Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa moduły CI:

- pierwszy, conaxowy po starej Nce i na nim mam Nowy Comfort+ za 24,99 do kwietnia

- drugi, niebieski C+ i nim te zmam Nowy Comfort+ za 29,99 do końca lutego. 

Obie umowy są na mnie. 

Ten pierwszy moduł z abo mam 6 lat i dlatego Comfort za 24,99 a drugi moduł to dopiero pierwsza umowa była i nie chcieli mi wtedy dać taniej niż 29,99.

 

Teraz tak, dzwonią, bo na tym drugim module (gdzie mam teraz Comfort za 29,99) kończy się umowa końcem lutego. Chcą mi wcisnąć na tym module albo Relax za 29,99 albo Optimum za 34,99.

 

Ogólnie chciałbym najbardziej, gdyby dało się zostać na obu modułach na comforcie za 24.99. wiem że co fortu oficjalnie już nie ma, ale czytałem tu w temacie, że ktoś ugrał ten pakiet na nowej umowie, bo powiedział/zaszantażował  że zostanie na nieokreślonym. I po dniu dostał ofertę na ten Cimfort+. Czy jest realne żeby dostać jeszcze na umowie Comfort+? 

Jeśli nie to za ile mogę dostać na obu modułach Optimum? 

 

Mówię dziś kobiecie przez  telefon, ze moge od razu przedłużyć umowę na oba moduły i chce ewentualnie Optimum ale taniej niż ona mi zaoferowała. A ona uparcie, że Optimum na obu modułach może dać za 34,99 i tyle. Czyli sumarycznie musiałbym co miesiąc płacić 70 zł za dwa moduły z Optimum. 

Podziekaowalem za ofertę i się rozłączyłem. 

Moduły sa moje, na własność. 

 

Ewentualnie, na tym starszym (umowa do kwietnia) , mógłbym zejść do Relax. Za ile bym go wtedy dostał przy dwóch umowach (na jednym Optimum na drugim relax) ? 

 

Rozważałem jeszcze opcje, żeby na tym starszym module (comfort do kwietnia) przejść np na relax lub Optimum i dobrać do tego modułu HBO Max. Bo i tak często korzystam z apki HBO max, to w sumie by może i mi to siadło gdybym miał hbo maxa od canal+

 

Podsumowując,

- za ile można wyrwać 2x Optimum na dwóch modułach CI

- za ile Relax na jednym a na drugim Optimum

- ewentualnie na jednym dodatkowo z HBO max (choć to rozważam na razie czysto teoretycznie) 

- no i czy jest jakakolwiek szansa na pozostanie na obu modułach na Comforcie? 

Umowy jeszcze nie wypowiadałem. Czy to konieczne, żeby ugrać coś lepszego? 

 

@Krzysiek11:)

?? 

 

 

Edytowane przez ploomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Comfort zapomnij. Chyba, ze przejdziesz na czas nieokreslony. Wypowiedz umowę i czekaj.  Optimum możesz dostać w tych cenach co masz Comfort obecnie.

6 lat przepłacasz za Comfort za 24,99😃

Nie wspomnę już o tym drugim, bo to dramat. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ostatniej umowie można było chyba Comfort wyrwać za 22,99. Ale musiałbym wypowiedzenie wysyłać. Dało się taniej dwa lata temu? 

Z tym drugim modułem to też zdeczka byłem wkurzony, bo kit mi wtedy ciśli, że nie da się na nowej umowie taniej niż 29,99. A dopiero po dwóch lata dadza mi taniej ten Comfort. Głupie to wogole tłumaczenie ich bylo, bo i tak to ja jestem ich klientem od 6 lat. 

Edytowane przez ploomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uzytkowników!

