Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, wojtmen napisał:

Drugi kontakt z dzisiaj, bardzo konkretny Pan ( pozdrawiam).

 

Optimum+ 24,99

Canal+ z 4k 19,90

Eleven Sports 11,90

Mistrzowska piłka 0 zł

Viaplay 1 miesiąc 0 zł później 19 zl

HBO z HBO Max 0 zł

Najem Ultrabox 0 zł

Najem dysk 5 zł

 

Za całość od 2 miesiąca 80,79. Jeśli chodzi o długość umowy to mogłem sobie wybrać dowolnie, dla Pana konsultanta nie robiło to różnicy więc wziąłem na 12m miesięcy :)

Jestem bardzo zadowolony bo i tak abonuje HBO Max a tu mam za 0 zł. Powodzenia w negocjacjach

z jakiego numeru druga oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mateusz14422 napisał:

Podobno nie ma innych umów niż 24 miesiące?

A jak głębiej poszperasz to lepsze kwiatki wychodzą, niektórzy użytkownicy powinni mieć dopisek przy nicku "konsultant" czytając ich rady i porady. Dziś namówiłem kolegę na złożenie wypowiedzenia w punkcie Canal+ i miła pani od ręki oferowała umowę na 12 mieś. Argumentem podanym dlaczego składa wypowiedzenie było : zbyt długa umowa i cena. Czyli są umowy 12 mieś !!!

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Woocashniektorych pakietów nie ma na 12miesiecy.Oczywiscie pewnie zarzucisz zaraz kłamstwo więc proszę napisz  w jakiej cenie występuje superpremium 4k na 12m? 

 

@wojtmen pokażesz warunki umowy? Bo śmierdzi szwindlem na kilometr :) podejrzewam,że HBO za 0zl to dostałeś ale pewnie na 2 albo 3 miesiące.

Edytowane przez CiekawskiC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, CiekawskiC napisał:

niektorych pakietów nie ma na 12miesiecy.Oczywiscie pewnie zarzucisz zaraz kłamstwo więc proszę napisz  w jakiej cenie występuje superpremium 4k na 12m? 

Pewnie można złożyć składaka który ma tą samą zawartość na 12 mieś. Ale jak ktoś chce żeby nazwa była superpremium 4K to wtedy 24 mieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtmen jest trzecią osobą która uzyskała HBO za 0,- przy umowie 12 mieś. Wcześniejsze osoby które uzyskały podobne oferty zostały wyśmiane bo nie dały potwierdzenia.

Mam tylko nadzieje że za kilka stron na pytanie czy są umowy 12 mieś i HBO za 0,- nie przeczytamy : Nie ma takich ofert, nie da się, to nie możliwe takich umów nie ma 🤐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Woocash napisał:

....Wcześniejsze osoby które wyśmiane bo nie dały potwierdzenia....

Nie zostały wyśmiane,  tylko poprostu nikt nie wierzył w takie oferty. Skoro ktoś dostał taką bardzo dobra ofertę, to chyba nie jest problem potwierdzić. Tak zrobił kolega @wojtmen i wszelkie spekulacje zostały momentalnie rozwiane. Moim zdaniem takie oferty powinny być odrazu potwierdzane.  

 @wojtmen gratulacje 😊

15 minut temu, Woocash napisał:

...Mam tylko nadzieje że za kilka stron na pytanie czy są umowy 12 mieś i HBO za 0,- nie przeczytamy : Nie ma takich ofert, nie da się, to nie możliwe takich umów nie ma 🤐

Jak ktoś kto wpada tu raz na 2 lata, czy na rok, to może będzie tak pisać. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
32 minuty temu, Woocash napisał:

@wojtmen jest trzecią osobą która uzyskała HBO za 0,- przy umowie 12 mieś. Wcześniejsze osoby które uzyskały podobne oferty zostały wyśmiane bo nie dały potwierdzenia.

Mam tylko nadzieje że za kilka stron na pytanie czy są umowy 12 mieś i HBO za 0,- nie przeczytamy : Nie ma takich ofert, nie da się, to nie możliwe takich umów nie ma 🤐

Możemy przeczytamy, bo za kilka dni zmiany w ofertach przedłużeniowych i na pewno nie na lepsze. 🙈

 

@wojtmenświetna oferta 💪

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wycofał wypowiedzenie na nieokreślonym za to co mam chcą 55 zł.

 

Ciekawe co DUK zaproponuje za Entry+ C+ z 4K z ultraboxem/ 12 m-cy.. po 1.10.

* chyba , że jest jednak obecnie oferta na 12 miesięcy. Na razie nikt się nie pochwalił.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kończy mi się umowa (30.10). Obecnie mam pakiet extra+ z canal+ i multiroom (ten który jest wycofywany). Z multiroomu będę rezygnować. Obecnie chciałbym mieć:

  • pakiet extra+ z canal+
  • mistrzowska piłka
  • eleven sports
  • viaplay

W salonie zaproponowano mi taki zestaw z dekoderem 4k (bez dysku) za 105zł miesięcznie. Składając wypowiedzenie, można obecnie liczyć na lepszą ofertę za taki zestaw? Ile ewentualnie trzeba byłoby dopłacić do HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martinos napisał:

Przy tej cenie brałbym na 24 mce. 

Ja tam wolę krótsze umowy niż wiązać się na długi okres czasu. Przez rok może się dużo wydarzyć. Poza tym to tylko tv 😁 jak uznam ze jest za drogo to zrezygnuje. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, wojtmen napisał:

Ja tam wolę krótsze umowy niż wiązać się na długi okres czasu. Przez rok może się dużo wydarzyć. Poza tym to tylko tv 😁 jak uznam ze jest za drogo to zrezygnuje. 

do optimum dali viapay za 0 ja też tak chce 😜 jeśli DUK czyta moje posty to poproszę taką ofertę jak ma kolega tyle że bez hbo a z netflixem 4k pozdrawiam ;)

 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...