Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. W zeszłym tygodniu dostałem ofertę i tydzień na jej akceptację. Maila, że skorzystałem z oferty, dostałem jednak od razu po zakończeniu rozmowy. Dzisiaj zdecydowałem się przedłużyć ofertę, ale po kliknięciu w link mam informację, że oferta już wcześniej została zaakceptowana. Z kolei w Strefie CANAL+, w historii ofert, mam informację:

 

Status:

Akceptacja Klienta

Czas na akceptację:

Dzisiaj mija termin twojej akceptacji

 

Czy to typowe i umowa jest zaakceptowana, czy jednak coś tam muszę wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mbas Tak to normalne masz dwie pozycje "Status" i "Czas na akceptację". Pozycja "Status" określa, czy oferta oczekuje na akceptację, czy została już zaakceptowana. W Twoim przypadku masz już informację, że jest już "Akceptacja klienta" oferty. Także ofertę masz zaakceptowaną. Niedługo po akceptacji oferty do kilkunastu minut status powinien się zmienić na "Aktywowana", jeśli jest aktywacja oferty od razu, a nie z odroczonym terminem. Druga pozycja "Czas na akceptację" po prostu Cię informuje ile zostało czasu na akceptację oferty i tyle. Jutro pojawi się w tym miejscu pewnie informacja, że czas na akceptację minął i ta informacja w następnych dniach zniknie. Także Ciebie teraz dotyczy informacja z pierwszej pozycji "Status", tam masz podane, że już ofertę zaakceptowałeś. Jeśli oferta się aktywuje po akceptacji, to będziesz miał status "Aktywowana". :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Pakiet Superpremium+ 4K, BBC Player, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox = 119,99zł

+ 2 umowa Pakiet Extra+, CANAL+ SERIALE I FILMY, BBC Player, Opłata za najem WiFiBOX = 20zł 

Razem 139,99zł 

Czy to jest max co można wycisnąć czy blefują ? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2023 o 18:51, mbas napisał(a):

Obecnie mam (umowa do 29 lutego 2024):

- Superpremium+ 4K - 109,99 zł

- Viaplay - 19 zł

- Series Fun - 0 zł

- Mistrzowska Piłka - 0 zł

- Multiroom Standard (z 4K Ultrabox+ i Wifi Box) - 0 zł

 

Dzisiaj telefon z taką ofertą, mam tydzień na akceptację:

 

Zrzut-ekranu-2023-12-21-184731.png

 

Ogólnie to myślałem, że no 109,99 zł i 39 za Viaplay Total i stąd to 149 zł. Na forum twierdzicie, że taniej się za to nie da. Ale patrzę i nie wiem, czy mnie nie chcą zrobić trochę w ch., bo niby płacę tyle samo co to rzekome maksimum do wyciągnięcia, ale jednak chyba to gorsza opcja, bo jak Viaplay się wyniesie, to będę miał podwyżkę. Mam rację, czy tak już jest i nic lepszego nie dostanę?

Jeśli sami wyjdą z rynku w 2024 lub 2025r to możesz się strać o pomniejszenie rachunku o tą kwotę, którą płacisz za viaplay. Podobnie jest z netflix. Jeśli dzielisz konto "z rodziną" to jeśli ci to utrudnia netflix to też idą ci na rękę i możesz zrezygnować z  niego i zmniejszyć opłatę miesięczną. To się nazywa aneks do umowy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja z numeru 729... ... to samo co mam za 162zł w ICA to samo bez netflixa i mistrzowskiej piłki rano było za 158 zł teraz widnieje 151.89. Ta propozycja to i tak po konsultacji z kierownikiem/przełożonym. Powiedziałem babce, że ludzie mają samo extra z c+ i netflix na 4 tv za 60-70zl na cały okres umowy. Na początku mów;iła, że nie ma czegoś takiego, później,że owszem jest ale na miesiąc i w pierwszym m-cu bym płacił 103 albo 107 (nie pamiętam) a później 162zł. Powiedziałem jej, że mam wgląd w system i są też umowy na 24m-ce w tych pieniądzach. Powiedziała wkońcu, że owszem ale ona nie może mi takowej dać po czym powiedziała, że skonsultuje się z przełożonymi i jak się zgodzą to do mnie zadzwoni.

