Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Ja nie pisze o ofercie "składaku" tylko o gotowej łączonej ofercie Extra z CANAL+ za 79,99 zł/. 

Może i byłoby taniej, jeśli chodzi o Extra+, ale MP nie byłaby za 0, więc wyszłoby na to samo. 

 

Ok. Nie zmienia to faktu, że 70zł to maks (za extra plus C+ z 4k , MP oraz ultrabox 4K) przy złożeniu wypowiedzenia i przedłużeniu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie mówię, że nie, ale nie dla każdej osoby. 

19 minut temu, pokrywek napisał(a):

obecnie:

extra + (44,99) c+ z 4k (19,99) , mr (10), mp (5), najem 4k (0), history (1,99), eleven (11,90)

 

umowa do jutra 31.01 , wypowiedzenie wyslane.

 

czy jest szansa na zejście na optimum za 24,99 + ew. dopełnienie za 10zł?

dzieki

Raczej bez szans. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że można taniej przedłużyć w salonie niż u konsultanta a wszystko dzięki pomocy Krzysiek11:)

Do tej pory miałem:

PAKIET NOWY COMFORT+  24,99

DOPEŁNIENIE DO EXTRA+   15,00

MULTI MAN PACK.                15,00

ELEVEN SPORTS.                  10,00

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX 29,00

CANAL+                                    19,00

MULTIROOM STANDARD.        10,00

NAJEM DYSK                             5,00

NAJEM 4K ULTRABOX+.           5,00

Razem.                                      132,99

 

A teraz przedłużyłem na nową ofertę od Krzysiek11:) 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX, Eleven Sports, HBO Max, Multi Man Pack, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ z Netflix za 48 zł/m dla Abonentów (01/23), HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł

 

U konsultantów najtańsze oferty w/w pakietu były za 129,99 zł

 

Pozdrawiam

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _Artek_ napisał(a):

Dobierając do optimum dopełnienie do exstra pewnie byłoby jeszcze taniej ale ważne że jesteś zadowolony 

Jak mam się użerać z milionem telefonów z infolinii za 5 czy 6zł to dziękuję bardzo, mam ważniejsze sprawy.

Edytowane przez krzysiek2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomzet napisał(a):

Okazuje się, że można taniej przedłużyć w salonie niż u konsultanta a wszystko dzięki pomocy Krzysiek11:)

Do tej pory miałem:

PAKIET NOWY COMFORT+  24,99

DOPEŁNIENIE DO EXTRA+   15,00

MULTI MAN PACK.                15,00

ELEVEN SPORTS.                  10,00

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX 29,00

CANAL+                                    19,00

MULTIROOM STANDARD.        10,00

NAJEM DYSK                             5,00

NAJEM 4K ULTRABOX+.           5,00

Razem.                                      132,99

 

A teraz przedłużyłem na nową ofertę od Krzysiek11:) 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX, Eleven Sports, HBO Max, Multi Man Pack, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ z Netflix za 48 zł/m dla Abonentów (01/23), HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł

 

U konsultantów najtańsze oferty w/w pakietu były za 129,99 zł

 

Pozdrawiam

Jestem zaskoczony, że udało Ci się zdobyć pakiet CANAL+Netflix za 48zł, pomimo że wcześniej miałeś i CANAL+ i Netflix. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, krzysiek2608 napisał(a):

Jak mam się użerać z milionem telefonów z infolinii za 5 czy 6zł to dziękuję bardzo, mam ważniejsze sprawy.

10zł miesięcznie ale z takim podejściem to lepiej w ogóle z nimi nie negocjować tylko kliknąć w strefie abonenta najniższy pakiet w najwyższej cenie. :D No bo z czegoś to superpremium 4k za 79zł dla pracowników musi być finansowane. :
Do moich negocjacji jeszcze 10 miesięcy a i tak pewnie zostanę na nieokreślonym...

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czego najkorzystniejszego można się spodziewać przy takiej, obecnej ofercie? Umowa do końca marca.

Optimum+ 39,99 zł

HBO MAX 5,00 zł

HBO 15,00 zł

Mistrzowska piłka 5,00 zł

Player z reklamami 8,00zł

Canal+4k UHD 0,00 zł

Dop. do extra+ dla optimum+ 10,00 zł

Canal+ 19,90 zł

Multiroom standard (wifibox)0,00zł

Najem ultrabox 4k 0,00zł

najem dysk 0,00zł 

 

razem 102,89zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2024 o 13:35, Masters147 napisał(a):

Druga umowa: wycofane wypowiedzenie i pakiet Extra za 14 zł\miesiąc.

Czyli taniej niż niektórzy maja za multiroom.

6 godzin temu, _Artek_ napisał(a):

Do moich negocjacji jeszcze 10 miesięcy

I tyle czasu będziesz nas torturował walką o 1,99...😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Czy można samemu zadzwonić do DUK. Jeżeli tak to posiada ktoś nr telefonu bo znaleźć nie mogę. Chyba, że jest Tu na forum ktoś kto sprawdzi co mogę ugrać. Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie złożone.

Edytowane przez MichałLKR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, o-af napisał(a):

Pod jaki numer można zadzwonić żeby z jakimś rozsądnym konsulem pogadać? Bo dziś ostatni dzień umowy, a od 1,5 miesiąca nikt nie zadzwonił.

22 310 45 45
 

Nie było problemu to co chciałem dostałem 

6 godzin temu, MichałLKR napisał(a):

Siemanko. Czy można samemu zadzwonić do DUK. Jeżeli tak to posiada ktoś nr telefonu bo znaleźć nie mogę. Chyba, że jest Tu na forum ktoś kto sprawdzi co mogę ugrać. Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie złożone.

 

22 310 45 45
zobacz na ten wyżej, mi dawali lepsze oferty niż DUK z nr krakowskiego 12 294 78 75

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Cena nierealna. 

50 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Nie, nie będę-oferty dawane przez @Krzysiek11:) są dobre ale nie najlepsze, tylko to miałem na myśli.

A czy ktoś pisał, że najlepsze?

 

Tak z ciekawości, a u kogo są najlepsze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...