Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa przedłużona, 4 mieś przed końcem brak wypowiedzenia. Dzwonili z numeru 12-294-79-97. Te 4 mieś przed terminem dało mi oszczędność w kwocie 304,- pln

Zależało mi na pozbyciu się pakietu Extra+ i dodatków przed podwyżkami i zmianą pakietyzacji (jak będzie) Oferta standardowa jestem zadowolony realny koszt nowej oferty 57,-

 

Było : 112,98,-

 

EXTRA+ CANAL+   94,99,-

MR Std Wifibox      10,00,-

FILMBOX Pack       05,00,-

History HD/H2        02,99,-

HBO/GO nc+go      00,00,-

CANAL+ 4K            00,00,-

Ultra Box 4K           00,00,-

FOX Play                00,00,-

NAT GEO Play        00,00,-

Mistrz.Piłka            00,00,-

 

Jest : 97,-

 

Entry+/CANAL+/NETFLIX  60,-

Netflix 4K                           17,-

HBO HD                              15,-

HBO MAX                           05,-

Canal+ 4K                          00,-

Mistrz.Piłka                        00,-

Ultra Box 4K                       00,-

 

Z wypowiedzeniem nie wiem czy bym ugrał cenę 80,- pln, a na dodanie pakietu Eleven w cenie oferty 97,- nie opłacało mi się czekać bo oszczędziłem 304,- do ostatniego mieś zobowiązania. 

 

 

 

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do 30.11.2022, dziś pierwszy telefon, kobieta bardzo nie miła. Zaskoczyła mnie dwoma umowami i ceną. Posiadam:

Superpremium 4K z dekoderem 4K

MR z Wififbox

Dwie niezależne karty Cayman i kameleon

Mistrzowska piłka

HBO MAX

Wszystko co jest w pakiecie superpremum ( Eleveny itd)

Płacę teraz  119,99 propozycja to +35 za drugą umowę, czyli 155- masakra.

Dobrze rozumiem że druga umowa posiada inny pakiet Extra+ ? Ile mogę z tego ugrać albo zejść na niższy pakiet aby obie umowy miały to samo, interesuje mnie C+, Eleveny, MP,, HBO MAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ratm7 napisał:

Mam umowę do 30 września tego roki aktualnie pakiet extra z canal+. Za każdym razem jak pytam o pakiet optimum wciskają go za 39,99zl i twierdzą, że pakiet za 24,99 jest nie realny. Czy faktycznie muszę czekać do ostatnich dni umowy aby uzyskać taka cenę?

Mi z Extra+ nie udało się wynegocjować Optimum za 25 zł. Wypowiedzenie było złożone. Umowa skończyła się wczoraj. Sygnał wyłączony o północy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arek18 napisał:

Witam. Dziś dostałem propozycję Extra+,HBO-0zł , HBO MAX-0zł , FILMBOX PACK-0zł ,FOX PLAY-0zł ,NAT GEO PLAY- 0zł ,NAJEM 4K ULTRABOX+  -0zł, NAJEM DYSK-0zł, wszystko do końca umowy za 59.99 zł. Co o tym sądzicie.

Możesz brać 

1 godzinę temu, ratm7 napisał:

Mam umowę do 30 września tego roki aktualnie pakiet extra z canal+. Za każdym razem jak pytam o pakiet optimum wciskają go za 39,99zl i twierdzą, że pakiet za 24,99 jest nie realny. Czy faktycznie muszę czekać do ostatnich dni umowy aby uzyskać taka cenę?

Czasami się czeka do końca i się dostaje. Czasami się nie dostaje.

11 minut temu, Yozeph napisał:

....Dobrze rozumiem że druga umowa posiada inny pakiet Extra+ ? Ile mogę z tego ugrać albo zejść na niższy pakiet aby obie umowy miały to samo, interesuje mnie C+, Eleveny, MP,, HBO MAX

Ten sam E+, tylko w innej cenie. Dodatkowo w tych 35 jest C+ i MP Nie musisz brać drugiej umowy. Możesz zostać z tym co masz i MR za 0. MR w sieci oczywiście.

