Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, umowa do 31.03.2023, wypowiedzenie było złożone. Dostałem następującą ofertę telefoniczną:

Extra z C+, C+4k, Mistrzowska Piłka, Eleven, Viaplay Medium, HBO 3mies, Multiroom na 2dekodery za około 96zl miesięcznie. Jednak po 2dniach namysłu odrzucona. Stąd 2pytania:

- jako że telefonicznie wypowiedzenie wycofane, to muszę pisać nowe ze skutkiem na koniec kwietnia? 

- okres minimalny do 31.03, więc na kwiecień mogę sobie wyłączyć niektóre opcje które miały zobowiązanie do 31.03? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.05.2023, wypowiedzenie wysłane.
Mam: 
PAKIET NOWY COMFORT+ - 22,50
CANAL+ (8) - 25,00
CANAL+4K ULTRA HD - 0,00
DOPEŁNIENIE DO EXTRA+ - 10,00
NAJEM CAM MULTIROOM - 0,00
NAJEM PVR - 0,00
MULTIROOM STANDARD - 0,00

 

Co w tej chwili można ugrać z MR? Mogę zrezygnować z Extra. Ktoś przedłużał coś podobnego ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, punkracy napisał(a):

Witam,

Moja umowa kończy się 30.04.2023 i zamierzam złożyć wypowiedzenie, bo na razie nie dostałem satysfakcjonującej propozycji.
Rzekomo nie są nawet w stanie zostawić tego co mam za tę samą cenę.
Aktualnie mam pakiet jak niżej:
Extra+    44,99
VOD+    00,00
Canal+    25,00
Jeśli mam być szczery, to strasznie wkurza mnie ilość piłki nożnej na niemal wszystkich programach Canal+ i gdyby nie żużlowa PGE Ekstraliga, to chętnie bym z tego zrezygnował.
Ale do rzeczy.
Czy po złożeniu wypowiedzenia mogę liczyć na nieco niższą kwotę za zestaw programowy, który mam aktualnie?
Ewentualnie, czy przy utrzymaniu aktualnej ceny 69,99 mogę liczyć na dołożenie czegokolwiek, np. Viaplay?
Z góry dzięki za zainteresowanie.
Pozdrawiam.

@punkracy Po złożonym wypowiedzeniu powinno Ci się udać wynegocjować odtworzenie pakietu Extra+ w cenie 44,99 zł/m, kolekcję BBC Player za 0 zł/m i paczkę CANAL+ za 19,90 zł/m. Co do Viaplay możesz ponegocjować o Viaplay Medium za 5 zł/m, a jeśli chcesz wariant pełny Total, to do tego Dopełnienie do Viaplay Total za 10 zł/m, także łącznie 15 zł/m za pełny wariant Viaplay.

 

 

 

5 minut temu, mailtrash napisał(a):

Umowa do 31.05.2023, wypowiedzenie wysłane.
Mam: 
PAKIET NOWY COMFORT+ - 22,50
CANAL+ (8) - 25,00
CANAL+4K ULTRA HD - 0,00
DOPEŁNIENIE DO EXTRA+ - 10,00
NAJEM CAM MULTIROOM - 0,00
NAJEM PVR - 0,00
MULTIROOM STANDARD - 0,00

 

Co w tej chwili można ugrać z MR? Mogę zrezygnować z Extra. Ktoś przedłużał coś podobnego ostatnio?

