Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, umowa do lipca, ale był już pierwszy telefon.

Obecnie Extra, c+, HBO, dekoder 4K z dyskiem za 90zł - jest szansa zachować bez zmian?

W prognozie mam od sierpnia +34zł.

Wyczytałem kilka stron wstecz, że ktoś miał propozycję tego samego za 85zł (może tylko bez takieg dekodera) w co trochę trudno mi uwierzyć.

 

Mają dziś dzwonić, a pytanie mam takie, czy gdybym chciał dobrać Netflix, to cena jest sztywna, czy można coś wytargować przy przedłużaniu umowy?

Proponowali mi tydzień temu za 38 zł, to samo widzę w ICA w "poszerz ofertę", ale widzę że to jednak standard, jakość HD na 2 urządzeniach.

Netflix, który mam obecnie (Premium 4 ekrany za 60 zł), za ile można dobrać od c+?

<EDIT>: ok doczytałem w temacie, że jest podobno opcja premium za 43zł.

Można z tego Netflixa od C+ wypisać się z dnia na dzień jak mam teraz?

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał:

Tylko po co ten skan lub zdjęcie?

No właśnie. Ja wypowiedzenie wysłałem z poziomu profilu moje c+, parę zdań, żadnych załączników, pism przewodnich, podpisów, skanów (jak to bywało przed laty). Napisałem tylko, że zdalnie wypowiadam umowę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Chciałbym prosić o radę w kwestii podejścia do renegocjacji umowy - do tej pory byłem użytkownikiem platformy ze względu na Premier League - od przyszłego sezonu się kończy. Co dalej?

 

Obecnie posiadam umowę Superpremium 4k (+ Mistrzowska Piłka za 0, Nat Geo Play i Fox Play za 0; Moduł ECAM za 0 zł). Całość - 139 zł miesięcznie do końca marca (wypowiedzenie złożone) - chciałbym zejść dość znacznie z całości i spróbować umowy na jakieś 15 miesięcy i znacznie obniżyć.

 

Nie spotkałem się z niczym podobnym na poprzednich stronach, generalnie niewielu z Was posiada moduł ECAM. Czy możecie mi coś polecić?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj podpisałem

umowa do końca lutego

wypowiedzenie wysłane

życzę powodzenia w negocjacjach
 

Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
12 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,89  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, regulus napisał:

 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
12 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,89  zł

I właśnie takie coś chcę , tylko jeszcze do tego NETFLIX PREMIUM ciekawe za ile by dali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, misi napisał:

....Nie spotkałem się z niczym podobnym na poprzednich stronach, generalnie niewielu z Was posiada moduł ECAM. Czy możecie mi coś polecić?...

To nie istotne kto na czym odbiera ofertę. Oferty masz podane, więc wybierz sobie na co chcesz zejść i staraj się o cenę,  która dostali inni.

Moduł CI+ ECP ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponuja

Extra, 8C+, Mistrzowska piłka za 80zl. Do tego HBO na 2 msc za 0zl, bo nie potrzebuję. 

Za dekoder 4k z dyskiem(wymiana Mediaboxa) zażądali 5zl/msc!!! 

 

Jakby dali ten dekoder za 0zl to bym się zgodził. Nawet mam zamiar dobrać jeszcze dekoder w Multiroom. Co jeśli chciałbym zejść do samego pakietu extra? Da się później dobrać Canal+? I za jaką cenę? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2022 o 16:51, ircios napisał:

Pamiętaj, że do głównej umowy dekoder za free. A dla mamy możesz wziąć Wifipremiumbox.  Też za free.

A czy mogę wziąć moduły CAM? Wiem, że treści 4K mogą nie być poprawnie odtwarzane/zablokowane?/, ale mój telewizor jest full HD (Mamy też), a z tego co wiem gniazdo Ci+ jest w standardzie 1.3. Bardzo by mi pasowało pozbycie się dekodera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mateuszj14 napisał:

Mi proponuja

Extra, 8C+, Mistrzowska piłka za 80zl. Do tego HBO na 2 msc za 0zl, bo nie potrzebuję. 

Za dekoder 4k z dyskiem(wymiana Mediaboxa) zażądali 5zl/msc!!! 

 

Jakby dali ten dekoder za 0zl to bym się zgodził. Nawet mam zamiar dobrać jeszcze dekoder w Multiroom. Co jeśli chciałbym zejść do samego pakietu extra? Da się później dobrać Canal+? I za jaką cenę? 

 

Do Extra+ można dobrać C+ za 19,90zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30 czerwca posiadam pakiet Superpremium 4K oraz MMP i MP… Sprzęt jaki mam do odbioru to dekoder 4K od Canal+ oraz moduł CI+ ECP oczywiście z kartami Cayman.Pytanie mam obecnie takie czy można przedłużyć w takiej samej konfiguracji sprzętowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, djarek napisał:

A czy mogę wziąć moduły CAM? Wiem, że treści 4K mogą nie być poprawnie odtwarzane/zablokowane?/, ale mój telewizor jest full HD (Mamy też), a z tego co wiem gniazdo Ci+ jest w standardzie 1.3. Bardzo by mi pasowało pozbycie się dekodera!

Możesz 

 

@aro 2 umowy. Koniec z MR niezależnym. Oczywiście sprzęt pozostanie. Ceny masz podane przez innych w podobnej sytuacji. 

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...