Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oferta przesłana na maila. co myślicie??

 

59,89 za pierwszy rachunek, w kolejnych  +19 zł za Viaplay. HBO do rezygnacji za 2 miesiące.

 

chciałbym zmienić dekoder ze standardu na wyższy do multiroom. konsultant twierdzi że to nie jest zależne od niego, i trzeba to zrobić w punkcie + 5 zł miesięcznie, oraz 50 zł aktywacja. 

 

 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, HBO, CANAL+ Family, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Viaplay 0 zł 1 m i 19 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 59,89  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxx nie chce nawet za 6zł ;D pisałem już nie jestem zadowolony z faktu że aby dostać rabat na netflix 4k muszę przenieść rabat z niezależnej subskrybcji HBO MAX i to jest jedyna "wada" mojej oferty jaką widzę a trochę siedzę w temacie 

Ale wiesz ze w pakiecie miltiman pack są jeszcze inne kanały aniżeli fikołki ?
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie odpowiedział więc pytam ponownie. Ostatniego dnia września wynegocjowałem pakiet nowy comfort+ za 22,50zł, dopełnienie do pakietu extra za 10zł, i paczka canal+ (bez 4k) za 0zł przez 3 miesiące, później jeśli nie wyłącze canal+ to + 30zł. Dekoder 4k i dysk za 0zł. Razem 32,50zł miesięcznie, lub 62,50zł miesięcznie jeśli zostawię canal+. Czy to dobra oferta? I co ciekawe, mimo że dostałem umowę na email do zaakceptowania. To konsultant sam beze mnie chyba zaakceptował umowę. Bo kanały odrazu zaczęły działać (umowa już jest do grudnia 2024). A na email dostałem potwierdzenie zaakceptowania umowy. Trochę dziwne, bo ja sam powinienem to zaakceptować. A nic nie klikałem. Czy mogłem dostać coś lepszego? Bo zastanawiam się czy jakoś tego nie reklamować (nie mojego przedłużenia umowy). Czy obecnie dostał bym coś lepszego w niższej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego nie dostaniesz, potem po 3 miesiącach sobie włącz c+ za 19,90 za całą paczkę 

 

Co prawda mogłeś od razu wziąć paczkę c+ za 19,90 miesięcznie to byś dostał c+4k za free. 

Każdy by chciał extra za 33 złote....
Do tego dysk i dekoder za 0...

Bierz ;)

Ofertę mogłeś zaakceptować również telefonicznie, nie trzeba mailem

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Aktualnie do końca Października: 

 

Optimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Całość za 56,79 zł mc 

 

Gdybym chciał taką samą ofertę z Viaplay to będę musiał dopłacić? 
Co udało Wam się wynegocjować przy takiej ofercie? 
Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...