@mailtrash Na przedłużenie umowy możesz negocjować o pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m, CANAL+ za 19,90 zł/m, CANAL+ 4K UHD za 0 zł/m, Kolekcja BBC Player za 0 zł/m. Oczywiście czeka Cię przy najbliższym przedłużeniu umowy zmiana zasad Multiroom i masz do wyboru przejście na nowe zasady Multiroom po WiFi tylko na dekoderach za 0 zł/m na podstawowym dekoderze dodatkowym wifiBox+. Jeśli zdecydujesz się na przejście na nowe zasady Multroom po WiFi, to dekoder główny jeśli masz inny niż WiFi PremiumBox+, 4K UltraBox+, 4K DualBox+, to będzie konieczna jego wymiana, na model 4K DualBox+ za 5 zł/m bez dysku lub za 10 zł/m z dyskiem 500 GB. Możesz też zostać na starym dekoderze głównym, ale wtedy nie będzie możliwości wzięcia do tego bezpłatnego Multiroom na nowych zasadach po WiFi. Niezależnie od tego, czy weźmiesz Multiroom  po WiFi, czy nie to przysługuje Ci także wzięcie do obecnej głównej umowy, takiej dodatkowej niezależnej umowy specjalnej na dekoderze lub module CAM z pakietem Extra+ za dodatkowe 20 zł/m lub z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za dodatkowe 40 zł/m.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie złożone nowe wypowiedzenie ze skutkiem na koniec kwietnia. Obecna oferta Extra z C+, C+ 4k, mistrzowska pilka, Eleven, Multiroom na 2dek. Ogólnie chcę zejść do najniższego pakietu typu Entry. Czy jest to możliwe? Jakie opcje dodatkowe można dobierać do takiego Entry?Najbardziej zależy na Eleven, sporadycznie chciałbym włączać sobie C+. I czy do tego Entry mogę utrzymać Multiroom na 2dek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożone wypowiedzenie. Umowa kończy się 30.04.2023.

Aktualnie:
Extra+ - 44,99

Chciałbym:
Optimum+ - 29,99 zł (24,99 chyba niemożliwe?)
C+ - 20 zł
Viaplay Total - 15 zł
MP - 0 zł

Czy przy zejściu do Optimum+ taka oferta jest możliwa?

Jeśli nie to zostaje coś takiego?
Extra+ - 44,99 zł
C+ - 20 zł
Viaplay Total - 15 zł
MP - 0 zł

Tak naprawdę najbardziej zależy mi na kanałach sportowych, czyli Eurosport 1 i 2, paczka C+ i Viaplay (MP może być a nie musi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, huhus1984 napisał(a):

Właśnie złożone nowe wypowiedzenie ze skutkiem na koniec kwietnia. Obecna oferta Extra z C+, C+ 4k, mistrzowska pilka, Eleven, Multiroom na 2dek. Ogólnie chcę zejść do najniższego pakietu typu Entry. Czy jest to możliwe? Jakie opcje dodatkowe można dobierać do takiego Entry?Najbardziej zależy na Eleven, sporadycznie chciałbym włączać sobie C+. I czy do tego Entry mogę utrzymać Multiroom na 2dek? 

Też jestem zainteresowany takim rozwiązaniem więc podbijam post. Może któryś z doświadczonych forumowiczów znający bliżej temat się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@mailtrash Na przedłużenie umowy możesz negocjować o pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m, CANAL+ za 19,90 zł/m, CANAL+ 4K UHD za 0 zł/m, Kolekcja BBC Player za 0 zł/m. Oczywiście czeka Cię przy najbliższym przedłużeniu umowy zmiana zasad Multiroom i masz do wyboru przejście na nowe zasady Multiroom po WiFi tylko na dekoderach za 0 zł/m na podstawowym dekoderze dodatkowym wifiBox+. Jeśli zdecydujesz się na przejście na nowe zasady Multroom po WiFi, to dekoder główny jeśli masz inny niż WiFi PremiumBox+, 4K UltraBox+, 4K DualBox+, to będzie konieczna jego wymiana, na model 4K DualBox+ za 5 zł/m bez dysku lub za 10 zł/m z dyskiem 500 GB. Możesz też zostać na starym dekoderze głównym, ale wtedy nie będzie możliwości wzięcia do tego bezpłatnego Multiroom na nowych zasadach po WiFi. Niezależnie od tego, czy weźmiesz Multiroom  po WiFi, czy nie to przysługuje Ci także wzięcie do obecnej głównej umowy, takiej dodatkowej niezależnej umowy specjalnej na dekoderze lub module CAM z pakietem Extra+ za dodatkowe 20 zł/m lub z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za dodatkowe 40 zł/m.

 

Czyli jak dobrze rozumiem:

 

1) nie mam teraz żadnego ze wskazanych przez Ciebie dekoderów (mam CAM i PVR BOX+ HD 500 GB PACE) i przy przedłużeniu MR jakbym chciał mieć oba dekoery 4k to za każdy z tych wymienonych przez Ciebie płacę: 5zł bez dysku i 10zł z dyskiem?

2) umowa specjalna przy czystym Extra to 20zł/m lub Extra, C+ i MP za 40zł/m?

