Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam pakiet extra + Canal (6) do tego HBO , eleven, mistrzowska piłka,  multi man pack za 114,99 zł.Niezależny multiroom z jedną kartą cameleon. Ultrabox 4k i wifi box. Multiroom i dekodery za 0 zł.

Z tego co czytam cameleon zgaśnie i trzeba dwie umowy żeby dekodery działały nie zależnie.

Chce zrezygnować z HBO reszta zostaje na pierwszej umowie czyli

- 69,90 zł za extra i mistrzowska piłka + 25 za multi man pack i eleveny tak ?

a na drugiej umowie 

- 35 zł za extra + Canal + mistrzowska piłka ( zamiast tej mistrzowskiej piłki mogą być eleveny ? ) Tak to będzie wyglądało ?

Jak sytuacja z kosztami za dekodery ? 

Edytowane przez juveadamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 09:33, Vaniliovsky napisał:

@maciekmmoszukał Cię. Sam posiadam pakiet Relax+ i bez problemu włączyłem w strefie dopełnienie do optimum+ za 10

 

 

Kiedy podpisywałeś umowę? Chcę zrobić to samo czyli Relax+ Canały+ MP + Eleven i dopełnienie do Optimum+

Obecnie mam Comfort+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Aktualnie pakiet extra z canal (8), mistrzowska piłka, multiroom (niezależny) po cyfrze, jeszcze dekoder pace oraz wifibox, całość za 80 zł

Będę chciał przejść na dwie umowy.

Czy propozycja na pierwsza umowę za 75 zł (pakiet extra z canal 4K, mistrzowska piłka) to dobra oferta? Tu chyba niżej nie zejdę? Prawda?

Czy propozycja na drugą umowę za 35 zł (pakiet extra z canal 4K, mistrzowska piłka) to dobra cena? Można zejść niżej?

Czy propozycja wymiany na dekodery: 4K ULTRABOX+ oraz wifibox (zamiana na nowy) to dobra oferta sprzętowo?

Dekodery proponują za 0 zł.

Dzięki za wszelką pomoc...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mateuka napisał:

Kiedy podpisywałeś umowę? Chcę zrobić to samo czyli Relax+ Canały+ MP + Eleven i dopełnienie do Optimum+

Obecnie mam Comfort+

Ja jednak nie zdecydowalem sie na przejscie ze Start+ (14.99) na Relax+ (19.99). Po kilku telefonach dostalem dopelnienie ze Start+ do Comfort za 10zl wiec w sumie bede placil 24.99. Przy przejsciu na Relax nie jest takie pewne otrzymanie dopelnienia do Optimum za 10zl wiec dalem sobie spokoj zwlaszcza ze konsultanci bardzo niechetnie chca wlaczyc dopelnienie i w moim przypadku nie bylo go w standardowym koszyku. Konsultant pytal sie na jakims komunikatorze kierownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo1985

Moim zdaniem bardzo dobra oferta i taniej na pewno nic nie ugrasz.

To pewnie składak: Optimum+ (24,99zł) + CANAL+Netflix (48zł) + HBOzHBOGO (20zł) + Mistrzowska Piłka (0,00zł) + Ultrabox4k z dyskiem (0,00zł).

 

Netflix jest w tej ofercie na dwa ekrany i w HD. Na 4 ekrany i UHD trzeba dodać do 92,99zł kwotę 17zł, czyli wtedy razem 109,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...