Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

mam teraz nowy start + hbo+multiroom+najem dekodera 4k z dyskiem to wszystko za 49zl

dzisiaj dzwonił konsultant i zaproponowal

relax za 24,99

canal plus za 15 zl

viaplay za 5 zl

multirom /najem dysku 4k

wszystko to za 59 zl.

Wydaje mi sie tylko ze ten relax jakos drogo chyba? da sie tu coś podziałać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc.

kończy mi się umowa z dniem 30.04.2023

Teraz mam

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Eleven Sports, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

86,89 zł

 

Interesuje mnie to samo za mniej ... możliwe ?

Albo jakaś inna podobna oferta - najważniejsze to eleven sport i mistrzowska piłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do 31.03.23 obecnie

OPTIMUM+ 34.99 zł

DOP. DO EXTRA+ DLA OPTIMUM+ 10 zł

CINEMAX 10 zł

HBO 15 zł

HBO Max 5 zł

FILMBOX PACK 0 zł

CANAL+ 25 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0zł

MODUŁ CAM ECP 0 zł

 

Z Cinemax zrezygnuje i z filmboxów bo mają być ale za dopłatą 5 zł. Chce zostawić taką ofertę jaką mam ale po rozmowie telefonicznej i pierwszej propozycji jest drożej czy można coś zrobić z ceną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bogdans1 napisał(a):

Obecnie mam Comfort+ za 22,50zł i opłatę za dysk 5zł. Wypowiedzenie złożone.

Pytanie czy jest opcja np. na Optimum za 25 i dysk za 0?

Po wypowiedzeniu dostałem Optimum za 25 zl z ultraboxem za 0 zł i dyskiem za 0 zł. Przechodziłem z Comfort za 14,99 zł i jednocześnie rezygnowałem z paczki Canal. Na początku twierdzili ze się nie da zrabatować sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś interesująca propozycja ze strony Canal+. Chyba są w wielkiej potrzebie.

Zadzwoniła pani z ofertą pozostawienia Dopełnienia do Extra (styczeń automatyczny, darmowy 1m dostęp do Extra z racji przedłużenia umowy Optimum 24,99 z wifibox premium free).

Korpogadka o zaletach pakietu i oferta 15 zł/m do końca umowy i dalej. Miałyby być dodane także oba History.

Pani udała, ze rozmawia z kierownikiem i zaproponowała 10 zł dopłaty. Zatem byłoby Extra+ za 34,99....ale i tak odmówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kończy mi się umowa z dniem 30.04.2023. Teraz bez Viaplay i tych promocyjnych HBO płacę 91,89. Chyba dużo jak patrzę na Wasze oferty...

 

Bombardują mnie ofertami. Ostatnia:

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Łącznie policzyli sobie 106,90.

 

Czekać, wypowiedzieć i oczekiwać od nich np. Viaplay za 0zł, ultrabox za 0 zł i dysk za 0 zł? 

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez kompozyt73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zygaj napisał(a):

Dziś interesująca propozycja ze strony Canal+. Chyba są w wielkiej potrzebie.

Zadzwoniła pani z ofertą pozostawienia Dopełnienia do Extra (styczeń automatyczny, darmowy 1m dostęp do Extra z racji przedłużenia umowy Optimum 24,99 z wifibox premium free).

Korpogadka o zaletach pakietu i oferta 15 zł/m do końca umowy i dalej. Miałyby być dodane także oba History.

Pani udała, ze rozmawia z kierownikiem i zaproponowała 10 zł dopłaty. Zatem byłoby Extra+ za 34,99....ale i tak odmówiłem.

To masz ogromne szczęście z ta propozycją. Dziś przy okazji doładowywania Smart HD+ zagadnąłem konsultantkę o przejście z umowy na czas nieokreślony na nową i chciałem oprócz rezygnacji z Elevenów (brak transmisji F1) obniżyć abonament z Extra+ do Optimum. Pani powiedziała, że owszem, ale Optimum za 55 zł :) czyli drożej niż teraz płacę za Extra+. Poinformowałem, że w związku z takim podejściem do stałego klienta od marca maja jednego abonenta mniej. Gdy jej tłumaczyłem, że jeszcze obecnie oferują ludziom Optimum za 24,99 to powiedziała, że to było kilka lat temu :) Trzeba będzie odkurzyć moduł Polsatu.

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odkurzaj moduł Polsatu,  skoro nie potrafisz być cierpliwym i nie możesz zrozumieć,  że niektórzy nie dostaną dobrej oferty  na prawie 2 m.przed końcem umowy, tylko na sam koniec...

Oczywiście wypowiedzenie musi być złożone.

Natomiast Optimum i tak nie dostaniesz za 24,99 🙂

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ircios napisał(a):

Natomiast Optimum i tak nie dostaniesz za 24,99 🙂

Czyli jest, ale nie dla wszystkich wg. relacji powyżej itp. w tym wątku. Żeby chociaż proponowali 29,99 ale 55,00 to kpina 😁. Co do umowy, to jestem na "nieokreślonym". Poczekam jeszcze chwilę, może ktoś podkupi od Viaplay przekazy F1, choć to raczej marzenia głupiego 😁 Marzec pokaże co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

nigdy nie wpadną najniższe ceny. 

OK, ale jak można oferować pakiet niższy za cenę wyższą niż mam obecny? To ma mnie zachęcić do jakichś przemyśleń? Nie tędy droga.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wysłałem wypowiedzenie mojej umowy sat i mam pytanie.

Nie zamierzam więcej z niej korzystać tylko przenieść się do wersji online.

Teraz mam Extra+ z C+ i Viaplay ( ten ostatni za 18 zł )

Będą zapewne niedługo dzwonić.

Czy dzwoniący z działu utrzymania klienta oferują dostęp online na dobrych warunkach czy tylko opcję sat?

 

Dodam, że w wersji online nie muszę mieć kanałów C+.

Za to przydałby się Viaplay i HBO MAX.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dostałem maila o wymianie dekoderów bo wyłączają od marca nc+go a mam drugi dek BOX+ i zapraszają do telefonu do nich lub odwiedzin oddziałów. Zadzwoniłem i niestety oczywiście w związku z wymianą deka doliczają mi 8 zł/msc :(

Mam aktualnie:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (wszystkie C+)

CANAL+4K ULTRA HD

VIAPLAY - dobierany w trakcie 

HBO + MAX

MISTRZOWSKA PIŁKA
NAJEM 4K ULTRABOX+
MULTIROOM STANDARD

 

Razem płacę 111,50 do tej pory czy to samo z wymianą tego na wifi boxa za 119,99 to niestety tyle? czy coś mozna utargowac? 

umowę mam do 31.08.2023.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, siwygkl napisał(a):

wyłączają od marca nc+go

Ta usługa została wyłączaona dawno temu. Zamiast niej jest Canal+ Online. 

2 godziny temu, kompozyt73 napisał(a):

Kończy mi się umowa z dniem 30.04.2023. Teraz bez Viaplay i tych promocyjnych HBO płacę 91,89. Chyba dużo jak patrzę na Wasze oferty...

Wcale nie płacisz dużo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...