Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, CiekawskiC napisał:

To proszę napisz mi jak taniej dostaniesz Viaplay z zawartością superpremium4k? Bo była tu oferta za 109.99.Tylko proszę nie pisz ofert, których nie ma czyli z dopelnieniem

przewiń sobie kilka stron do tyłu nie chce mi się 3 razy pisać tego samego..... dopełnienia już dawno sobie odpuściłem. 

Teraz, mikoko napisał:


Bez HBO i multimen pack? O sundance i Mezzo to już nie pytam

Tak bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie dostanę drugiej umowy i nie przedłużę w tej cenie przynajmniej z MP i tanim eleven to trzeba im podziękować.. bo w sumie trzymała mnie w C+ najbardziej liczba meczy w 4K, których praktycznie teraz nie ma (bo stracili prawa) poza ostanim i polską :/ 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_

Przy wariancie optymistycznym 

Extra 44.99 

Canal+ z 4k -19.9

HBO z max- 20zl

Eleven -11.9

Mistrzostwa piłka-5zl

Filmboxy- 5zl

Z moich wyliczeń 106,79

Za 109.99 dają superpremium4k z VIA za 0.

Więc pytam się gdzie ten ukryty koszt VIAPLAY o którym pisałeś ?

Więc prośba do Ciebie.Jak już piszesz cos to pisz konkretnie z cenami a nie,że konsultant daje Ci 180zl a @Mikizncplus taniej.Napisz co i za ile.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Viaplay

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22)

Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99  zł
 

Edytowane przez bielus1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2022 o 13:19, Bloo411 napisał:

Zacznijmy od tego, czy w ogóle jeszcze istnieje taki pakiet jak Superpremium+ 4K? Pytam, ponieważ na stronie internetowej Canal+ nie widzę takiego pakietu już. Ten pakiet chyba jest już tylko proponowany na przedłużenie dla dotychczasowych abonentów.

Jest proponowany, ale na warunkach na których nie opłaca się przedłużać umowy na 2 lata. Ja na nieokreślonym mam go teraz za 134,99 zł, a proponują mi umowę na dwa lata za 129,00 bo doliczają sobie 10 zł za Moduł CAM). Więc za 5 zł nie opłaca mi się podpisywać umowy tym bardziej, że czasy niepewne. A tak w każdej chwili można powiedzieć papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc aktualnie posiadam pakiet Extra+zCanal+za 99,99zł,HBO za0zł, Mistrzowska piłka za 0zł, Canal+4K za 0zł, Eleven Sport za 11,90, Multiroom standard po Cyfrze za 0zł, najem dek.4KUltraBox za 5zł, najem dysku za 5zł....razem 121,89zł i umowa kończy się 31.12.2022r. Czy jest szansa na to samo co mam i w takiej samej cenie dostać jeszcze Viaplay za 0zł??? Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Zmiany w ofertach przedłużeniowych dopiero w drugiej części października :) choć część ofert już teraz jest przyblokowanych. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory mam Comfort+ oraz dopełnienie do Extra+ za 10 zł wraz z multiroom na starych zasadach Canal+ w cenie 32,50 zł, umowa wypowiedziana i kończy się 30 września. 

 

Dziś zaoferowali Comfort+ na głównym dekoderze za 22,50, druga umowa z pakietem Extra+ za 15 zł.

 

Druga oferta nowy dekoder 4K z dyskiem 1Tb+Comfort+ oraz Pakiet Canal+ za 52,50 zł, do tego druga umowa dekoder WiFi PremiumBox z pakietem Extra+ za 15 zł czyli w sumie za 67,50 zł.

 

Można ugrać coś lepszego? Idzie dostać jeszcze jakieś dodatkowe pakiety za Free w przypadku tej ofert za 67,50 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...