Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam do 31.12: 

 

71,79 zł 

Optimum+ 24,99 zł 

Canal+ 19,90 zł 

Eleven 11,90 zł 

Multiroom 10 zł 

Ultrabox+ 4K najem 5 zł 

Drugi dekoder najem 0 zł 

Polsat Sport Premium 0 zł 

Canal+ 4K 0 zł 

 

W końcu miałem czas odebrać i wysłuchać oferty. Chciałem to samo więc wycenili na 73,90 zł. 

 

Myślicie że lepszą ofertę dostanę jak złoże wypowiedzenie i jak w grudniu wleci jakaś promka świąteczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, gdyby ktoś szukał info
takie coś wzięte po wypowiedzeniu - umowa na kolejne 24 mce

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

Viaplay Medium 5 zł/m dla Abonentów (08/23),

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

oddałem multiroom moduł CI z kartą - pozostałość po Cyfrze, sygnał i tak wyłączyli
Nie chciałem multirooma za 0 zł z dodatkowym dekoderem - wziąłem jako dodatkową umowę moduł CI - pakiet Extra+ za 20 zł/mc
Łączny koszt 114,99 zł plus 20zł za moduł z Extra+

Zapomniałem się upomnieć o BBCPlayera no i tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za oferta ukazała mi się w strefie canal+ czy jest warta niż to co mam ? Co to za pakiet Canal+ Family?

 

IMG-0010.jpgIMG-0011.jpg

obecnie mam 

optimum za 24,99zl

canal+ za 19,90

canal+ 4 k za 0zl ( nie oglądam go) 

Już wszystko jasne to nie jest na 24msc Extra+ tylko na 1 miesiąc 

 

IMG-0013.jpg

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

25 zł HBO z HBO Max, 38 zł Netflix Standard. 

A za Netflix premium? Chciałbym 4k jakość 

 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

 

Plus HBO i Netflix wychodzi że 150 zł. Można coś w tej kwocie lepszego ? Może jakiś wyższy pakiet 

Edytowane przez Taggin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Moja obecna umowa kończy się 31.12.2023:

- Nowy Comfort+

- 4k ultrabox + dysk (najem 0 zł)

- wifibox+ (najem 0 zł)

- multiroom

 

Za całość płacę 22,5 pln. Czy jest to do utrzymania w nowej umowie? Ponoć nie ma już pakietu Nowy Comfort+, jest Optimum. 

 

Trzeba jak zawsze wysłać wypowiedzenie, żeby zacząć rozmawiać sensownie czy coś się zmieniło?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2023 o 10:14, mxv1 napisał(a):

Co to za oferta ukazała mi się w strefie canal+ czy jest warta niż to co mam ? Co to za pakiet Canal+ Family?

 

IMG-0010.jpgIMG-0011.jpg

obecnie mam 

optimum za 24,99zl

canal+ za 19,90

canal+ 4 k za 0zl ( nie oglądam go) 

Już wszystko jasne to nie jest na 24msc Extra+ tylko na 1 miesiąc 

 

IMG-0013.jpg

Też to mam. W sumie byłbym zainteresowany ale nie da się tego kupić bez Multirooma. Trzeba zaznaczyć tą opcję za 20zł żeby przejść dalej. Chyba, że ktoś ma jakiś pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radziej100 napisał(a):

Bez targowania przedłużenie po pierwszym telefonie:

Pakiet Extra+ z CANAL+ 45 zł, HBO 20 zł., HBO MAX 5 zł, Mistrzowska Piłka 0 zł., najem CAM 0 zł., Filmbox 0 zł., C+4K UHD 0 zł. w sumie 70 zł. Podpisałem na 2 lata, nie miałem sumienia targować.

A jakim niby cudem dostałeś Extra+C+ skoro samo Extra za tyle najtaniej chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aga58 W przypadku jak zrezygnujesz całkowicie z umowy głównej, to automatycznie tracisz rabaty na tej dodatkowej umowie specjalnej, która jest ściśle powiązana z posiadaniem do niej umowy głównej. Umowa dodatkowa specjalna jest na tzw promocji MultiHouse do umowy głównej dla klientów likwidowanego niezależnego Multiroom z dawnej Cyfry+. Także przy posiadaniu do niej obecnej umowy głównej cena promocyjna pakietu to 40 zł/m, a w przypadku jak rozwiąże się całkowicie umowę główną to cena tej dodatkowej zmieni się nieodwracalnie z 40 zł/m na 109,99 zł/m. Także jedynie co można zrobić, aby zachować z rabatami tą dodatkową umowę specjalną, to można przy przedłużeniu umowy zejść do niższego pakietu np. Extra+ np. w cenie najprawdopodobniej 59,99 zł/m przy zejściu z wyższego pakietu i dobierać sobie opcje dodatkowe typu Cinemax Pack za 10 zł/m, CANAL+ Seriale i Filmy za 10 zł/m lub pełen CANAL+ wraz ze sportem za 19,90 zł/m lub 25 zł/m i HBO z HBO Max za 25 zł/m. Oczywiście te opcje dodatkowe są w zobowiązaniu na cały okres trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @radziej100 coś poknocił …

W tej cenie to mógł dostać co najwyżej paczkę C+ na 3 – 6 miesięcy gratis z automatycznym wyłączeniem lub wyłącznie sam Canal+ Family do umowy.

Co do tej drugiej opcji to bym się bardziej składał bo mnie z okazji jakiejś promocji wielkanocnej też pewne naiwne dziewczątko chciało wcisnąć Canal+ gratis do przedłużenia umowy, jak się zacząłem wtedy dopytywać to wyszło, że to właśnie tylko wyłącznie ten „family” a nie cała paczka.

