Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór :)

 

To pora przyszła i na mnie, jak można to proszę o pomoc. Przeglądam forum i nie znalazłem nic podobnego co mam i co w sumie mnie interesuje. Więc piszę z prośba o pomoc.

Obecnie: ENTRY Z CANAL+ I NETFLIX - 70 PLN do tego Netflix 4K - 17, czyli łącznie 87. Do tego viaplay + mistrzowska piłka za free oraz canal+4k i movies fun i wifi premium box. W sumie interesuje mnie tylko liga angielska i czasem liga mistrzów i netflix.

Czy jest szansa na to co mam za ta samą cenę? Choć może jest coś ciekawszego? 

Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli teoretycznie 29 więcej. W sumie i tak taniej niż od via czy z play (upc) - tylko po co mi entry z canal+. Coś się  boję, że będzie ciężko wybrać co trzeba. 

A  wyższy pakiet jak extra? To wtedy viaplay taniej? czy do wszystkiego doliczają te 29?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kakalaka napisał(a):

Dobry wieczór :)

 

To pora przyszła i na mnie, jak można to proszę o pomoc. Przeglądam forum i nie znalazłem nic podobnego co mam i co w sumie mnie interesuje. Więc piszę z prośba o pomoc.

Obecnie: ENTRY Z CANAL+ I NETFLIX - 70 PLN do tego Netflix 4K - 17, czyli łącznie 87. Do tego viaplay + mistrzowska piłka za free oraz canal+4k i movies fun i wifi premium box. W sumie interesuje mnie tylko liga angielska i czasem liga mistrzów i netflix.

Czy jest szansa na to co mam za ta samą cenę? Choć może jest coś ciekawszego? 

Z góry serdecznie dziękuję.

A ten Twój pakiet to jest Entry Canal+ z dołączonym Netflix+4K czy Entry Canal Netflix? Bo jeśli to pierwsze, to może Ci się bardziej opłacać przejść na czas nieokreślony wraz z wyłączeniem Netflixa. U mnie np Viaplay wskakuje wprawdzie na 34 zł, ale MP pozostaje za 0 zł. Musisz po prostu sprawdzić dokładnie rozłożenie swojego pakietu i jakie ceny wskoczą na czas nieokreślony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tacim napisał(a):

 Relax za 19.90 to minimum ??

Też nurtuje mnie to pytanie. 

Wczoraj przedłużyłem umowę. 

Do tej pory miałem Extra+, Canal+, HBO, Mistrzowska Piłka za 87,50.

Teraz mam Relax z Canal+ (pełny) za 44,98 zł.

Oferta z DUK i niby nie można mniej. Mam 14 dni na odstąpienie od umowy i mam poczucie, że można było coś jeszcze urwać. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, geo78 napisał(a):

Też nurtuje mnie to pytanie. 

Wczoraj przedłużyłem umowę. 

Do tej pory miałem Extra+, Canal+, HBO, Mistrzowska Piłka za 87,50.

Teraz mam Relax z Canal+ (pełny) za 44,98 zł.

Oferta z DUK i niby nie można mniej. Mam 14 dni na odstąpienie od umowy i mam poczucie, że można było coś jeszcze urwać. 

Taniej nie będzie przy schodzeniu z wyższego pakietu. 

 

3 godziny temu, tacim napisał(a):

Witajcie czy Relax za 19.90 to minimum ??

Obecnie bardzo dobra oferta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kyle napisał(a):

A ten Twój pakiet to jest Entry Canal+ z dołączonym Netflix+4K czy Entry Canal Netflix? Bo jeśli to pierwsze, to może Ci się bardziej opłacać przejść na czas nieokreślony wraz z wyłączeniem Netflixa. U mnie np Viaplay wskakuje wprawdzie na 34 zł, ale MP pozostaje za 0 zł. Musisz po prostu sprawdzić dokładnie rozłożenie swojego pakietu i jakie ceny wskoczą na czas nieokreślony

Mam takie cudo ENTRY Z CANAL+ I NETFLIX + viaplay + mistrzowska piłka + netflix 4k za 87- tak patrzyłem na czas niekreślony to wskoczy z 87 na 181. Także.... To i tak się bardziej opłaca 87+29=116. Niż viaplay + neftix 4k i mistrzowska piłka osobno. Jeszcze mam net z upc - tam też coś można poczarować - ale od Play to jak najdalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnie dwie umowy mam takie warunki.