Z resztą masz prawie na każdej stronie opisane oferty abonentów w podobnej sytuacji. 

Trzeba tu częściej zaglądać, to nie będzie zdziwienia.  Temat wałkowany od roku....Może dłużej. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
9 minut temu, penny101 napisał:

Mi z Extra+ nie udało się wynegocjować Optimum za 25 zł. Wypowiedzenie było złożone. Umowa skończyła się wczoraj. Sygnał wyłączony o północy.

W ostatnim czasie takie zejście jest faktycznie nierealne. Spróbuj zadzwonić po wyłączeniu do DUK, może się teraz uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ircios napisał:

Możesz brać 

Czasami się czeka do końca i się dostaje. Czasami się nie dostaje.

Ten sam E+, tylko w innej cenie. Dodatkowo w tych 35 jest C+ i MP Nie musisz brać drugiej umowy. Możesz zostać z tym co masz i MR za 0. MR w sieci oczywiście.

Z resztą masz prawie na każdej stronie opisane oferty abonentów w podobnej sytuacji. 

Trzeba tu częściej zaglądać, to nie będzie zdziwienia.  Temat wałkowany od roku....Może dłużej. 

Zaglądam gdy kończy się umowa :-) Tylko ja posiadam Superpremium 4K i chyba się różni od Extra +, i czy w cenie 119,99  jest szansa na wyrwanie, ale koniecznie dwie osobne karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co zaglądać przez 2 lata jeżeli oferty zmieniają się bardzo dynamicznie?? :-) Jeżeli Superpremium 4K jest za 109.99 to z dwoma umowami ( dwie karty osobne) jakie jest minimum?? No i czy druga umowa jest na pakiet Extra+ ? W sumie wolałbym zejść na obie umowy na pakiet Extra + bo czym się różni Extra od Superpremium bo i tak większości kanałów nie oglądam, wole płacić mniej ale za treści które mnie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to zaglądać, abyś wiedział o co masz się starać i nie zadawać pytań na które masz odpowiedź prawie na każdej stronie.

Ja już napisałem ( nie tylko ja) ile kosztuje druga umowa z pakietem E+. Napisałem ile kosztuje Superpremium 4k, a Ty dalej pytasz o to samo. 

Najbliżej 2 strony do tyłu masz podane ceny E+ na 2 umowy.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ircios napisał:

Po to zaglądać, abyś wiedział o co masz się starać i nie zadawać pytań na które masz odpowiedź prawie na każdej stronie.

Ja już napisałem ( nie tylko ja) ile kosztuje druga umowa z pakietem E+. Napisałem ile kosztuje Superpremium 4k, a Ty dalej pytasz o to samo. 

Najbliżej 2 strony do tyłu masz podane ceny E+ na 2 umowy.

 

Wytłumacz mi proszę po co dwa lata mam czytać komentarze, jak cofam się do czerwca i co komentarz inna cena, a o tym co pisze to prawie żadnej wzmianki. Telewizja dziś jest jutro jej nie ma, a nie będę rok przed końcem umowy dla zabawy czytał kto co wynegocjował, nie żyje tym żeby nabijać ponad 22 tys. komentarzy. Pytam czy przy pakiecie Superpremium 4K druga umowa jest na pakiet Extra bo tego nie wiem. Interesuje mnie w obu umowach to samo czyli Superpremium, a nie płacąc 155 pln bo tyle teraz wołają, jeden pakiet większy drugi mniejszy no śmiech na sali. I czy przy zejściu na Extra co tracę w porównaniu z Superpremium. Jak pisałem interesuje mnie C+, Hbo MAX, MP, Eleveny. I 35 złoty za drugi dekoder więc z 119,99 na 154,99 no zachęta niesamowita. I że wiem teraz że pakiet Superpremium jest za 109,99 to ugrałem całe 10 pln. Pytam czy w obu umowach mogę mieć Superpremium i jak zejść z tych 35 za drugi dekoder, czy ktoś wynegocjował starą cenę po nowemu, lub delikatna podwyżka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...