Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Do końca umowy 3 miesiące. Oferta na dziś:

-Najem 4K Ultra BOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów

-Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (12/21) - L

-Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów

-Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów

-Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów

-Multi Man Pack 5zł/m dla Abonentów do końca umowy

 

Teraz płacę 124,99 zł za ten sam pakiet / bez Multi Man Pack

Miałem negocjować dysk za 0zł (teraz5zł), ale MMP za 5zł wydaje się spoko.

Razem wychodzi 129,99zł 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja dla Abonentów ze starym Multiroom post Cyfra+, którzy są w okresie przedłużeniowym i zamierzają skorzystać z dodatkowej specjalnej umowy w ramach podziału umowy na dwie:

  • Z końcem obecnego tygodnia zostanie wycofana oferta na pakiet Extra+ w cenie 10 zł/m w ramach specjalnej promocji MultiHouse. Ostatni dzień w którym można będzie z tej oferty skorzystać, to najbliższa sobota 14 maja.
  • Od nowego tygodnia tj. poniedziałku 16 maja dostępne będą tylko poniższe oferty na dodatkową umowę specjalną po podziale umowy na dwie w ramach procesu likwidacji usługi Multiroom post Cyfra+:
    - Pakiet Extra+ w cenie 15 zł/m

    oraz
    - Pakiet Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką w cenie 35 zł/m
Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nowy comfort, pełen canal+, eleven i kanal 4K za 69.40zl

Zadzwonił konkretny typ i zaproponował to samo za 59 lub z pakietem MP za 64. Powiedziałem w sumie ze wole krótsza umowę bo nie wiadomo co będzie z prawami sportowymi za rok, a tylko to oglądam wiec stanęło na identycznej ofercie jak do tej pory, ale na 15 miesięcy za 66zl. Do tego dopełnienie extra na 2 miesiące i mogłem wziąć HBO na 2 miechy ale podziękowałem. 

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, demonek napisał:

Cześć. Do końca umowy 3 miesiące. Oferta na dziś:

-Najem 4K Ultra BOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów

-Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (12/21) - L

-Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów

-Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów

-Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów

-Multi Man Pack 5zł/m dla Abonentów do końca umowy

 

Teraz płacę 124,99 zł za ten sam pakiet / bez Multi Man Pack

Miałem negocjować dysk za 0zł (teraz5zł), ale MMP za 5zł wydaje się spoko.

Razem wychodzi 129,99zł 

Co myślicie?

@demonek Ciekawa dobra dotąd niespotykana oferta powiem Ci jak dostałeś opcję Multi Man Pack w cenie 5 zł/m. Ofertę dostałeś z DUK po złożonej rezygnacji? Usługę Multiroom w jakiej cenie masz i z jakim dekoderem w ramach tej oferty? Ofertę przyjąłeś, czy jeszcze nie?

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pisałem, że za drogo? Nie interesuje mnie ta opcja poprostu. Zapytałem,  bo mnie to czeka w styczniu 23, a to mi nie jest potrzebne do oferty. Będę próbować w takim razie,  aby zrobili podmiankę  choćby nawet na Fboxy. Jeśli nie będzie można, to trudno. 35 to i tak jak za darmo.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lukx95 napisał:

@demonek Ciekawa dobra dotąd niespotykana oferta powiem Ci jak dostałeś opcję Multi Man Pack w cenie 5 zł/m. Ofertę dostałeś z DUK po złożonej rezygnacji? Usługę Multiroom w jakiej cenie masz i z jakim dekoderem w ramach tej oferty? Ofertę przyjąłeś, czy jeszcze nie?

Hej, nie składałem jeszcze rezygnacji, trudno powiedzieć czy to DUK. Umowa dokładnie do 31 sierpień 2022. Multiroom to wifi box+ za 10zł miesięcznie (mogę wymienić na 4K za 5zł, ale wystarczy ten jako drugi). Oferty jeszcze nie przyjąłem.

