Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Umowa do 30.11.23.-wypowiedzenie na razie nie wysłane ale wyśle.

Pakiet obecny; 77.50 zł

Nowy Comfort+          22.50 zł

Canal+ 4k                          0 zł

Canal+                          25.00 zł

Dopełnienie do Extra+        10 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+    5zł

MULTIROOM STANDARD  10zł

NAJEM DYSK                     5 zł

Karta; 1 Cayman i 1-Cameleon

 

Obecnie nie ma w/w pakietu tylko Extra+Canal + Seriale i Film i Optimum+Canal + Seriale i Film /te dwa pakiety mnie interesują, nie chce kanałów sportowych/

Czy po wysłaniu wypowiedzenia jest możliwość utrzymania w/w kanałów w powyższej cenie lub utrzymanie kanałów ze zdjęciem opłat za najem dysku 5 zł i najem dekodera 5zł. i abonament niższy o 10 zł.

Proszę o poradę Pozdrawiam.

 

Witam .Wypowiedzenie zarejestrowane .

Czy nowe propozycje przedłużenia umowy pojawią się na moim koncie czy będą dzwonnic z DUK i proponować przesyłając na e-mail?. DUK dzwoni z W-wy czy K-ków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2023 o 14:49, ircios napisał(a):

Najwyżej możesz  dostać za tyle co płacisz obecnie. Taniej nie ma opcji jeśli chodzi o pakiet Start. C+ z C+ 4k w tej samej cenie. 

 

Dzięki.

 

Był telefon i propozycja:

Relax+ (bo Nowy Start+ już nie istnieje) za 14,99zł

Canal+ (ale bez 4K) za 19,90zł - z C+ 4K nie da się i nie ma możliwości by się dało w tej cenie w żadnym momencie.

Mistrzowska Piłka za 5zł.

Dekoder i dysk za 0zł.

 

Zaproponowano mi też opcję Optimum+ w którym C+4K by było w pakiecie C+ za 19,90zł, ale cena za Optimum+ 29,99zł i nawet bym się zdecydował, ale za 24,99zł - tu też się nie dało i nigdy się nie da za 24,99zł.

W obu przypadkach nic nie dała "rozmowa z kierownikiem".

 

Gdyby się jednak dało, to bym już przedłużył w jednej lub drugiej opcji, a tak póki co poczekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikman napisał(a):

Zaproponowano mi też opcję Optimum+ w którym C+4K by było w pakiecie C+ za 19,90zł, ale cena za Optimum+ 29,99zł i nawet bym się zdecydował, ale za 24,99zł - tu też się nie dało i nigdy się nie da za 24,99zł.

 

C+4K nie będzie w żadnym pakiecie C+za 19.99 zł bo to inna opcja. Ale może być za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy z tego co czytam to ludzie przedłużają stare pakiety na starych zasadach. Niby już nie ma pakietu Start+ a ludzie przedłużają umowy z tym pakietem. Dla @Mikman ten pakiet nie istnieje według konsultanta. Nie pomyślałem że przez ten czas mogło się coś zmienić ... nadal kłamią :D

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Woocash Czy będzie to pakiet Nowy Start+ czy Relax+ (chyba więcej kanałów?) za cenę 14,99zł oba, to dla mnie bez większego znaczenia. Jednak biorąc do tego paczkę C+ chciałbym mieć dodatkowo C+4K za 0zł i to ma już znaczenie. Skoro można go mieć za 0zł i inni mają, to też chciałbym go mieć. A że ponoć nie mogę go mieć, bo nie i nie ma szans bym to dostał, to wychodzi na to, że jest to ściema i to mi już nie pasuje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Woocash napisał(a):

@czerstwy z tego co czytam to ludzie przedłużają stare pakiety na starych zasadach. Niby już nie ma pakietu Start+ a ludzie przedłużają umowy z tym pakietem. Dla @Mikman ten pakiet nie istnieje według konsultanta. Nie pomyślałem że przez ten czas mogło się coś zmienić ... nadal kłamią :D

I dostają przy najtańszych pakietach C+4K?😂 Za free  gdy go wcześniej nie posiadali? Ciebie to tu juz wszyscy oszukują i kłamią z rok jak nie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikman Kiedyś była zasada że jak płacisz za jakąś opcje np. Mistrzowska Piłka lub dekoder 5/10zł, to nie dostanie się tego za 0zł przy przedłużeniu tylko na tych samych zasadach co się aktualnie płaci 5/10zł

