ za 19,90 zł/m, C+ 4K UHD za 0 zł/m, Kolekcja BBC Player w gratisie i ewentualnie jak chcesz opcja Super Sport z Ligą Mistrzów UEFA za 20 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny kontakt chyba DUK bo wczoraj złożyłem wypowiedzenie. Myślałem że już się uda przedłużyć a tu lipa. Wołają 20 zł za MR a wczoraj proponowali za 0zł. Niby nikomu nie przdłużają za 0zl z MR ,  a wczoraj jakbym się zgodził pytam? To pan zdziwiony i mówi nie wie co by było , ja mówię jak co by było miałbym za 0zł. Mówię zrabatuje mi pan i się dogadamy , on niestety nieugięty i tylko 20zł. Nic czekam dalej , umowa do końca listopada  , a już myślałem że zamknę temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złożeniu wypowiedzenia otrzymałem ofertę :

Extra+ 54,99 zł 
CANAL+ za 19,90 zł/m 

CANAL+ 4K 0zł/m
Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m ( 3 szt. )
Super Sport 20 zł/m

Eleven Sports 11,90 zł/m
Viaplay Medium i Dopełnienie do Total 39 zł/m 
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m
Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m 

 

Łącznie 186,79 zł/m 

 

Po wycofaniu się Viaplay z Polski ( prawdopodobnie za ok. 9-10 mies. ) opłata obniży się o 39 zł/m

 

Czy coś z tej oferty można jeszcze ugrać ?

Umowa do końca sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej rozmowie z DUK i wycofaniu wypowiedzenia taka oto oferta z dzisiaj:

canalplusoferta1duk.png

Chciałem nie przekraczać 150zł (prawie się udało, ponoć nie da się zrabatować tego dysku) i mieć dalej Cinemaxy. Niestety ich nie dostałem, podobno ma to jakiś związek z Maxem i nie mogą już ich rozdawać za darmo. 

Zastanawiam się czy akceptować, nie mam pojęcia czy jest coś jeszcze do ugrania i do urwania tutaj.

Jak VP wyjdzie z Polski za niecały rok to rachunek obniży się o 15zł, wrzucę sobie Cinemaxy i zmieszczę się w 150zł :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lamparcicho Tak szybko po pierwszej rozmowie zgodziłeś się na wycofanie wypowiedzenia i zero dalszych negocjacji choćby o zrabatowanie tego dysku? Pakiet Superpremium+ 4K pisałeś wcześniej, że masz za 109,99 zł? Jak tak to cena głównego pakietu jest jak najbardziej do odtworzenia nadal. Co do kanałów Cinemax to masz je obecnie bezpłatnie, czy za nie płacisz? Bo bezpłatnie są tylko do odtworzenia jeśli kiedyś się tak je dostało.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny trwała rozmowa, konsultant był nieugięty :P A zgodziłem się na wycofanie wypowiedzenia bo niby bez tego nie mogliśmy "przejść dalej" :D 

Cinemaxy miałem płatne za dychę, po prostu chciałem żeby mi coś dali od siebie w bonusie na kolejne 2 lata ;) Tak wygląda moja obecna jeszcze umowa do końca sierpnia:

canal-stary-aneks.png

 

Dzięki za zwrócenie uwagi na ten pakiet główny, tutaj jest pole do manewru jak widzę :) 

 

Btw wczoraj wieczorem i tak mi przysłali smsa z informacją o przyjęciu wypowiedzenia i numerem do kontaktu także dzisiaj tam do nich dryndnę i zobaczymy na kogo tym razem trafię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z DUk i oferta, którą zaakceptowałem:

  • Extra+ 44,99 zł 24 m, ,
  • BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),
  • CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),
  • CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),
  • Cinemax Pack 0 zł 3 m dla Abonentów (04/23),
  • HBO i Max Standardowy 25 zł/m dla Abonentów (06/24),
  • Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów,
  • Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),
  • Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Razem 89,99

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wypowiedzeniu i na ostatnim miesiącu umowy. Za ile najmniej przy przedłużeniu umowy można dostać HBO z Max premium? Proponują mi za 45 i mówią że się niżej nie da. 

Na dzień dzisiejszy moja propozycja prezentuje się mniej więcej tak. 


pakiet extra

Paczka canal + razem z c+ 4k

HBO z Max standard

eleveny

filmboxy

Super sport

multiroom

2 dekodery 4K i do tego dwa dyski

 

Za taki zestaw chcą blisko 140 zł. Uważacie że jest to już dobra cena? Chciałem powalczyć jeszcze o Max’a w wersji premium ale nie chcą zejść niżej niż 45. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem telefon z DUK, obecnie mam to co w stopce za 99,99. Interesuje mnie Liga Mistrzów i utrzymanie Viaplay do czasu ich wyjścia z Polski. 

 

Propozycja C+:

Extra + 54,99

Canal + 19,99

Eleven Sports 11,90

Dekoder Dualbox 5

Viaplay Total 30

Canal + Extra (LM) 20

 

Nie zgodziłem się na coś takiego, tym bardziej, że podobną opcję oferowała mi Pani w salonie zanim złożyłem wypowiedzenie. 

 

Co maksymalnie mogę tu ugrać?

Taka propozycja nijak mi się nie opłaca, umowę mam do końca grudnia więc pakiet LM mogę sobie włączyć dodatkowo i nawet jeśli nie będzie możliwości włącz/wyłącz to zapłacę miesięcznie 130 zł czyli 10 zł mniej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2024 o 14:18, JedynyTaki napisał(a):

HBO z Max Standardowy za 25 zł/m.