EXTRA+ - 47,50zł

HBO MAX - 0ZŁ

HBO - 0ZŁ

CANAL+ 11 (PEŁNA PACZKA) - 25ZŁ

BBC PALYER - 0ZŁ

MULTIROOM STANDARD - 0ZŁ

 

Łącznie mamy kwotę 72,50zł. Wypowiedzenie złożone dzisiaj, koniec umowy 30.04.2024. 13 miesięcy temu nie było problemu z utrzymaniem, jak wygląda sytuacja dzisiaj? Chętnie pozbyłbym się multiroomu i całego HBO lub pozostał przy tym co jest, ewentualnie zamiast HBO wziął Netflix-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za HBO z HBO Max należy spodziewać się podwyżki do 5 zł miesięcznie, Multiroom również może być teraz płatny, zależy w jakim okresie był dobierany. Z ceną za paczkę Canal+ można zejść do 19,90 zł.

 

A oferta na Netflix będzie taka: plan Standard 38 zł miesięcznie lub plan 4K za 55 zł.  

 

 

Edytowane przez JedynyTaki
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HBO lekka podwyżka natomiast na Canal+ obniżka. Czyli rezygnując z multiroom (mam go od kilku lat) jest realna szansa na utrzymanie tej ceny 72,50zł?

Jeszcze pytanie, skoro HBO mam za 0zł i chciałbym z niego zrezygnować i na to konto wziąć Netflix Standard, czy taka podmianka będzie mnie kosztować dodatkowe 38zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erdalove napisał(a):

 

Jeszcze pytanie, skoro HBO mam za 0zł i chciałbym z niego zrezygnować i na to konto wziąć Netflix Standard, czy taka podmianka będzie mnie kosztować dodatkowe 38zł?

Oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, erdalove napisał(a):

Skoro HBO mam za 0zł i chciałbym z niego zrezygnować i na to konto wziąć Netflix Standard, czy taka podmianka będzie mnie kosztować dodatkowe 38zł?

 

Tylko po co rezygnować z HBO jak masz za zero nawet za 5 zł też warto mieć.

Za parę tygodni, miesięcy, przy następnym przedłużaniu umowy zmienisz zdanie ( rodzina itp ) i takiej promocji nie dostaniesz więcej.

Takie moje zdanie.

 

 

Netflix można zawsze dokupić osobno na jego stronie:

https://www.netflix.com/pl/

 

Bez umowy terminowej - możesz zrezygnować kiedy chcesz.

 

e0f7e8ac8528d62e.png

 

baf3402c52e26ffc.png

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

jestem na wypowiedzieniu, umowa do 31.03.2024.

Mój obecny abonament:

Extra+   44,99

BBC Player   0

Mutliroom Standard   15

Canal+ 4K Ultra HD   0

Canal+   19,90

Najem dysk PVR 500GB   5

Najem 4K DUALBOX+   5

 

Prosze o kontakt w celu przedłużenia umowy na lepszych warunkach. Nie interesuje mnie długośc umowy, cena to klucz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobra oferta za całość 69,89 umowa na 15 miesięcy

Ekstra+ 44,90

Canal+ 19,90

CANAL+4K ULTRA HD 0zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0zł

UltraBox+0zł

Dysk najem 5zł

HBO 4miesiące 0zł

Hustler HD 6mc 0zł

do tej pory to samo za tą samą cenę bez Canal+4K i bez tych dodatków na kilka mc

W sumie jestem za na 99%

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...