Z paczką Canal+ było tak że jak brało się pełną opcje kanałów C+ to 4K dorzucali w gratisie. Ale przeważnie doliczali wtedy opłatę za dekoder i wychodziło na to samo jak by się płaciło za 4K

Ja przy niskim pakiecie opłaty za dekoder też nie mam.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2023 o 21:00, rado_77 napisał(a):

Witam,

Obecnie: pakiet extra+, 6xC+, dekoder 0zł - suma 75,00 zł

Umowa do 31.10.2023 r.

 

Propozycja nr 1: extra+, 6xC+, Netflix (za 38zł), BBC Player 0zł, dekoder 0zł - suma 107,00 zł

 

Propozycja nr 2: extra+, 6xC+ - suma podobno 69,99 zł

 

Czy to dobre propozycje?

W zasadzie malo ogladam tv, biore glownie dla dzieciaka.

 

Pzd.

 

W dniu 5.10.2023 o 21:06, lukx95 napisał(a):

@rado_77 Mógłbyś próbować negocjować po złożonym wypowiedzeniu ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego o taką ofertę:

Pakiet Extra+ za 44,99 zł/m lub za 49,99 zł/m i do tego jako opcja dodatkowa paczka CANAL+ za 19,90 zł/m + kolekcja BBC Player bez opłat. Dałoby Ci to kwotę abonamentu 64,89 zł/m lub 69,89 zł/m w zależności za ile byłby główny pakiet Extra+. W ramach paczki CANAL+ za 19,90 zł/m miałbyś takie kanały: CANAL+ Premium, CANAL+ 1, CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport 4, CANAL+ Now.

lukx95,

Po zalogowaniu sie do strefy abonenta musze nieco zaktualizowac podane wczesniej dane, ktore otrzymalem wczesniej od konsultanta.

 

Obecnie posiadam:

Umowa nr 1 glowna

PAKIET EXTRA+CANAL+(6)LIVE

za 69,99 zl, jak nie przedluze do 31.10 kolejny miesiac 76,99 zl

Umowa nr 2

PAKIET EXTRA+CANAL+ FAMILY

- zawarta po oddaniu multiroom cameleon (czego teraz zaluje), przeszla na czas bezterminowy

Karta glowna - 14 zł 

NAJEM WIFI PREMIUMBOX+ 0,00 zł

Multiroom - 10,00 zł 

NAJEM WIFI BOX+ 0,00 zł

Mialem z tej drugiej umowy zrezygnowac ale moze jednak zostawie. Czy to korzystna umowa?

 

Zatem szanowny lukx95, powiedz prosze, czy powyzsze cos zmienia z punktu widzenia moich negocjacji z C+, w kontekscie tego co wyzej odpisales?

 

Pzd.

R

Edytowane przez rado_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Optimum+ za 24.99 zl, umowa do końca listopada. Dostałem propozycje na przedłużenie za 24,99 zł Optimum+ do tego Canal+ Seriale I Filmy oraz Filmboxy za darmo na całą umowę, dopełnienie do Extra+ na miesiąc. Czy to dobra oferta? Czy w tej cenie da się coś więcej uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Drdriver napisał(a):

Mam obecnie Optimum+ za 24.99 zl, umowa do końca listopada. Dostałem propozycje na przedłużenie za 24,99 zł Optimum+ do tego Canal+ Seriale I Filmy oraz Filmboxy za darmo na całą umowę, dopełnienie do Extra+ na miesiąc. Czy to dobra oferta? Czy w tej cenie da się coś więcej uzyskać?

Ofertę dostałeś w strefie czy przez telefon?

Na pewno Canal + Seriale i filmy na całą umowę?

Mam obecnie Optimum za 24.99 plus dysk za 3zł.

Umowa do końca listopada. 

Wypowiedzenie wysłane. 

 

Ciekawe czy dało by się:

Optimum

Canal+ filmy I seriale za 25zl

Wymienić dekoder na moduł za 0?

 

No może Mistrzowska piłka za 5zł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Gumis1988 napisał(a):

Ofertę dostałeś w strefie czy przez telefon?

