Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot-20220724-192140-Outlook.pngWitam, kończy mi się umowa przedłużona rok temu na pakiet optimum+ za 24.99 zł z ultraboxem i dyskiem 1tb za 5 zł. Czy możliwe jest jeszcze cos do wynegocjowania, np. brak opłaty za najem dysku bądź jakieś dodatkowe gratisy w aktualnej cenie 😁? Dodatkowo miałem również dopełnienie do Extra+ na miesiąc. Umowa była przedłużona na rok. Lepiej przedłużyć ją znowu na rok czy dwa? W canal+ jestem bez przerwy od 1999r 🙂.

Edytowane przez Gusson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% abonenci Canal+ dostaną pakiet Viaplay Select, którym będą wyselekcjonowane treści, tym wybrane filmy, seriale, na pewno programy Viaplay Originals (na 100% Fort Boyard - nowa edycja promująca jesienną ofertę Viaplay) oraz któreś z rozgrywek sportowych i pewnie to jest przedmiotem negocjacji, natomiast do pełnego pakietu Viaplay Total, czyli takiego jak obecnie  za 34zł trzeba będzie dopłacić, choć na pewno taniej niż kupując osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zmniejszyć nieco pakiet. Otrzymałem ofertę:

Nowy Comfort - 24,99 zł 

Multiroom - 10 zł (drugi multiroom 0 zł) 

Brak dodatkowych opłat za dysk/dekoder UltraBox. 

 

Czyli łącznie 34,99 zł/mies. Jaką najlepszą cenę można byłoby spróbować uzyskać za ten pakiet? Nie potrzebuje większej liczby kanałów a rozważam też Nowy Start+ (łącznie 19,99 zł). 

Edytowane przez itho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest to mój pierwszy post tutaj najpierw się przywitam. Cześć wszystkim! 😅

 

Obecnie do końca tego miesiąca tj. 31.07. posiadam pakiet:

Superpremium+ 4K

FOX Play

Nat Geo Play

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD za 0zł

Najem 4K UltraBox+ (N9) za 0zł

Najem Dysk za 5 zł

Najem PVR (Multiroom) za 0zł

Za wszystko płacę 114,99 zł.

 

Chciałbym zostać przy tej ofercie i cenie ale wymienić drugi dekoder ten w multiroomie na 4k.

Wypowiedzenie złożone z końcem czerwca. Do tej pory składane oferty to jak strzelenie otwartą dłonią w twarz. Jestem bardzo długoletnim klientem a Ci zamiast proponować połączenie dekoderów przez sieć wciskają drugą umowę. Gdy w końcu sam przedstawiłem swoje warunki (jak wyżej), odpowiedź nie ma takiej opcji. Czy ktoś w tej kwestii może pomóc? Może złożyć podobny pakiet w tej cenie z dwoma dekoderami 4k? Mam już dość tej ciągłej walki z nimi co 2 lata. Skłaniam się ku temu by się z nimi rozstać na dobre bo widać nie zależy im zupełnie na kliencie, który jest z nimi (canal+) odkąd wogóle pojawili się 1 raz w Polsce.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Możesz utrzymać pakiet, który masz czyli Superpremium+ 4K za 109,99 zł miesięcznie, do tego Mistrzowska Piłka za 0 zł, dekoder główny 4K z dyskiem za 0 zł i Multiroom Standard łączony w sieć z dekoderem 4K za 15 zł miesięcznie. Nie musisz brać koniecznie drugiej umowy. Łącznie 124,99, taniej nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, itho napisał:

Chce zmniejszyć nieco pakiet. Otrzymałem ofertę:

Nowy Comfort - 24,99 zł 

Multiroom - 10 zł (drugi multiroom 0 zł) 

Brak dodatkowych opłat za dysk/dekoder UltraBox. 

 

Czyli łącznie 34,99 zł/mies. Jaką najlepszą cenę można byłoby spróbować uzyskać za ten pakiet? Nie potrzebuje większej liczby kanałów a rozważam też Nowy Start+ (łącznie 19,99 zł). 

@itho Pakiet Nowy Comfort+ można próbować wynegocjować najtaniej w kwocie 22,50 zł/m lub ewentualnie pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m, który jest bogatszy o kilka kanałów m.in. o Eurosport 2 HD. Jeśli Ci pasuje Nowy Comfort+ za 24,99 zł/m, to też ok możesz tak zostawić. Jak masz w tej nowej ofercie darmowy najem za dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem, a wcześniej za niego płaciłeś, to jest to fajna oferta, bo rzadko się zdarza i ciężko uzyskać zejście z opłat najmu sprzętu. Wszystko zależy co potrzebujesz jakie kanały w pakiecie. Natomiast Multiroom jeśli obecnie masz jeden dekoder dodatkowy za 0 zł/m i drugi za 10 zł/m, to tak możesz to utrzymać, bo nie rabatują więcej dekoderów dodatkowych.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się do mnie dobijają od tygodnia. Umowa do końca września. 

