Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@c-4możesz liczyć na ofertę taką jaką dostają wszyscy E+ z całą paczką C+ łącznie z C+4k, Eleven oraz dodatkami za 0 co wymieniłeś.

 

15 godzin temu, PanKazio napisał:

witam 

 

dzisiejsza oferta 

Nowy Comfort+ , c+ , hbo , MR po wifi  79 złoty + dekoder 4k z dyskiem 10 zł 

dobra cena ? 

 

Minimum 77,49

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, django napisał:

Dopełnienie do jakiego pakietu chcesz włączać do Comfort+, czy Optimum+?

Dopełnienie z Optimum do EXTRA proponował za 15zł, za chwile za 15zł z vod + H1 i H2, Adventure i sport club

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawel napisał:

 

Nie mam opcji

5 godzin temu, django napisał:

@mxv1 Próbowałeś negocjować z konsultantem Dopełnienie do Extra+ za 10 zł? W cenie 15 zł oferował H1, H2, Adventure i Sportklub do końca umowy za free? Jakie kolekcje VOD do tego i też za free?

W cenie 15zł miałem dostać dopełnienie do EXTRA+ , H1, H2, Adventure, sportklub wszystko do końca umowy 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego, wypowiedzenie złożone, telefon rano z 503 2zero0 286 (nie mogłem gadać, ten sam konsultant zadzwonił po południu z 12 294 79 99).

Było:

comfort 22,50

c+ z 4k 25,00

moduł niebieski własnościowy

 

Przedłużone:

umowa na 12 miesięcy

start 14,99

moduł zostaje

dodatkowo

c+ bez 4k na 3 miesiące gratis

hbo z go na 2 miesiące gratis

multi man pack 1 miesiąc gratis

dopełnienie do comfort 1 miesiąc gratis.

 

Wszystkie dodatki do odłączenia. Chciałem goły start za 9,99 z jak najkrótszą umową, ale nie chciał się zgodzić (najniżej proponował za 12,50 ale umowa na 24 miesiące). Uważam że oferta uczciwa, dużo gratisów jak na niski pakiet i krótką umowę. Konsultant bardzo w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, django napisał:

@mxv1 I co nie chcesz z tej propozycji skorzystać? Za 10 zł nie chciał Ci konsultant dać tego dopełnienia do Extra+?

Proponował za 10zł dopełnienie do EXTRA z vod, ale numer telefonu nie był znajomy. Pewniejszy jestem jak infolinia wyświetla się lub DUK a tu jakaś komórka nie wiadomo skąd dzwoni i kto to. Dla tego zapytałem się na jaki numer najlepiej zadzwonić o dopełnienie.

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było brać jak zależy Ci na tym Dopełnieniu, bo w cenie 10 zł nie chcą dawać od niedawna. Warunki jak coś dostałbyś na e-mail. Dzwonią od jakiegoś czasu z komórkowych z ofertami. To zadzwoń jutro na infolinię 22 310 47 47 i mów, że jesteś zainteresowany włączeniem opcji dodatkowej Dopełnienie do Extra+ za 10 zł do końca umowy, ponieważ miałeś tę ofertę oferowaną w tej cenie i się jednak zdecydowałeś i może się uda, bo tak jak pisałem nie chcą dawać dopełnienia w tej cenie.

Edytowane przez django
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NobelM napisał:

Informacyjne: Dzisiaj miałem telefon (z numeru 729 782 010) z propozycją dopełnienia do Extra+ za 10zl (najpierw za 15zl) + jakieś kanały History do tego.

Czyli to samo co mi proponował 🤔

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą otrzymałem dopełnienie z pakietu Start+ do Comfort za 10 zł (po "konsultacji z kierownikiem"). Walczyłem o Optimum ale niestety się nie dało ponieważ wg konsultanta dopełnienie do Optimum za 10zł możliwe jest tylko przy pakiecie Comfort (nawet nie Relax) . Mam 7 dni na akceptacje i tak sie caly czas zastanawiam czy nie przejsc na Relax i nie sprawdzic czy faktycznie dopelnienie do Optimum za 10zl nie jest mozliwe

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...