Na pewno Canal + Seriale i filmy na całą umowę?

Ofertę mam w strefie, przez telefon z nimi jeszcze nie rozmawiałem. Tak, na całą umowę, a dokładnie to na 30 miesięcy za 0 zł, a później 10 zł na miesiąc. Nazwa Promocji: CANAL+ Seriale i Filmy 0 zł 30 m i 10 zł/m dla Abonentów (01/23)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Drdriver napisał(a):

Mam obecnie Optimum+ za 24.99 zl, umowa do końca listopada. Dostałem propozycje na przedłużenie za 24,99 zł Optimum+ do tego Canal+ Seriale I Filmy oraz Filmboxy za darmo na całą umowę, dopełnienie do Extra+ na miesiąc. Czy to dobra oferta? Czy w tej cenie da się coś więcej uzyskać?

@Drdriver To jest bardzo dobra oferta! Zyskujesz w tej samej cenie dodatkowo paczę CANAL+ Seriale i Filmy oraz FilmBox na całą umowę. Ja bym na Twoim miejscu brał tą propozycję ze Strefy CANAL+ póki masz możliwość z niej skorzystać.:) Na infolinii, aby dostać paczkę C+ SiF za free, to musiałbyś podnieść cenę pakietu głównego minimum o 10 zł więcej. Także oferta ze Strefy CANAL+ jest dużo lepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeprasza, za błąd w poprzednim poście, prosiłbym o radę. Lada moment kończy mi się umowa. Obecnie posiadam pakiet Extra+, Canal+, Eleven, Mistrzowska piłka za 86zł. 
 

jakie mam opcje, żeby do tego pakietu dobrać Netflix? W jakiej może być kwocie? Chciałbym również Canal+ 4K. 
 

dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Crazy_Sat napisał(a):

Witam

Posiadam coś takiego :

Extra+ 59.99zl

NAJEM 4K ULTRABOX+ 5zl + 5zl dysk 

MR - 20zl ( 2 dekodery wifi + box )

89.99 zł

--

Umowa do 15.1.24

--

Pakiet mi pasuje i w ogóle.

Jedynie bym chciał dekodery 4k w mr.

 

Da rade w ogóle i za ile.

 

 

@Crazy_Sat Złóż wypowiedzenie ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego umowy i negocjuj np. o tańszy pakiet Extra+ np. za 49,99 zł/m lub 54,99 zł/m. Możesz spróbować ponegocjować o zejście z opłaty za najem dekodera lub dysku, ale z tym jest trudno. Multiroom z dekoderem 4K, to koszt 20 zł/m za każdy sprzęt uzupełniający bez dysku, bo z dyskiem to koszt 25 zł/m. Także MR drożej wychodzi z dekoderem 4K.

 

 

  

4 godziny temu, Wojcieszko napisał(a):

Witam. Przeprasza, za błąd w poprzednim poście, prosiłbym o radę. Lada moment kończy mi się umowa. Obecnie posiadam pakiet Extra+, Canal+, Eleven, Mistrzowska piłka za 86zł. 

@Wojcieszko Po ile masz liczony każdy element oferty w tej łącznej kwocie 86 zł/m?

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2023 o 22:36, Drdriver napisał(a):

Ofertę mam w strefie, przez telefon z nimi jeszcze nie rozmawiałem. Tak, na całą umowę, a dokładnie to na 30 miesięcy za 0 zł, a później 10 zł na miesiąc. Nazwa Promocji: CANAL+ Seriale i Filmy 0 zł 30 m i 10 zł/m dla Abonentów (01/23)

Ten CANAL+ Seriale i Filmy to nie jest przypadkiem na miesiąc za 0 zł a potem 10 zł /m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

obecnie posiadam taki pakiet w cenie 120,79 zł:

 

Extra+ 44,99 zł/m,

CANAL+ za 19,90 zł/m,

Eleven Sports 11,90 zł/m,

HBO i HBO GO 20 zł/m,

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m,

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m,

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m,

VIAPLAY 19 zł/m.

 

Obecne oferty przedłużenia to taki sam pakiet za 135 zł, albo Viaplay bez F1 za 125 zł.

 

Czy jest szansa na przedłużenie takiego samego pakietu w tej samej cenie?

 

Z góry dziękuję,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...