Moja obecna oferta to:

Extra z c+ i netflix za 104,99

Hbo max  za 0zł

netflix 4K za 17zł

Hbo 20zł

Series fun 0zł

Filmbox pack 5zł

Mistrzowska piłka 0zł

eleven 11,99zł

Movies fun 0zł

C+4k 0zł

razem 158.99

Nie miałem czasu wypowiedzieć umowy, ale widzę, że trzeba będzie go znaleźć bo już jest jej koniec.

Tak poza tym to jaka jest najtańsza oferta za extra z c+ i netflix na 4 tv niekoniecznie z 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie ma takich ofert, żeby ktoś miał Extra z CANAL+ i Netflixem 4K za 60-70 zł. 

 

Sam Netflix 4K kosztuje łącznie 55 zł miesięcznie, a Extra+ najtaniej 44,99 zł/m, do tego dochodzi CANAL+ za 19.90 zł/m. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2023 o 20:52, Krzysiek11:) napisał(a):

Nie ma takich ofert, żeby ktoś miał Extra z CANAL+ i Netflixem 4K za 60-70 zł. 

 

Sam Netflix 4K kosztuje łącznie 55 zł miesięcznie, a Extra+ najtaniej 44,99 zł/m, do tego dochodzi CANAL+ za 19.90 zł/m. 

 

 

Ja to wiem, że taka kwota jest nie realna ale jeśli ktoś próbuje z nas robić [beep] to czemu nie ma to działać w obie strony. Ciekaw jestem czy d się utrzymać HBO z hbo max za 20zł i MP za 0zł.z filmboxów myślę całkiem zrezygnować a eleveny wziąć w opcji włącz wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś propozycja przedłużenia :SuperPremium 4K & Netflix 4 K & Mistrzowska Pilka w cenie 165zl 

Obecnie : Optimum & C+ & HBO & Netflix 4 K & Mistrzowska Pilka w cenie 145zl 

 

Nie było opcji skorzystania z niższego pakietu niz SuperPremium 4 K ... koniec umowy Lipiec 2024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, maciekmm napisał(a):

Czekamy na info od pierwszych przedłużających w tym roku ;) Czy jest Optimum na przedłużenie ? Co z tymi osobami co mają aktualnie Comfort ? 

Może być tylko dla tych co mają Optimum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MZKS1929 napisał(a):

Dziś propozycja przedłużenia :SuperPremium 4K & Netflix 4 K & Mistrzowska Pilka w cenie 165zl 

 

Cześć. Napisałeś ze masz umowe do konca lipca. Sami dzwonili tak szybko czy ty wykonales telefon ? Złożyłeś wypowiedzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też kończą mi sie dwie umowy. Czy don optimum+ można później tak jak miałem dotychczas dobrać dopełnienie do extra+? Za dopełnienie płaciłem 10 zł. Utrzymanie Optimum jest realne z 24,99? Na drugiej umowie mam extra+ za 10 zł. Nadal to utrzymują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem do DUK Krakowskiego,

 

Obecnie :

Comfort 24,99zł

Dop do Extra 10zł

HBO/HBO GO 20zł

Multiroom 0zł

BBC Player 0zł

Series Fun 0zł

Dekoder główny 4k z dyskiem 0 zł

Dekoder WifiPremiumbox 0zł (multiroom)

 

Całość za 54,99

 

Podczas rozmowy padły dwie poropozycje

To samo tylko że ze zamianą Comfort z dop do Extra na Extra  za 69.99

Lub rezygnacja z dop do Extra i zamiana Comfort na pakiet optimum za 64.99

 

Wyślę wypowiedzenie.

Chcę ugrać Optimum za max 29.99 (rezygnując z Comfort + dopełnienie do Extra), HBO za 20 i reszta bez zmian czyli za 0

 

Oczywiście pytając o kożliwości pozostania przy tym samym usłyszałem starą śpiewkę że wszystko podrożało itp + wzdychanie konsultanta :)

 

 

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się otrzymać dopełnienie do Optimum+ 24.99 dopełnienie do Extra w cenie 10 zł/msc. Nowa umowa obowiązuje od 1.12.2023, grudzień dopełnienie było rabatowane do 0 zł, więc wczoraj trzeba było wykonać telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maciekmm napisał(a):

Cześć. Napisałeś ze masz umowe do konca lipca. Sami dzwonili tak szybko czy ty wykonales telefon ? Złożyłeś wypowiedzenie ?

Dzwoniłem włączyć eleven . Robot do złego konsultanta mnie przekierował i to dwukrotnie  . Wypowiedzenie nie złożone . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...