Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, robert6723 napisał:

Czy jest szansa na jakąś specjalną ofertę na drugi abonament dla mnie? 

Jak ktoś ma MR i karty cameleon  oraz przedłuża umowę to takie możliwości są. W innych przypadkach zadzwoń pod  numerem 22 310 47 47 (opłata według stawek operatorów) i dopytaj o ofertę. Raczej przychodząc do punktu Canal+ zostaniesz potraktowany jako świeżaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maqs6 napisał:

Jak ktoś ma MR i karty cameleon  oraz przedłuża umowę to takie możliwości są.

czyli jakie? ja mam cameleony i multiroom z rodzicami (inne gospodarstwa domowe) umowa do czerwca...to jakie mam mozliwosci aby przedłużyć na tych samych zasadach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Banan79 napisał:

czyli jakie? ja mam cameleony i multiroom z rodzicami (inne gospodarstwa domowe) umowa do czerwca...to jakie mam mozliwosci aby przedłużyć na tych samych zasadach???

Z multiroom powinno się korzystać w jednym gospodarstwie domowym, więc żeby uniknąć takich sytuacji jak Twoja to wymyślili dla takich klientów dwie umowy. Druga opcja to rezygnacja. Ewentualnie Canal+Online na jakiejś przystawce + naziemna antena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Tak operator chce uniknąć dzieleniem się kartami,  a nic nie robi aby zabezpieczyć MR od ITI, który działa bez problemu też w różnych lokalizacjach. 

Czy jest możliwość wziecia takiej dodatkowej umowy w trakcie trwania? Mam rok do konca i zastanawiam sie nad najlepszym rozwiązaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się wypowiedzieć czy mając kartę Cameleon do dekodera Multiroom przy przedłużeniu umowy zachował tą kartę wraz z tą usługą? Zaznaczam że to karta otrzymana wraz z dekoderem do Multiroom nie osobna, goła karta. Zbliża mi się koniec umowy więc pytam co dzieje z tą kartą. Chciałbym przy przedłużeniu umowy wymienić głównego mediaboxa na 4k i zachować Cameleona do usługi Multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maqs6 napisał:

a co się stanie z użytkownikami cameleonów z MR oraz 2 dekoderami? Po okresie podstawowym umowy wyłączą MR, ale czy w ramach obowiązujących warunków będzie można bezpłatnie wymienić sprzęt na MR standard bez dodatkowych opłat miesięcznych?

 

Pytanie też dlaczego u siebie w prognozie płatności po okresie podstawowym mam większe abo o mniej więcej 20 zł a nie jak to było zawsze o jakieś 7 zł? Czy to próba przedłużenia umowy na innych zasadach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti było już tyle razy wałkowane, że drugi cameleon zgaśnie na nieokreślonym, a przy przedłużeniu umowy konieczna wymiana.

Używasz karty w drugiej lokalizacji, więc możesz wziąć drugą umowę na super atrakcyjnych warunkach. 

Tzn właściciel umowy musi to zrobić :)

Extra z c+ i mistrzowską piłką za 35 zł 

No i w końcu po twoim digyboxx :)

Możesz go zacząć pakować do kartonu 🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PawelTSW napisał:

@emarti było już tyle razy wałkowane, że drugi cameleon zgaśnie na nieokreślonym, a przy przedłużeniu umowy konieczna wymiana.

Używasz karty w drugiej lokalizacji, więc możesz wziąć drugą umowę na super atrakcyjnych warunkach. 

Tzn właściciel umowy musi to zrobić :)

Extra z c+ i mistrzowską piłką za 35 zł 

No i w końcu po twoim digyboxx :)

Możesz go zacząć pakować do kartonu 🤣 

Czy mogę wziąć drugi abonament na rok przed końcem trwania obecnej umowy? Ponadto, czy do drugiego abonamentu jest szansa na dekoder 4K, a jeśli tak to w jakiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, robert6723 napisał:

Czy mogę wziąć drugi abonament na rok przed końcem trwania obecnej umowy?

Nie, tylko przy przedłużeniu (czyli u ciebie za pół roku) i tylko dla Abonentów cyfry+ ze starym multiroom. 

Dekoder 4k możesz ale nie za 0 

@lukx95 pisał o tym kilkukrotnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Obecnie mam Superpremium+ 4k z MP, Nat Geo Play, Fox Play oraz Ultraboxem z dyskiem za bagatela 139.99. 

 

Wypowiedzenie zarejestrowane i już zaczynają dzwonić mimo że umowa do końca czerwca.

 

Ogólnie zamierzam znacznie obniżyć abonament z racji utraty kontentu przez C+ i Eleven. Po przejrzeniu zawartości niższych pakietów stwierdzam, że spokojnie starczyłby mi pakiet Optimum (nSport, TVN24, ESP1 & 2). Canal+ mógłby zostać bo jednak czasami coś tam obejrze, zazwyczaj serial produkcji własnej, ale nie za wszelką cenę. HBO raus bo nic tam nie ma jak na moje. MP dobrze by było jakby została.

 

Przeczytałem kilkanaście poprzednich stron i widziałem że teoretycznie dają Optimum 25 zł, C+ 20, MP 5, Ultrabox 5. To byłaby super oferta.

 

Jednakże nim zacznę z nimi rozmowy chciałbym się zapytać czy jeżeli przy przedłużaniu umowy nie będę negocjować Eleven to będę je później mógł włączyć a później wyłączyć? Chodzi o F1 które eleven ma na sezon 2022 i w zasadzie od Grudnia 2022 (pół roku po przedłużeniu) są mi te kanały zupełnie niepotrzebne.

 

Kolejna sprawa jakby wyglądala sprawa gdybym już teraz przedłużył umowę? Nowe warunki wchodzą od razu czy dopiero od lipca? To by byla dla nich strata gdybym zszedl od razu ze 140 zl na np 60.

 

No i czy mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego kolega ircios odradza tak wczesne przedłużanie umowy nawet na korzystnych warunkach? Taniej chyba już było i będzie raczej tylko drożej?

Edytowane przez artgot
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, artgot napisał:

 

 

No i czy mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego kolega ircios odradza tak wczesne przedłużanie umowy nawet na korzystnych warunkach? Taniej chyba już było i będzie raczej tylko drożej?

I bardzo dobrze robi.

W ostatnim miesiącu, wręcz prosili  konsultanci aby przedłużyć umowę na zasadzie co chciałbym   zostawić i w jakiej  kwocie, żeby tylko podpisać aneks na 12 miesięcy  lub dłużej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie dostaniesz tak wcześnie Optimum za 24,99. Będą jak najdłużej wciskać Ci droższe oferty. Najszybciej obstawiam koniec maja,  że zaczną mówić na Twoją korzyść. To, że niektórym na kilka miesięcy przed końcem zaproponowano dobre warunki, nie znaczy, że Tobie takie przedstawią. Na 100 kilku dostaje tak wcześnie dobrą ofertę,  ale nie z pułapu 140 zł. 

Warunki nowej umowy wchodzą od razu jak zechcesz, ale bieg nowej zaczyna się na koniec obecnej.

Eleveny będziesz mógł potem włączyć i dodać paczkę C+ za 19,99.

Odradzam tak wcześnie przed końcem aneksować,  bo np w Twoim przypadku do czerwca może coś się zmienić. 

 

Dodam, że wcale nie jest powiedziane,  że w ogóle dostaniesz Optimum za 24,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...