Edytowane przez mailtrash
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mailtrash napisał(a):

przy przedłużeniu MR jakbym chciał mieć oba dekoery 4k to za każdy z tych wymienonych przez Ciebie płacę: 5zł bez dysku i 10zł z dyskiem?

5 zł za główny i 15 za dodatkowy. 

Dysk 5 zł. 

32 minuty temu, mailtrash napisał(a):

Extra to 20zł/m lub Extra, C+ i MP za 40zł/m?

Tak

 

6 minut temu, mariuszb napisał(a):

jakie kanaly sa w tych mniejszych pakietach CANAL+ (6) i ( 8 ) ?
to jest opcja sat

Opcja sat. 

6 i 8 już nie dają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa miała się skończyć ostatniego marca. Przedłużyłem: Optimum+ 30zł, Canal+ za 20zł, C+4K za 0zł, Eleven sport 12zł, MP 5zł, Viaplay Medium 5zł, MODUŁ CAM ECP 0zł, i jako bonus HBO na 3 miesiące gratis. Umowa na dwa lata. Kwoty zaokrąglone. Dobrowolna rezygnacja z darmowego Multiroomu. Całość- 72 zł, dokładnie- 71,79zł miesięcznie. To jest absolutny maks. Próbowałem coś urwać przez dwa tygodnie- tak dla sprawdzenia. Nie było szans. Powodzenia w negocjacjach! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, saint123 napisał(a):

Pytanie, dostałem ofertę 11 C+ na msc za 0, potem 25zł do końca umowy. 

 

Można włączyć na kwiecień z dyspozycją wyłączenia pod koniec msc czy to umowa zobowiązującą faktycznie do końca obecnej umowy? 

Twierdzisz że dostałeś za 0 zł na miesiac i 25 do końca umowy i pytasz czy możesz wyłączyć po miesiacu?😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mariuszb napisał(a):


to ja ponowie pytanie:

jakie kanaly sa w tych mniejszych pakietach CANAL+ (6) i ( 8 ) ?
to jest opcja sat czy online tylko?

W 6 nie było C+ Seriale i C+ Dokument

Godzinę temu, megas napisał(a):

Cześć, da się przedłużyć obecnie z bezpłatnymi hbo czy nie ma już takiej możliwości ?

Jak ktoś ma przed przedłużeniem za free, to powinien to utrzymać,  a jak nie ma to 5m za 0 przy większym abonamencie.

Godzinę temu, saint123 napisał(a):

Pytanie, dostałem ofertę 11 C+ na msc za 0, potem 25zł do końca umowy. 

 

Można włączyć na kwiecień z dyspozycją wyłączenia pod koniec msc czy to umowa zobowiązującą faktycznie do końca obecnej umowy? 

Na bank w zobowiązaniu.  Najlepiej nie brać w łamańcuch i wziąć za 19,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa 2 letnia, kończąca się 30 kwietnia.

Zasadnicze pytanie do doświadczonych użytkowników - czy ma znaczenie termin złożenie wypowiedzenia (czy musi być np. pełny miesiąc) i czy można to zrobić telefonicznie? Czy trzeba wysyłać je mailowo, a może trzeba dostarczyć na papierze do punktu?

 

Posiadane pakiety (większość zrabatowana):

Extra + z Canal+ (Cena 170 - 90 rabat) = 79,99

HBO Max (Tv + wideo w app) = 2x0 (po rabacie)

VOD+ = 0 (po rabacie)

Cinemax = 8 (po rabacie)

Eleven sports = 11,90 (po rabacie)

Mistrzowska Piłka = 0 (po rabacie)

Multiroom Standard = 0 (po rabacie - 2 karty Cameleon)

 

Za to wszystko płaciłem: 101,89 PLN

 

Chciałbym:

Zachować wszystkie dotychczasowe Canal+

Dorzucic Canal +4K Ultra HD (więc chyba potrzebna wymiana dekodera)

HBO Max

C+ Online (żeby nadal było)

Eleven Sports

Mistrzowska Piłka

Viaplay medium (dodatkowo)

Dekoder 4k, najem (dodatkowo - jeśli zdecyduje się na zmianę multiroomu z cameleonów --> wifi - bo chyba nie jest użytkowalny w innej opcji?)

 

Nie zależy mi na:

Cinemax

VOD+ (chyba, że tutaj chodzi o C+ online, to musi zostać)

 

Za ile mógłbym realnie (po wypowiedzeniu) wynegocjować te rzeczy (umowa na 2 lata)?

