Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, jak juz pisałem parę dni temu przedluzylem umowe na 15 msc na sam pakiet nowy comfort z dekoderem 4k z hdd za 29.99 zl. Dzis padla ta informacja o Premier League i Viaplay od jesieni. W Strefie abonenta widze opcje 11x C+ 3m 0 a reszta po 30 zł, czyli byloby 59.99 zł msc. Mam jeszcze opcje zeby odstapic od tego przedłużenia tylko pytanie czy mozna by ww pakiet + canal dostac za mniej niż 60 zl czy raczej juz nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa do 31.08.22,Superpremium 4K za 109,99 +MP za 5 pln,2 gołe cameleony.

Wypowiedzenie złożone.Mam pytanie do Szanownych kolegów.

Z Multiroomu mam zamiar zrezygnować.Czy realne jest dostanie Superpremium 4K za 109,99 +MP za 0

ale przede wszystkim pozostawienie jednego Cameleona do własnego dekodera/bo mówią,że lepiej wymienić bo karta może się

zepsuć itp./jakoś od ponad 15 lat działa/ i wciskają dekoder,którego nie chcę a modułu się nie da - rozmowy zanim złożyłem wypowiedzenie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, markingdgz napisał:

Czy realne jest dostanie Superpremium 4K za 109,99 +MP za 0

Bardzo realne 

3 minuty temu, markingdgz napisał:

ale przede wszystkim pozostawienie jednego Cameleona

Raczej tak, nie powinno być problemu 

3 minuty temu, markingdgz napisał:

modułu się nie da

Da, po wypowiedzeniu umowy, ale już wtedy bez cameleona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników.

 

Mam pakiet superpremium za 119,00 z multiroomem, elevenami, Polsatem Sport premium. Umowa do końca sierpnia tr., jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia, ale zrobię to po niedzieli. Do soboty byłem zdecydowany na zakończenie umowy po jej wypowiedzeniu, i wybór oferty UPC z viaplay, jednak zagrywka Canal plus z ligą angielską i perspektywą dołączenia viaplay do ich oferty zrewidowała mój plan do tego stopnia, że jestem gotów negocjować z nimi nową umowę. Interesuje mnie extra + z paczką canal plus, multirooom i ewentualnie Polsat Sport premium. Czy taka oferta jest realna za ok 75-80 zł.?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w punkcie brałem multiroom i miła pani mówiła że u niej mogę umowę przedłużyć(nawet teraz 7mc do końca). Że jak coś u niej będę miał najlepszą ofertę, żeby z konsultantami przez telefon nie negocjować. Co o tym sądzicie, w punkcie dają lepsze warunki?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jaś Fasola napisał:

Ostatnio w punkcie brałem multiroom i miła pani mówiła że u niej mogę umowę przedłużyć(nawet teraz 7mc do końca). Że jak coś u niej będę miał najlepszą ofertę, żeby z konsultantami przez telefon nie negocjować. Co o tym sądzicie, w punkcie dają lepsze warunki?.

Porównaj oferte od niej, a potem z DUK, to nie odezwiesz się do salonu.

W salonie ostatnio mi powiedzieli, że Optimum za 24,99 to jakaś bajka i jest najtaniej za minimum 34,99

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Sorek21 napisał:

Kto na forum ma Entry+Sport ? Mi umowa kończy się we wrześniu. Przedłużał już ktoś? Co można wyrwać żeby nie dopłacać a kanałów było więcej ?  Można złożyć wypowiedzenie przez  icok ??

 

Ja przedłużałem, bez wypowiedzenia, dostałem dekoder za 0 zł. Nie potrzebowałem więcej kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...