Superpremium 4k,elefeny mistrzowskie piłki. HBO max. Wszystkie kanały oprócz fikołków i filmboxow. Za 119,00zl.oczywiscie multiroom po cyfrze. 

Nie warto było odbierać tego telefonu bo pani nie chce dołożyć tylko zabierać. Suma sumarum nie podchodzić bez wypowiedzenia. Głównym tematem rozmowy był multiroom po cyfrze i mogę się z nim pożegnać. 

Dodam, że od 22 lat w tym grajdołku i wszystkie aneksy przez SUK. 

więc daję wam cos do myślenia 

 

Edytowane przez gobee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, piracik napisał:

.....Ja mam NC za 22,50, a MR za 0 zł. od 4 lat.

Masz Nowy Comfort w Canal+. Nie ma pakietu NC+ za 22,50 ;-)

 

7 godzin temu, p4t napisał:

...Jestem bardzo długoletnim klientem...

To nie ma znaczenia czy jesteś 20 lat czy 2 lata. Jesteś poprostu tylko klientem... 

7 godzin temu, p4t napisał:

......Czy ktoś w tej kwestii może pomóc? Może złożyć podobny pakiet w tej cenie z dwoma dekoderami 4k? Mam już dość tej ciągłej walki z nimi co 2 lata. Skłaniam się ku temu by się z nimi rozstać na dobre bo widać nie zależy im zupełnie na kliencie, który jest z nimi (canal+) odkąd wogóle pojawili się 1 raz w Polsce.....

Odpowiedź masz prawie na każdej stronie.  Temat wałkowany od miesięcy. 

Oczywiście możesz mieć 2 dekoder 4k. MR w sieci. Do rachunku +15zł bez dysku i 2 dychy z dyskiem.

Natomiast dekoder główny możesz dostać za free.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 99,99 wziąłem to

 

Pakiet Extra+ z CANAL+

HBO

Adventure TV HD

BBC Player

CANAL+4K ULTRA HD

H2

HBO Max

HISTORY HD

MISTRZOWSKA PIŁKA

MOVIES Fun

Sportklub

Najem Dysk

Opłata najem N9 UltraBox+

 

a miałem to też za 99,99

Pakiet Extra+ z CANAL+

HBO

CANAL+4K ULTRA HD

FOX Play

HBO Max

MISTRZOWSKA PIŁKA

MOVIES Fun

Nat Geo Play

 

Założenie było żeby pozostać przy tej samej cenie. Upierają się że Fox Play i  Nat Geo nie mogą zostawić ( czytałem na forum że dostajecie ) w zamian zaproponowano BBC, H2, History HD, Sportklub dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.07.2022 na wypowiedzeniu. 

Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99zł 

HBO z Max 0zł 

FOX Play

MISTRZOWSKA PIŁKA

MOVIES Fun

Nat Geo Play

Ultrabox 4k 5zł 

Dysk 5zł 

wifibox z Camelem 0zł 

 

Już chyba 10x dzwonią i jedyne co to Ultrabox za 0zł a dysk dalej 5zł,  masakra! 

 

Chciałbym Netflix 4k za 38zł to nie da rady, a jak ktoś ma w tej cenie to tylko z reklamacji. WTF? 

 

Mówię,  że dobiorę Eleveny i Multi Man Pack,  a oni dalej że Netflix 4k 17zł dopełnienie,  masakra? 

 

Dodatkowo chcę dobrać drugą umowę Extra+C+HBO +Ultrabox 4k wychodzi 55zł + 10zł dekoder. 

 

I dalej nic,  że to nie ważne iż dobiorę drugą umowę do której nie można niby sprzętu zrabatować. 

 

Chłopaki proszę napiszcie, co mogę ugrać,  a co mógłbym ewentualnie dostać?  

Czytam forum i widzę że już przy 55zł niektórzy mają Ultrabox 4k z dyskiem za 0zł 

A mi uparcie twierdzą że mają tylko jeden voucher na zrabatowanie dekodera a dysk dopiero przy następnym aneksie.

 

Normalnie wziąłbym nową umowę z Superpremium za 90zł bo mam możliwość,  ale zależy mi na drugiej umowie za 35zł 

 

Nie piszcie że nie chce mi się czytać forum, tylko pomóżcie proszę. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...