A ostatecznie i tak nie przedłużyłem umowy i mam spokój na bezterminówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2023 o 15:01, markar napisał(a):

Dodatkowa umowa na module CAM  -pakiet Extra, C+, MP. Aktualnie 25 PLN. Oferta przedłużenia to samo za 35 PLN. Odrzucona. Umowa do jutra. W razie wycofania wypowiedzenia umowa przechodzi na czas nieoznaczony w kwocie 34 PLN. Strasznie nielogiczni....

Kończąc temat - umowa wygasała. Upierali się na 35 zł, ja byłem skłonny utrzymać kontrakt przy dotychczasowej cenie 25 zł. Do 14.11 muszę oddać moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2023 o 10:06, Stalowiec22 napisał(a):

Dzień dobry, 

Obecna umowa za 86,79 zł. W tym 

PAKIET EXTRA+ za 44.99

CANAL+4K ULTRA HD za 0

MISTRZOWSKA PIŁKA za 5

CANAL+ za 19.90

SERIES FUN za 0

ELEVEN SPORTS za 11.9

NAJEM 4K ULTRABOX+ za 5

MULTIROOM STANDARD za 0

NAJEM DYSK za 0

 

 

Dodatkowa druga umowa za 10 zł w tym:

PAKIET EXTRA+za 10

CANAL+ FAMILY za 0

SERIES FUN za 0

NAJEM WIFI PREMIUMBOX+ za 0

NAJEM DYSK za 0

 

Umowy kończą się z końcem listopada, umowy jeszcze nie wypowiedziane, dzis wypowiem Zaproponowane oferty to 118 i 25. W jakich cenach można ugrać identyczne pakiety przy przedłużeniu?

Po złożeniu wypowiedzenia pierwsza umowa na przedłużona na identycznych warunkach plus  BBC gratis natomiast druga umowa przeszła na bezterminowa w cenie 14 PLN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Od dnia wczorajszego zmiana najniższych cen opcji Viaplay podczas aneksowania:

 

-> Medium z Premiere League i wybrane KSW za 29 zł/m,

-> Total za 39 zł/m. 

 

Poprzednie warianty cenowe (np. 5 zł/m) nie są już dostępne. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czerstwy napisał(a):

A jakim niby cudem dostałeś Extra+C+ skoro samo Extra za tyle najtaniej chodzi?

Umowa z DUK z luty 2022 r. po wypowiedzeniu. Za to samo (Extra+ z Canal+, MP, HBO + HBO MAX, C+ 4K,  najem 0, bez filmbox obecnie płacę 55 zł. Dlatego teraz, jak zaoferowali mi dodatkowo filmbox, to podpisałem nową. Nazwa pakietu "Extra+ z Canal+"  45 zł. Mogę podesłać screena z umowy dla niedowiarków. Nikt czegoś takiego nie ma?

Nowa umowa:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Filmbox Pack, HBO
Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Moduł CAM ECP 10zł
Wybrane promocje
Extra+ z CANAL+ 45 zł 24 m i 54 zł/m dla Abonentów (07/23) - MH, Filmbox
Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł 2 m i 25zł/m dla
Abonentów (06/19), Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

W sumie 70 zł. Tyle będę płacił po zakończeniu obecnej umowy. W tym roku daję odetchnąć konsultantom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radziej100 napisał(a):

Może ktoś wytłumaczyć, co to za umowa promocyjna MH, ponieważ mam drugą umowę na 15 zł pakiet podstawowy (trochę mniej niż optimum), ale nie było obowiązku tej drugiej umowy kupować!!! 

@radziej100 Umowa promocyjna MH, czyli MultiHouse jest Twoją drugą dodatkową umową specjalną na bazie pakietu Extra+ z CANAL+ za 45 zł/m i w nazwie promocji masz nawet skrót MH. Natomiast pierwsza główna umowa Twoja to widocznie ta tańsza za 15 zł/m z mniejszym pakietem i posiadanie tej głównej umowy jest obowiązkowe, aby mieć mocno zrabatowaną dodatkową umowę specjalną.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Przecież to oferta promocyjna MultiHouse zależna od umowy głównej.

Dziwnym trafem zapomniał o tym napisać😂

 

6 godzin temu, radziej100 napisał(a):

Może ktoś wytłumaczyć, co to za umowa promocyjna MH, ponieważ mam drugą umowę na 15 zł pakiet podstawowy (trochę mniej niż optimum), ale nie było obowiązku tej drugiej umowy kupować!!! 

Nie opowiadaj bajek no chyba że nie wiesz co masz i na co sie zgodziłeś. Zrezygnuj z umowy głównej to zobaczysz co sie będzie działo.

 

3 godziny temu, markar napisał(a):

PC+ desperacko poszukuje nowych środków. Właśnie otrzymałem SMS o możliwości włączenia Dopełnienia do pakietu Extra+ w cenie 10 zł do końca umowy.

Co w tym dziwnego?😂 Podobne esemesy czy meile otrzymuje od PB czy Ineii. Oni też potrzebują desperacko nowych środków?😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Co w tym dziwnego?😂 Podobne esemesy czy meile otrzymuje od PB czy Ineii. Oni też potrzebują desperacko nowych środków?😂

To mają pecha bo ja akuratnie zciąłem koszty i z rachunków na poziomie 130 zł miesięcznie w PC+ zjechałem na 65. To się nazywa 50% oszczędności w dobie inflacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...