Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
36 minut temu, _Artek_ napisał:

Nie licz na to;D
Chyba poczekam do świąt...... jest taki [beep] z tymi cenami że już nawet nie wiadomo która oferta jest akceptowalna

Do świąt to zapłacisz i więcej za ofertę i za Multiroom o 5 zł więcej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

umowa do 30 wrzesnia 2022 roku po wyslaniu wypowiedzenia otrzymlem telefon z taka oferta

ne usługiNowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeNowy Comfort+ z CANAL+ 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89  zł

czy akceptowac ? czy zrezygnować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

W Superpremium+ 4K nie ma Mistrzowskiej Piłki w pakiecie...

 

Pakiet Superpremium+ 4K składa się z:

1)Pakietu: Pakiet Extra+,

2) Opcji dodatkowej CANAL+,

3) Opcji dodatkowej HBO,

4)Opcji dodatkowej Eleven Sports,

5)Opcji dodatkowej Filmbox Pack,

6)Opcji dodatkowej CANAL+ 4K ULTRA HD,

7) Kolekcji nc+go TV HBO GO.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, czy w ogóle jeszcze istnieje taki pakiet jak Superpremium+ 4K? Pytam, ponieważ na stronie internetowej Canal+ nie widzę takiego pakietu już. Ten pakiet chyba jest już tylko proponowany na przedłużenie dla dotychczasowych abonentów.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moze komuś się przyda :-) Mnie oferta pasuje :-)
 

 

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
 

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99  zł 

Edytowane przez grek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, grek74 napisał:

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
 

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99  zł 

Dobra oferta. Tylko ja doliczam się w twoim pakiecie 99.90. Czyli można dostać viaplay za 0zl a mi wpychają za 19zl. Skladales wypowiedzenie?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, misiek1985 napisał:

czy do ciebie dzwonili?

Zadzwonili. Ale wyjściowa kwota była trochę wyższa i zacząłem marudzić ;-) i udało się wynegocjować niższą i przy okazji Canal 4K dorzucić w cenie :-)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ircios napisał:

Dokładnie.  Przydałby się skan oferty z meila. 

 

nie wiem jak mogę wstawić skan z maila, próbowałem zrobić to print screenem ale nie mogę wkleić.

 

Ale treść w podsumowaniu mam taką:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czas do końca września na podjęcie decyzji.

Jak warunki od października będą kiepskie, pozostaje oferta od UPC, czyli rezygnacja od 1.01. z oferty Canal+.

Pakiet C+ nie jest mi do życia niezbędny, żebym z niego wogóle nie mógł zrezygnować.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, czy w ogóle jeszcze istnieje taki pakiet jak Superpremium+ 4K? Pytam, ponieważ na stronie internetowej Canal+ nie widzę takiego pakietu już. Ten pakiet chyba jest już tylko proponowany na przedłużenie dla dotychczasowych abonentów.

Jak przedłużyłem umowę to konsul powiedział ze Superpremium 4K jest wycofywane. Nie wiem na ile to prawda. Miałem Superpremium i zszedł mi na extra + z dodatkami. Płace mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem dokupić viaplay do swojej umowy ktora kończy się za 6 miesięcy i powiedzieli że takiej możliwości nie ma bo umowa się kończy w lutym i mogą dać tylko za 34 zł z opcja włacz wyloncz obecnie pasiadam pakiet super premium 4k z eleven i multimanpack i mulitroon za ok 135 zł pytałem się o oferty z viaplay to ok 153 zł mogą dać bo umowa się powoli kończy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Martinos napisał:

@lakiman @_Artek_ też mam umowę do 30.09. Wypowiedzenie złożone. Liczę, że utrzymam to co w stopce. Chyba, że uda się ugrać zejscie z opłaty za dekoder.

Też mam to co ty tylko bez HBO ale z MR w tej samej cenie.Licze że dodadzą mi viaplay za 0zł, dzisiaj złozylem wypowiedzenie bo wczoraj kazali doplacic do viaplay 19zł.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...