Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obecnie mam pakiet:

 

Nowy komfort + z canal + 99,60 zł.

Opcje dodatkowe

C+ 4k ultra HD 0 zł 

HBO 0 zł 

HBO max 0 zł 

Mistrzowska piłka 0 zł 

Eleven 11,90 zł 

Movies fun 0 zł

 

Umowa do 28.02.2023 r.

 

Łącznie place 111,89 /msc.

 

Przez telefon, po informacji,że interesuje mnie tylko sport (viaplay,Polsat Sport premium, eleven) bo pozostałych programów nie oglądam, konsultanci proponują mi to w cenie 125 zł / msc, lub opcja za 115 zł ale bez 50 paru programów, które mam teraz. 

 

Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat czy mogę spodziewać się czegoś bardziej atrakcyjnego czy innej oferty mi nie przedstawią.

 

P.s. Nie wysyłałem wypowiedzenia umowy.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez luka1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, cactus napisał(a):

Tak ale ja pytam co zrobić od 1 maja... chyba lepszą opcją jest przejść na multiroom po wifi. Tylko strace oba cameloeny.

A po co Ci te Cameleony? 

 

20 minut temu, luka1897 napisał(a):

Nowy komfort + z canal + 99,60 zł.

Opcje dodatkowe

C+ 4k ultra HD 0 zł 

HBO 0 zł 

HBO max 0 zł 

Mistrzowska piłka 0 zł 

Eleven 11,90 zł 

Movies fun 0 zł

Strasznie drogo. 

 

22 minuty temu, luka1897 napisał(a):

Nie wysyłałem wypowiedzenia umowy

To dlatego nie chcą Ci dać pakietu w rozsądnej  cenie. A tak może byś się zmieścił do stówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Woocash napisał(a):

@luka1897, powiedz tym konsultantom że są oszustami bo pakiet Entry+Sport (Viaplay, Polsat Sport Premium, Eleven) jest w cenie 60zł w stacjonarnym punkcie.

Tak, widziałem właśnie tą ofertę dla nowych abonentów i zdziwiło mnie, że ja będąc od 2015 w canal plus mam takie cenówki😶. Czyli lepiej wysłać wypowiedzenie umowy i wziąć nowy pakiet.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz takie cenniki, bo pewnie nic nie zrobiłeś,  aby mieć normalne ceny. Nawet teraz  brak wypowiedzenia. Teraz jak wyślesz wypowiedzenie,  to i tak za marzec musisz zapłacić i to wiecej niz obecnie, bo umowa zakończy się z końcem ostatniego dnia marca. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelTSW napisał(a):

@przemm82 superpremium 4k jest za 109,99

 

Musiałbyś rozpisać co i za ile masz

 

Mam obecnie tak:

 

PAKIET EXTRA+ (44.99 PLN)

VIAPLAY (19 PLN)

CINEMAX (8 PLN)

CANAL+ 4K (0 PLN)

HBO (15 PLN)

H / H2 (2.99 PLN)

MISTRZOWSKA PIŁKA (0 PLN)

HBO MAX (5 PLN)

CANAL+ (19.90 PLN)

NAT GEO PLAY (0 PLN)

ELEVEN SPORTS (11.90 PLN)

SERIES FUN (0 PLN)

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) (0 PLN)

MULTIROOM STANDARD (10 PLN)

NAJEM DYSK (5 PLN)

 

W sumie daje to 141.78 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Woocash napisał(a):

powiedz tym konsultantom że są oszustami bo pakiet Entry+Sport (Viaplay, Polsat Sport Premium, Eleven) jest w cenie 60zł

Jakimi oszustami? Jest dobrym płatnikiem, nie wysyła wypowiedzenia itd, to chcą zarobić. Przecież można zawsze zrezygnować i wziąć lepsza ofertę jak jest dostępna. 

Są setki takich osób. 

W sklepie kupisz tv za 6 tyś, a za pół roku będzie za 4, to też powiesz, że to oszuści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ircios napisał(a):

Masz takie cenniki, bo pewnie nic nie zrobiłeś,  aby mieć normalne ceny. Nawet teraz  brak wypowiedzenia. Teraz jak wyślesz wypowiedzenie,  to i tak za marzec musisz zapłacić i to wiecej niz obecnie, bo umowa zakończy się z końcem ostatniego dnia marca. 