 

W dniu 27.07.2024 o 23:02, JedynyTaki napisał(a):

A oferta HBO z Max Standardowy za 5 zł/m jest dostępna dla osób które nie miały dotychczas takiej opcji w swojej ofercie, po drugie jest dostępna tylko po spełnieniu określonych warunków podczas przedłużania umowy.

Opinie są podzielone 😀 Jakie warunki trzeba spełnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JedynyTaki napisał(a):

Nie ma innej oferty niż 45 zł/m za HBO z Max Premium. 

@JedynyTaki Ok, a jeśli mam pakiet Superpremium+4K i dotychczas jego składową było HBO i HBO Max, to na co mogę liczyć po przedłużeniu umowy na ten pakiet, zachowując dotychczasową cenę? Czy będzie to HBO z MAX (standardowym) czy HBO z MAX (premium)? Jeśli ta pierwsza opcja to, jako posiadacz Superpremium+4K, ile będę musiał dopłacić za upgrade MAX-a do wersji premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavello Konsultant chciał Cię naciągnąć na opłatę cennikową za moduł CAM, bo bez problemu można utrzymać darmowy najem modułu CAM do nowej oferty przedłużenia umowy. Moim zdaniem najbardziej Ci się opłaci przejść na czas nieoznaczony z tą umową w ofercie MultiHouse. Sprawdzałeś w Strefie CANAL+ w zakładce "PŁATNOŚCI" --> "PROGNOZA RACHUNKÓW" na jaką kwotę prognozuje się rachunek na pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego? Powinno prognozować się 19 zł/m i to by wyszło najkorzystniej cenowo dla Ciebie niż przedłużać umowę na droższe warunki. Oferty przedłużeniowe to Extra+ za 25 zł/m i być może jeszcze dają za 20 zł/m, ale cena 15 zł/m nie do odtworzenia dlatego najlepiej jak pisałem będzie jak rozważysz przejście z tą dodatkową umową na czas nieoznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukx95 napisał(a):

"PROGNOZA RACHUNKÓW"

Tak mnie zainspirowałeś, że wszedłem na swoją prognozę i ...mam pytanie.

Wiesz może o co chodzi ?

Zobowiązanie do 28 lutego 2025 na SUperpremium 4k - 119,99 zł

Viaplay do 28 lutego 2025 - 0 zł

Multiroom standard - 15 zł

Najem  dualbox - 5 zł

Sumarycznie płacę i mam płacić do stycznia 2025 - 139,99 zł

i ok,

ale już za luty jako ostatni miesiąc oznaczony mam zapłacić 173,99 zł

a od marca , jako pierwszy nieoznaczony 188,99 zł.

Wiesz może skąd takie różnice pomiędzy miesiącami obecnymi, ostatnim z umowy i kolejnymi poza umową ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@pavello Sprawdzałeś w Strefie CANAL+ w zakładce "PŁATNOŚCI" --> "PROGNOZA RACHUNKÓW" na jaką kwotę prognozuje się rachunek na pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego? Powinno prognozować się 19 zł/m i to by wyszło najkorzystniej cenowo dla Ciebie niż przedłużać umowę na droższe warunki.

 

Samo E+ w MultiHouse prognozuje się niestety na 24 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Obecnie posiadam:

 

Pakiet Extra+ za 44,99 zł

CANAL+ za 25,00 zł

ELEVEN SPORTS za 11,90 zł

VIAPLAY za 19,00 zł

Razem wychodzi 100,89 zł

Umowa do 31.08.2024 r.

 

Wypowiedzenie wysłane pod koniec lipca i teraz nie mogę się odgonić od telefonów. Jeden odebrałem i pozostawił dużo wątpliwości...

Czy to prawda, że chcąc LM trzeba wymienić dekodery? Obecnie mam jako główny dekoder: turboBox+MASTER i multiroom WiFi Box+.

Konsultant twierdził, że UEFA (??!!) wymogła na nich wymianę dekoderów ze względu na bezpieczeństwo... WTF?

Tak czy inaczej, usłyszałem, że nie da się utrzymać cen, podwyżka do około 150 zł na miesiąc, na pewno za VIAPLAY (nie pamiętam ile) oraz opłata za dekodery  i dodatkowo 20 zł za LM.

Może ktoś doradzić jak przeprowadzić taką negocjację?

Dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś kpina.

 

Nowy klient dostaje Entry+ z C+ i LM, Eleven i Viaplay Medium za 75zł.

 

Do tego;

Dualbox 4k 5zł

Multiroom z wifi box 15zł.

 

Łącznie 95zł.

 

Nie chce mi się wierzyć, że rozszerzenie do Extra może kosztować ponad 50zł.

 

I to wykorzystałbym jako punkt odniesienia w negocjacjach.

 

Jakby byli nieugięci to bez żalu zdałbym sprzęt i wziął nową umowę. Ktoś obeznany musiałby się tylko wypowiedzieć ile kosztuje podniesienie w trakcie umowy z Entry do Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, adam-adam napisał(a):

Ktoś obeznany musiałby się tylko wypowiedzieć ile kosztuje podniesienie w trakcie umowy z Entry do Extra.

Do entry możesz dokupic dopełnienie oczko wyżej za +10 zł/m-c. Co do podniesienia w trakcie umowy do wyższego pakietu to nie ważne czy to będzie comfort, optimum czy extra. I tak obawiam się będą sobie życzyć +50 albo +40 (jeżeli płacisz już dopełnienie). Przerabiałem to na pakiecie coprawda entry z netflix ale wątpię żeby w przypadku tego pakietu z kanałami sportowymi było inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...