Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem na 12 294 7999-  pani zaproponowała mi superpremium 4K za 140 zł  (umowa do 31.01.22.) z netflixem za 178- powiedziałem, że niestety chyba się rozstaniemy- pani powiedziała, że nie ma żadnego "asa w rękawie" i nie ma takiej możliwości żeby superpremium 4k za 110 zł mi zaproponować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, karolus napisał:

Dzwoniłem na 12 294 7999-  pani zaproponowała mi superpremium 4K za 140 zł  (umowa do 31.01.22.) z netflixem za 178

Bardzo drogo. Z tego co wiem to tutaj mają za 109zł Superpremium 4K. a nie za 140.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam caly czas czy nie wyslac dzisiaj odstapienia od przedluzenia (Comfort za 34.99 + HBO za 20zl + 3 miesiace C+, 1 miesiac dopelnienia do Extra i dekoder 4k z dyskiem za 0)

Uwazam ze Comfort (jak nie Optimum) moglbym dostac za max 29.99 . Podczas przedluzania konsultant twierdzil ze juz wiecej nic nie moze zrobic a jak wspomianielm o cenach ktore sa podawane w tym watku to w odpowiedzi uslyszalem ze ludzie rozne bzdury w internecie wypisuja :)

Czy ktos moze mi doradzic czy odstepujac od powyzszego przedluzenia ryzykuje tym ze otrzymam gorsze oferty od obecnej ?

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolus jeżeli rzeczywiście umowę masz do dzisiaj to dziwne. Zawsze najlepsze oferty mają już przynajmniej na miesiąc przed końcem. 

 

Jeżeli zależy Ci jeszcze na TV to może spróbuj sam zadzwonić do DUK. A jak nie to zdać sprzęt i wziąć może od nowa pakiet. Lub konkurencyjny Polsat Box :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. 

2 lata zleciały i znów trzeba umowę przedłużyć.  Z tym że w tym roku obudziłam się z ręką w nocniku. Umowa do dziś a ja ani wypowiedzenia ani nie miałam czasu rozmawiać w trakcie pracy z konsulami :( a od 2 tygodni nikt nie zadzwonił.  Mam dość popularny zestaw Extra+ C(6), MP, MR z Cameleonami, Peace z dyskiem i Sagem bez dysku za 69 zl  Na początku grudnia dzwoniła kobita i proponowała to co jest u góry. Czyli to co mam za 69 i za 25 umowę na drugi dekoder.  Miała wieczorem oddzwonić ale nie oddzwolila. Czy jeśli dziś nie przedłużę umowy to płacę ceny takie jakie mam w IC podane? Czyli MP 30 zl, Fox Play 20 zl, Nat Geo Play 10 zl i najem sprzętu i MR 3x 20 zl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gaja2112 napisał:

Czy jeśli dziś nie przedłużę umowy to płacę ceny takie jakie mam w IC podane? Czyli MP 30 zl, Fox Play 20 zl, Nat Geo Play 10 zl i najem sprzętu i MR 3x 20 zl? 

wejdż na ICA>moje płatności>prognoza płatności i zobaczysz. Obstawiam, że będziesz płacił 4 zł wiecej bo masz podobną umowę jak ja (mam tylko hbo więcej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matt12345 zadzwoń do DUK I zapytaj.

 

 

1 godzinę temu, maciekmm napisał:

..Uwazam ze Comfort (jak nie Optimum) moglbym dostac za max 29.99 ...

Comfort dostaje się za 22,50.

 

 

 

1 godzinę temu, gaja2112 napisał:

 Czy jeśli dziś nie przedłużę umowy to płacę ceny takie jakie mam w IC podane? Czyli MP 30 zl, Fox Play 20 zl, Nat Geo Play 10 zl i najem sprzętu i MR 3x 20 zl? 