 

 

Wiem, wcześniej podpisałem aneks bo nie interesowałem się tym,  ale teraz przekalkulowałem, że 125 zł na tyle co ja oglądam tv to zdecydowanie za dużo. Wiem,że zapłacę za marzec więcej, ale i tak nie przedłużę na tych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a potem 10 zł więcej, ale i tak taniej niż mu zaproponowali. To jest stała taktyka nie tylko w c+. Nowy klient ma lepsze warunki niż stary bo stary już płaci a nowego trzeba skusić. Stały klient musi negocjować żeby dostać to co nowy ma na starcie. Tak samo jest z sieciami telefonii komórkowej.

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andjaw napisał(a):

No, a potem 10 zł więcej, ale i tak taniej niż mu zaproponowali. To jest stała taktyka nie tylko w c+. Nowy klient ma lepsze warunki niż stary bo stary już płaci a nowego trzeba skusić. Stały klient musi negocjować żeby dostać to co nowy ma na starcie. Tak samo jest z sieciami telefonii komórkowej.

Żadnej pewności że taką będzie. Ja jako stały mam taniej i dużo większy pakiet więc nie opowiadaj bzdur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PawelTSW napisał(a):

 

@przemm82taniej nic nie będzie, może Viaplay za 5 dostaniesz

 

Proponują za 5, ale jednocześnie podniesienie pakietu (podejrzewam że chodzi o extra+ o 5). Czyli w sumie obniżka o 9 złotych. Do tego Netflix 4K za 43 złote.

 

Czyli mógłbym mieć to co mam teraz i dołożyć do tego Netflix 4K za dodatkowe 34 złote (43 - 9).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się sprzeczać - po prostu przekazuję informacje, które dostałem, a są one takie:

 

Płacę 141,78 PLN za te opcje:

 

PAKIET EXTRA+ (44.99 PLN)

VIAPLAY (19 PLN)

CINEMAX (8 PLN)

CANAL+ 4K (0 PLN)

HBO (15 PLN)

H / H2 (2.99 PLN)

MISTRZOWSKA PIŁKA (0 PLN)

HBO MAX (5 PLN)

CANAL+ (19.90 PLN)

NAT GEO PLAY (0 PLN)

ELEVEN SPORTS (11.90 PLN)

SERIES FUN (0 PLN)

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) (0 PLN)

MULTIROOM STANDARD (10 PLN)

NAJEM DYSK (5 PLN)

 

Dostałem propozycję dodania do tego Netflixa 4K i płatność 1mc 172,89 - później 175,89. To wychodzi nawet 34 PLN dopłaty z mojego punktu widzenia, ale dostałem potwierdzenie że tak naprawdę to 43 PLN za Netflix, bo będę miał wyższą cenę pakietu o 5zl i jednocześnie viaplay za 5 (a nie za 19)

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowę mamy do końca kwietnia.

Warunki jak poniżej, całość za 79,99.

 

Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99 zł

HBO 0 zł

HBO MAX 0 zł

MOVIES Fun 0 zł

SERIES Fun 0 zł

 

Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

Czy można utrzymać taki pakiet w tej cenie?

Na kanałach sportowych nam nie zależy.

Oczywiście używamy Canal+ online, na piętrze do drugiego TV używamy Canal+ Box 4K.

A jeżeli nie to jaką propozycję warto przyjąć, co proponują i za ile?

Pozdrawiam i dziękuję.

Edytowane przez venga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ircios napisał(a):

@przemm82 Pokaż ofertę, która Ci przesłali na meila. To co oni mówią to jest mało istotne. 

 

Miałeś rację @ircios - w szczegółach to wygląda tak. Daj proszę znać co uważasz:

 

Extra+ 49.99 PLN

HBO + HBO MAX 20 PLN

CANAL+ 19.90 PLN

MRS 10.00 PLN

NETFLIX 4K 55.00 PLN

MISTRZOWSKA PIŁKA 0.00 PLN

H / H2 2.99 PLN

VIAPLAY: 5.00 PLN

CANAL+ 4K 0.00 PLN

CINEMAX 8.00 PLN

Najem 4K Ultrabox+ 0.00 PLN

Najem Dysk: 5.00 PLN

i do tego ELEVEN SPORTS 0.00 PLN

 

Suma: 175.88 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników.

 

Dzisiaj dostałem poniższą ofertę przedłużenia umowy. Do obecnie posiadanego pakietu chcę dołożyć Viaplay. Konsultant zaoferował mi wszystko za 101,89 zł (tj. 5 zł więcej niż obecnie płacę). Da radę coś jeszcze wynegocjować?

 

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21)

Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22)

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...