Szacuję, że przy wyrzuceniu Cinemax i standardowym WiFI multiroom to kwota powinna być podobna a z dodatkową umową (1 karta cameleon) to ~140 zł. Ale proszę mnie poprawić, jeśli się mylę :)

 

Pozostaje kwestia z multiroomem, bo wiem, że teraz wymuszają przejście na wifi lub dodatkowa umowa (rozważam obie opcje)

1. Czy dopłata za drugą umowę to zawsze 40 zł (chyba do niedawna było 35zł)?

2. Czy można wziąć 4K UltraBox i używać drugiego dekodera w ramach standardowego multiroom (karta Cameleon)?

3. Jeśli nie można zrobić jak w punkcie 2, czy można wziąć jakiś inny dekoder (bo jeden jest dość stary i przydałoby się go zupgrade'ować)?

4. Jeśli zdecydowałbym się ostatecznie na połączenie przez Wi-Fi, to ile kosztuje taki wariant multiroom przy przedłużeniu?

5. Czy dekodery muszą być połączone sygnałem ze sobą, czy jeden może odbierać sygnał z jednego routera przez wi-fi, a drugi z drugiego (Access Point)? Rozumiem, że chodzi tylko o to, żeby jakaś komunikacja się odbywała, bo nie jest to IPTV, tylko C+ weryfikuje pewnie po jakichś logach, czy wszystko dzieje się w ramach sieci domowej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro masz ostatni dzień na złożenie wypowiedzenia.  Możesz to zrobić w Strefie C+, w APS lub wysłać listownie. 

1. Nie

2. NIE

3. Wymiana na 4k wraz z kartą 

4. Aktywacja 0. MR z dekoderem wifibox 0, z dekoderem 4k bez dysku 15, z dyskiem 20.

5. Tak  (jedna sieć)

 

Co i za ile masz opisane w temacie. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ircios napisał(a):

Jutro masz ostatni dzień na złożenie wypowiedzenia.  Możesz to zrobić w Strefie C+, w APS lub wysłać listownie. 

1. Nie

2. NIE

3. Wymiana na 4k wraz z kartą 

4. Aktywacja 0. MR z dekoderem wifibox 0, z dekoderem 4k bez dysku 15, z dyskiem 20.

5. Tak  (jedna sieć)

 

Co i za ile masz opisane w temacie. 

Ok, dziękuję Ci za odpowiedzi.

 

1. Od znajomego usłyszałem info, że podobno na tej "2 umowie" zamiast starego multiroom są różnice w kanałach w porównaniu do głównej umowy - brzmi mi to na ściemę sprzedawcy - czy może to prawda?

2. Czy można mieć jakiś inny dekoder, który przetwarza sygnał 4K, a dalej umożliwia korzystanie ze standardowego multiroom? Bo rozumiem, że nadal albo 2 karty, albo 0 i wszystko po WiFi?

3. Jedna sieć - dosłownie jedna sieć, czy jedno IP? bo to trochę nie idzie w parze z ideą Access Point i musiałoby to być albo w jakimś meshu, albo kłucie ścian i łączenie kablem dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kraczysko napisał(a):

"2 umowie" zamiast starego multiroom są różnice w kanałach w porównaniu do głównej umowy - brzmi mi to na ściemę sprzedawcy - czy może to prawda?

 

jakie różnice? jakiego sprzedawcy?

2 minuty temu, kraczysko napisał(a):

Czy można mieć jakiś inny dekoder, który przetwarza sygnał 4K, a dalej umożliwia korzystanie ze standardowego multiroom?

nie

2 minuty temu, kraczysko napisał(a):

nadal albo 2 karty, albo 0 i wszystko po WiFi?

już nie przedłużysz 2 kart, jedna ci zgaśnie

3 minuty temu, kraczysko napisał(a):

dosłownie jedna sieć, czy jedno IP?

jedna podsieć

każdy dekoder ma swoje własne IP wewnątrz sieci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ktosiu napisał(a):

przecież dekodery nie używają nigdy  IP do multiroomu. 

To dlaczego dekoder wyświetla ip dekodera głównego? 

Cytuję c+

 

Do prawidłowego działania usługi Multiroom Standard wymagane jest połączenie dekoderów w ramach jednej sieci. 

Bez ustawienia adresacji nie działa multiroom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...