Jeśli dzisiaj nie przedłużysz umowy, to od jutra będziesz bez MR :-D

Operator wygasza Cameleony od niezależnego MR abonentom, którzy przechodzą na czas nieoznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa była do dzisiaj

Nowa umowa na 15 miesięcy 

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Brak możliwości zejścia taniej

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maqs6 napisał:

wejdż na ICA>moje płatności>prognoza płatności i zobaczysz. Obstawiam, że będziesz płacił 4 zł wiecej bo masz podobną umowę jak ja (mam tylko hbo więcej)

Niestety nic nie mam ani w strefie Canal+ ani sprawdzając z opcji dekodera. Kończy się na styczniu i pokazuje bieżącą nadpłatę tylko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gaja2112 Zapytaj konsultanta na czacie w Strefie CANAL+ jaka jest prognozowana opłata za abonament na miesiąc luty tego roku, który jest pierwszym miesiącem nieoznaczonym umowy. Porozmawiasz z konsultantem na czacie w rozwijanym okienku z takiego niebieskiego pionowego paska z lewej strony na ekranie po zalogowaniu się do Strefy CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, django napisał:

@gaja2112 Zapytaj konsultanta na czacie w Strefie CANAL+ jaka jest prognozowana opłata za abonament na miesiąc luty tego roku, który jest pierwszym miesiącem nieoznaczonym umowy. Porozmawiasz z konsultantem na czacie w rozwijanym okienku z takiego niebieskiego pionowego paska z lewej strony na ekranie po zalogowaniu się do Strefy CANAL+.

Dzięki. Wyjdzie jednak 106.99. Za Mistrzowską Piłkę liczą sobie 3 dyszki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przy oddaniu 2 cameleonów oraz dwóch dekoderów z dyskiem (WiFi Premium BOX oraz PACE).

Na umowie głównej:

Extra z Canal + (11) + MP + Kanały H1H2 Adveture i SportKlub (Filmboxy chyba gratis na miesiąc) Kolekcje Nat Geo, Fox Play i dekoder 4K w cenie 78,89zł

Na umowie dodatkowej:

Wszystko co wyżej za 35 zł + drugi dekoder 4K w cenie. 
Umowę dodatkową sprawdzę jak przywiezie drugi dekoder kurier. Przy zwrocie dwóch dekoderów w punkcie C+ mogłem odebrać tylko jeden dekoder UHD.

Edytowane przez FazaFm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maqs6 napisał:

wejdż na ICA>moje płatności>prognoza płatności i zobaczysz. Obstawiam, że będziesz płacił 4 zł wiecej bo masz podobną umowę jak ja (mam tylko hbo więcej)

Tylko że u mnie to jest jakieś 20 zł więcej więc nie wiem co stanowi podstawę do prognozowania płatności po okresie podstawowym. Dwa lata temu miałem właśnie jakoś 4 zł a mając praktycznie tą samą ofertę teraz przywalili mi dwie dychy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedłużałem jakieś półtora roku temu. Może tu jest klucz niższych dopłat do abonamentu. Patrząc po nowych ofertach głęboko się zastanawiam nad pozostaniem na czasie nieoznaczonym i ewentualną negocjacją w grudniu.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa o zejście nawet o 5zł? 😇

 

Mam Extra+ Canal+ 99,99zł w tym:

 

HBO-HBO GO 0ZŁ

CINEMAXY 0ZŁ

PIŁKA POLSATU 0ZŁ

FILMBOXY 0ZŁ

VOD+ 0ZŁ

MOVIES 0ZŁ 

FOX 0ZŁ

NGCH 0ZŁ

CANAL+4K 0ZŁ

DEKODER 4K z dyskiem 0zł

 

I nie chcą zejść o 5zł 🤪

 

Umowa 15miesiecy i na 24miesiace ale moim zdaniem przy 24miesiace mogli by zejść z 5zł?😊 ani na 15m, anie na 25m, nie 😒

 

Dodatkowo informował ze w tym tygodniu jeszcze można dostać HBO GO po staremu 0zł potem są zmiany ofert na HBO MAX z inna ofertą i być może płatne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz

Extra, 8C+, HBO, HBO GO, Mistrowska piłka za 99,99zl.

Do tego Mediabox za 0zl, dwa Multiroom wifiboxy za 10zl(jeden Multiroom mam za darmo).

 

 

Umowa do końca lutego. Sam zadzwonilem i zaproponowali. 

Extra, 8C+, Mistrzowska piłka za 80zl. Do tego HBO na 2 msc za 0zl, bo nie potrzebuję. 

Za dekoder 4k z dyskiem(wymiana Mediaboxa) zażądali 5zl/msc!!! 

Czyli 80+10+5=95zl.

Ja rozumiem że mam 1 Multiroom za darmo. Ale jakby dekoder 4k z dyskiem dali mi za 0zł to bym się zgodził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...