W sumie jak pisałem wszystko za 129,99zł na 24 miesiące z multiroom, MMP, superpremium+4K i Piłka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

Czy pisałem, że za drogo? Nie interesuje mnie ta opcja poprostu. Zapytałem,  bo mnie to czeka w styczniu 23, a to mi nie jest potrzebne do oferty. Będę próbować w takim razie,  aby zrobili podmiankę  choćby nawet na Fboxy.

Oferta jest jak jest nie odpowiada to nie bierz  i tyle .Tym bardziej że cenowo to mało powiedziane że jest atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lukx95 napisał:

Ważna informacja dla Abonentów ze starym Multiroom post Cyfra+, którzy są w okresie przedłużeniowym i zamierzają skorzystać z dodatkowej specjalnej umowy w ramach podziału umowy na dwie:

  • Z końcem obecnego tygodnia zostanie wycofana oferta na pakiet Extra+ w cenie 10 zł/m w ramach specjalnej promocji MultiHouse. Ostatni dzień w którym można będzie z tej oferty skorzystać, to najbliższa sobota 14 maja.
  • Od nowego tygodnia tj. poniedziałku 15 maja dostępne będą tylko poniższe oferty na dodatkową umowę specjalną po podziale umowy na dwie w ramach procesu likwidacji usługi Multiroom post Cyfra+:
    - Pakiet Extra+ w cenie 15 zł/m

    oraz
    - Pakiet Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką w cenie 35 zł/m

Witam,

jest szansa jakoś utrzymać dwie karty? 
dzisiaj wlasnie dzwonili i chcieli utrzymać to co mam w tej cenie + 35zl drugi dekoder i mistrzowska piłka za 0zl.

Obecnie 6x canal+ i pakiet extra za 82zl i eleceny w tym. Dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PawelTSW napisał:

Cameleonów nie, musisz wymienić kartę i dekoder na multiroom w sieci. 

On doskonale o tym wie

Ajj mam w dwóch domach dwa dekodery i tylko dlatego z c+ jestem od 16lat. To pytanie co można wynegocjować z racji takiego stażu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Matheofcb napisał:

Witam,

jest szansa jakoś utrzymać dwie karty? 
dzisiaj wlasnie dzwonili i chcieli utrzymać to co mam w tej cenie + 35zl drugi dekoder i mistrzowska piłka za 0zl.

Obecnie 6x canal+ i pakiet extra za 82zl i eleceny w tym. Dobra oferta?

@Matheofcb Jaki masz sprzęt od CANAL+ do umowy i do kiedy masz umowę? Używasz dedykowanych dekoderów od CANAL+, czy masz jakieś swoje prywatne? Jest też możliwość jeśli nie zależy Ci na niezależności dwóch dekoderów, to zamiast dzielić umowę na dwie, to można przedłużyć umowę z przejściem na nowy Multiroom utrzymany bezpłatnie. Nowy Multiroom polega na tym, że dekodery muszą się ze sobą widzieć w ramach jednego domu i wystarczy w tym celu np. podłączyć je bezprzewodowo do domowej sieci WiFi. Także musisz przemyśleć jaką chcesz mieć konfigurację sprzętu. Tak poza tym aby podkreślić dodatkową niezależną umowę specjalną możesz wziąć jak chcesz niezależnie od tego, czy główną umowę przedłużysz z nowym Multiroom czy bez niego.