 

Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie złożone i zarejestrowane

 

Aktualnie :

- EXTRA _ Canal Plus 6 LIVE 69,99 zł

- Canal Plus 4K 0zł

- Mistrzowska Piłka 0 zł

- Eleven 11,90 zł

- Multiroom Standars 10 zł

- Najem 4K Ultrabox (n9) 0 zł

- Najem Dysk 0 zł

Razem 91,89 zł

 

Propozycje z dziś 2 opcje na 24 m-ce

 

1) przedłużenie na tych samych warunkach 

2) rozszerzezenie do pełnego Canal Plus + Viaplay 109 zł

 

Do tego na parę miesięcy HB0, MenPack gratis

 

Probowałem ugadac opcje 1 + Viaplay w ale konsul twierdzi, że to niemozłiwe. Musi być zmiana pakietu. Coś jeszcze uda się wyrwac wg Was?

 

Edytowane przez Shaq.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Shaq. napisał(a):

Coś jeszcze uda się wyrwac wg Was?

Oferta za 109,99 jest dobra.

 

5 godzin temu, ploomba napisał(a):

Dało się taniej dwa lata temu?

Dało się ugrać 22,50

Ja od 6 lat na jednej z umow mam za 19,99. Teraz mogę dostać Optimum za 24,99 lub Extra za 44,99...ale rezygnuje całkowicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2023 o 13:00, gadi napisał(a):

Umowa do końca kwietnia, ale teraz już wydzwaniają. 

Obecnie mam

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czy mogę teraz wynegocjować coś lepszego ? 

 

Wczoraj telefon od konsulta i oferta 

Extra+ CANAL+ HBO i HBO 

10 zł drożeje niż miałem wcześniej

Teraz płacę 84,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bohus napisał(a):

Bardzo dziękuję za pomoc w przedłużeniu umowy Krzysiek11:) Superpremium+4k za 119,99 zł/m,BBC Player 0zł/m, Cinemax 0 zł 5 m ,Mistrzowska Piłka za 0zł/m,Viaplay 0 zł/m.

Cześć, czy masz też w pakiecie HBO?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez jarek0000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, daball napisał(a):

Dzieki, Ostatnie pytanie czy c+ za 19.90 to najniższa cena? 

Tak jak @czerstwy napisał - 19,90zł to najniższa cena. Mimo wszystko jeśli przedłużasz umowę na jakiś pakiet tematyczny i zależy Ci na Viaplay to warto wziąć w C+. Za sam Viaplay bezpośrednio zaraz będzie trzeba płacić 55zł. Tutaj będziesz miał jeszcze C+ za znacznie mniej. Może uda się nawet C+ za 19,90zł i Viaplay za 5zł, czyli znacznie taniej niż w subskrypcji bezpośredniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno z 3 opcji: "szybko, tanio, dobrze" można wybrać tylko 2 i to przy dobrych wiatrach. Przedłużenie umowy u @Krzysiek11:) nie dość że załatwione mega szybko, to jeszcze z pakietem którego szukałem w bardzo dobrej cenie :) Dziękuję raz jeszcze za profesjonalne załatwienie tematu.

 

Było:

Relax+ za 29,99 zł

Canal+ za 25 zł

Canal+Family za 0 zł

Ultrabox+ 4K za 5 zł

Suma: 59,99 zł miesięcznie + cykliczne dobieranie Eleven Sport i MP

 

Jest:

Optimum+ z Canal+

Canal+ 4K

Viaplay

MP

Eleven Sports

BBC Player

Movies Fun

Ultrabox+ 4K

Suma: 75 zł miesięcznie

Edytowane przez Kroos123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, avathar napisał(a):

Mam do kliknięcia ofertę:

Extra+ z CANAL+,

HBO,

BBC Player,

CANAL+4K ULTRA HD,

HBO Max,

MISTRZOWSKA PIŁKA,

MOVIES Fun

 

79,99

Wszystko na 24m

 

Jeśli można tu dorzucić Viaplay za 0zł.

To piszcie do mnie.

 

Ciekawe czemu tacy [beep]zy jak ja płacą za mniejszy pakiet  80 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...