Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@donat2000 Jak obecnie masz HBO z HBO MAX za free na cały okres umowy, to walcz o utrzymanie tego na kolejny okres jeśli wcześniej miałeś te warunki odtwarzane do przedłużenia umowy. W przypadku kolekcji VOD, to możesz powalczyć o kolekcje internetowe BBC Player, Movies Fun i Series Fun za free. Odnośnie dekodera, to zostaw sobie obecny 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB, bo jest to najlepszy dekoder obecnie. Natomiast nowszy 4K DualBox+ nic lepszego nie ma i do tego ma dysk mniejszy bo tylko 500 GB.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, donat2000 napisał:

Panowie i Panie czy można coś jeszcze urwać - jakieś kolekcie vod lub wymianę dekodera na dualbox z dyskiem; lub jakieś darmowe mc? MMP, Cinemax i Filmbox rezygnuję bo nie korztystam.

 

propozycja.jpg

Nie śledzę jakoś specjalnie ofert ostatnio ale ja dostałem taką:

8cba4bffa74bc.png

Edytowane przez PdG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

 

No i co śmieszne bez żadnego szarpania - umowę miałem do końca listopada, złożyłem w piątek rezygnację w punkcie bo akurat przechodziłem w pobliżu i dzisiaj telefon od nich z taką ofertą. Także naprawdę bardzo przyjemne przedłużenie aż byłem mile zaskoczony :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy to :) aneks na kolejne 2 lata   wysłany do akceptacji..... jak zwykle nie było łatwo ale dzięki mojej determinacji i pomocy @Krzysiek11:) wyszło 163,90 pierwszy miesiąc 113 ) 

Ekstra+canal+Netflix
Netflix 4k
Canal+4k
Mistrzowska piłka 
Viaplay
Eleven
BBC player
Movies & Fun
HBO, HBO max
Multiroom high standard  (bez dysku)

Co ciekawe przy pakiecie bez netflix wołają już 10zł za sam c+4k :D i woleli dać hbo max za 0 niż dopełnienie do 4k na netflix  za 0 (ale być może wynika to z faktu że było jeszcze trochę czasu do końca umowy) 

Niestety taka oferta wiąże się z przeniesieniem niezależnej subskrybcji hbo,hbo max z 33% dożywotnim rabatem na dwuletni abonament hbo z hbo max do c+ za 0 (Ale biorąc pod uwagę fuzję i inflacje nawet ten dożywotni rabat może być mniej opłacalny niż pakiet wyżej  

W każdym razie gdyby wyciągnąć z tego hbo max wychodzi 144 zł za to za co chcieli 161 bez hbo. ;)
Pozdrawiam i zaznaczam że nie pracuje w żadnym punkcie sprzedaży canal+ ani nie znam osobiście  nikogo kto pracowałby w dziale utrzymania klienta w związku z tym wszystkie pytania o oferty przedłużenia jakie dostaje na priv proszę kierować do kolegi wspomnianego wyżej lub do innych pracowników salonów canal + pracujących w punktach sprzedaży  i udzielających się na forum. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW i pewnie bym zrezygnował gdyby nie to że wszystko drożeje a ja mam zablokowaną cenę na 2 lata.   

Zgadzam się szału nie ma i niech nikt na forum nie mówi że ma viaplay za 0 bo koszt viaplay jest "ukryty" w  podwyżkach na innych pakietach 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta bez szału, nie aż takie WOW. 

 

Przy tyłu dodatkach dostał coś za 0 (mp lub Viaplay) 

 

Extra za 45

C+ i netflix za 38 + 17 dopełnienie do 4k

Hbo 20

MP za 0 lub 5 

eleven za 11,90

Viaplay za 0 lub 19

Multiroom 15

 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2022 o 12:14, _Artek_ napisał:

 celuje w coś między 145 a 149zł i na pewno mi się uda ;))


Chce tylko dopełnienie do netflix  4k za 0 to naprawdę nie jest dużo. 

 

Przypomnę co kolega chciał 

W dniu 24.09.2022 o 10:44, _Artek_ napisał:

 myśle nad rezygnacją z netflix jeśli faktycznie 2 letnia umowa będzie wiązać się z oszczędnością 5zł miesięcznie 

Niesłowny w dodatku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, donat2000 napisał:

Panowie i Panie czy można coś jeszcze urwać - jakieś kolekcie vod lub wymianę dekodera na dualbox z dyskiem; lub jakieś darmowe mc? MMP, Cinemax i Filmbox rezygnuję bo nie korztystam.

 

propozycja.jpg

 

Panowie umowa przedłużona za 89,98PLN:

Extra+ z CANAL+ za 64,99 zł/m i następnie za 73,99 zł/m dla Abonentów (05/20)

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20) HBO Max

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22)

PLAYER (bez reklam) 13 zł/m dla Abonentów (08/22)

Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał na razie maila do akceptacji.

Nie klepnął oferty.

2 minuty temu, PawelTSW napisał:

@lakiman oczywiście że to nie jest super oferta. Policz sobie.

Najpierw gadał o czymś za 140 a teraz klepnął umowę za 164 :D

 

W tej cenie mógł powalczyć o Playera+?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PawelTSW napisał:

@lakiman oczywiście że to nie jest super oferta. Policz sobie.

Najpierw gadał o czymś za 140 a teraz klepnął umowę za 164 :D

 

Sam napisałem że nie jest super ale jest akceptowalna.......
@PawelTSW 140zł wynikało z dopełnienia optimum+ do exstra za 10 przy którym viaplay kosztuje 19zł więc wychodzi jeszcze drożej...... 
Poza tym pamiętaj że miałem jeszcze całe 2 miesiące do końca umowy a oni wiedzą że będą podwyżki..... 
o player nie pytałem bo mam jeszcze ofertę za 50zł na rok. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
18 minut temu, PawelTSW napisał:

Oferta bez szału, nie aż takie WOW. 

 

Przy tyłu dodatkach dostał coś za 0 (mp lub Viaplay) 

 

Extra za 45

C+ i netflix za 38 + 17 dopełnienie do 4k

Hbo 20

MP za 0 lub 5 

eleven za 11,90

Viaplay za 0 lub 19

Multiroom 15

 

 

CANAL+Netflix kosztuje jak już 48 zł i nie jest dostępny dla osób, które mają już aktywne C+ i Netflix jak w przypadku Artka. 

 

Viaplay przy wskazanym składaku nie ma szans na 0 zł.

 

@lakimannie miał szans na player w tej cenie, bo na niego oferty są sztywne 8 zł z reklamami i 13 zł bez reklam.

 

@donat2000czy pakiet Extra+ z CANAL+ za 64.99 to aby na pewno pełna paczka C+, a nie dawna opcja 6xCANAL+? 

 

@_Artek_polecam się :hello:

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...