Jeśli chodzi o pytanie o Twoją ofertę na obecnej umowie, to bliżej końca umowy po złożonej rezygnacji możesz ponegocjować o ofertę jak pakiet Extra+ za 44,99 zł/m + opcje CANAL+ za 19,90 zł/m i Eleven Sports za 11,90 zł/m za łączną kwotę 76,79 zł/m. W tej ofercie co napisałem miałbyś pełną paczkę kanałów CANAL+ oprócz kanału CANAL+ 4K Ultra HD, który jest osobną opcją dodatkową. Jeśli masz więcej pytań na temat zmian w wycofywanej usłudze Multiroom to napisz do mnie tu na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku po złożonym wypowiedzeniu nastała cisza. Dzisiaj zdecydowałem, że sam zadzwonię na krakowski numer. Umowa do końca maja. 
Konsultant bardzo konkretny. Dostałem to co chciałem, czyli Extra+ 44,99 zł z Canal+ 19,90 zł. Do tego Canal+ 4K za 0 zł. Miałem multiroom po Cyfrze+. Wymiana na nowy w sieci wifi za 0 zł. Do niego wifi Premiumbox za 0 zł. Główny dekoder 4K bez dysku za 3 zł. Ale to już było nie do urwania. Za całość 67,89 zł na 24 miesiące. MP nie chciałem, wolałem Canal+ 4K za 0 zł na całą umowę. Udało mi się urwać ponad 10 zł z dotychczasowej opłaty. Okresowo dorzucone HBO z HBO Max na 2 miesiące. 
Forumowicze - walczcie i nie dajcie sobie wmówić, że się nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, DXmaniac napisał:

W moim przypadku po złożonym wypowiedzeniu nastała cisza. Dzisiaj zdecydowałem, że sam zadzwonię na krakowski numer. Umowa do końca maja. 
Forumowicze - walczcie i nie dajcie sobie wmówić, że się nie da. 

1. Dzwoniłeś na 122953920?

2. Kluczem jest chyba termin zakończenia umowy, być może 2 tygodnie przed zakończeniem umowy urwałbyś te 3 zł za dekoder

3.Umowa taka sobie - inni forumowicze więcej urywają, ale też są skrajne przypadki że nawet dzień przed zakończeniu umowy nie mogą wyrwać gorszych propozycji od Twojej. Mi dziś zaproponowano comfort za 35zł. Ale ja umowę kończę w lipcu, będę musiał poczekać i ewentualnie szukać alternatywy czy zostać na czasie nieokreślonym czy przejść do polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj telefon z DUK i dostałem ofertę:

Nowy Comfort - 29,99

Canal+ - 19,99
dekoder 4K - 0

+ druga Umowa

Extra, C+, MP, dekoder wifibox za 34,99

 

W sumie wychodzi 85 zł za 2 Umowy

 

 

Obecnie mam Nowy Comfort, Canal+, dekoder 4K, wifibox, MR (cyfra) za 65 zł

 

Czy coś się da urwać na tym nowym comforcie? czytałem, że kiedyś za 22,50 dawali ale czy jest jeszcze taka opcja? czy do podstawowej umowy da radę wyciągnąć MP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał:

@django to już kolejna osoba co pisze o dodatkowym dekoderze do MR że dostaje Wifipremiumbox. 

Widocznie stan magazynowy się powiększył. Pełno zwrotów musiało być. 

Dziś miałem rozmowę z konsultantem i chyba coś jest na rzeczy z tymi "nadwyżkami" dekoderów.

Obecnie mam zwykły WIFIBOX+ i płacę za niego 2zł/miesiąc. Zaproponował mi 4K ULTRABOX+ bez dysku za 3zł/miesiąc.

Jakoś specjalnie go nie potrzebuję i zastanawiam się czy jest sens go brać.

Jest jakaś różnica na plus w jakości obrazu przy tym dekoderze 4K ULTRABOX+ w porównaniu do WIFIBOX+ ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz w tym przypadku to naprawdę jest na+ w dekoderze 4k. 

Tu chodzi o funkcjonalność, szybkość itd. Oddaj Wifiboxa, bo tu nie ma nad czym się zastanawiać.  Swoją drogą, płacić za tego muła to nieporozumienie, że C+ żąda opłaty.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowałem

 

Extra+ 45

Canal+ 20

 

nie mam w tej ofercie C+ 4k za którą powiedzieli 10zł ani mistrzowskiej piłki, mam możliwość wymiany dekodera na 4k za 3zł lub z dyskiem za 6zł, do tego mam HBO na 2 msc

 

myślicie żeby zaakceptować czy  jednak zaczekać jeszcze, umowę mam do końca maja. Musiał bym na nowo wypowiedzenie złożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...