Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Próbuj, ale raczej nie będą Ci oferować Optimum+ za 24.99 przy zejściu z takiego wysokiego pakietu. Dopełnienie do Extra+ włącza się później, nie w czasie przedłużania Umowy. 

 

Ja zawsze dopełnienie do Extra negocjowałem przy przedłużeniu i to od lat. I chyba nie byłem na tym stratny. Operator chyba sobie o mnie przypomniał dziś pierszy esemes. Ale to już od dawna na nie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
9 godzin temu, Kris napisał:

@Krzysiek11 wielkie dzięki, własnie to chciałem wiedzieć. Rozumiem że ultrabox 4K  z dyskiem też można mieć bez opłat? 😀

Pozdrawiam

Można, jak najbardziej.

9 godzin temu, czerstwy napisał:

 

@czerstwy

No to się cenią, albo śpiewają za Optimum+ 34.99 zł/m albo za dopełnienie do Extra+ 20 zł/m. Nie podali ci cen za poszczególne elementy? 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podali nawet mnie to nie interesowało gdy usłyszałem cenę za całość. Ale najpierw się zamulił i podał cenę o 10zł tańszą za Optimum z dodatkami i twierdził że będę miał wszystko co  do tej pory. To go wyśmiałem i uświadomiłem jaką dokładnie mam ofertę. Akurat moga wołać za C+ 20 lub 25 zeta i za MP 5-10 zeta😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2022 o 22:43, zuchu napisał:

Za ile powyższy zestaw można ugrać przy umowie na 24mc?

Dostałem pierwszą propozycję na 24 m-ce z C+ 4K za taką samą cenę, zależało mi jednak na krótszej umowie, więc trzeba było coś poświęcić, żeby nie zwiększać ceny..

W dniu 13.07.2022 o 06:33, PawelTSW napisał:

Bierz. W głowach się przerwaca ;)

Dziękuję 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecnie posiadam  Extra, Canal +, Multiroom standard, stary dekoder jeszcze od N i płace 69.9.

 

Dzisiaj zadzwonili i propozycja:

Umowa na 15 m wszystko jak wyżej plus HBO do końca roku za darmo,

Wymiana dekodera na 4K  6 zł  na miesiąc

 

Razem 75,99. 

 

Czy to jest w miarę OK? Czy można choć ten dekoder wynegocjować za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pierwszy atak z C+ umowa do końca października, gadka że będzie drożej i dlatego już teraz dzwonią

obecnie za 89,99 mam

Extra+ z Calan +

Canal+4 k  ultra

fox play

Hbo

HBO Max

Nat Geo Play

Mistrzowska Piłka

Movies Fun

dodatkowo 10pln za najem box i dysk

 

propozycja to samo bez fox play i nat geo play ( tego już niby nie mają w swojej ofercie ) ale dodaje BBC Player. i Filmbox na 6 m-cy free za 104,9

 

Chciałbym płacić maksymalnie tyle co teraz i najlepiej byłoby zejść z opłaty za box i dysk a dodać eleveny ale czy się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lemanio napisał:

Heya posiadam SUPERPREMIUM 4K , za chwilę kończy się umowa. Czy jest możliwość aby zrezygnować tylko z Elevenów oraz kanałów POLSAT sport ? Oraz czy jest szansa aby przedłużyć tą umowę w tej samej kwocie co płaciłem do tej pory :)

Zmień pakiet na Superpremium+.

Brak tam Eleven, MP nie musisz brać. Będziesz miał dostęp do Cinemax. 

Pakiet w cenie 99,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ircios napisał:

Zmień pakiet na Superpremium+.

Dzięki za podpowiedź , a czy w tym pakiecie będę mógł mieć HBO , HBO Max oraz wszystkie canal + jak do tej pory ??? bo na tym mi zależy a na piłce nie bardzo ....

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, twism23 napisał:

....Chciałbym płacić maksymalnie tyle co teraz i najlepiej byłoby zejść z opłaty za box i dysk a dodać eleveny ale czy się uda

Zawsze możesz zostać z ceną co masz. Nie wiem ile płacisz za dekoder i dysk. Tu możesz powalczyć o zniesienie opłaty i włączyć sobie Eleven za 11,90

Co do Fox...dają 

 

@lemanio będziesz mieć. Z tym, że zapewne o C+ 4k będziesz musiał im przypomnieć,  że ma być w zestawie za 0.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, prodarek napisał:

Witam

Posiadam Nowy Comfort+ za 25zł miesięcznie umowa podpisana około pół roku temu, rozważam przejście a moduł lub ich dekoder 4K. Jakie opcje mi zaaferują?

Podczas umowy zapłacisz aktywację za dekoder, gdy podczas aneksowania jest za free. Dzierżawa też dojdzie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, prodarek napisał:

W przypadku modułu jest również dzierżawa? czy tylko przy dekoderze? nie ma szans na dzierżawę za free to jedynie przy przedłużeniu np próbować negocjować?

Czasami wciskają dzierżawę przy module, a nieświadomi łykają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...