Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aby podłączyć kabel, musiałbym kupować nowy konwerter, w starym mam tylko 2 wyjścia które są wykorzystane do podłączenia WiFi Premium Box. 

Oraz wiercić dziury w 2 ścianach. W innym pokoju mam podłączony do telewizora Mi TV Stick Xiaomi. 

Czy można dostać  CANAL+ Box za 0 zł przy przedłużeniu umowy na

Optimum albo Extra 

C+

HBO 

 

Edytowane przez gadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, gadi napisał:

.....Czy można dostać o CANAL+ Box za 0 zł przy przedłużeniu umowy na

Optimum albo Extra 

C+

HBO 

 

 

Nie. Musisz sam sobie kupić. Masz Mi TV Stick i na nim ogladasz ofertę C+ Online, która masz w ofercie sat, więc po co Ci box od C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
2 godziny temu, frantic85 napisał:

Czołem

Przed chwilą telefon komórkowy z DUK z propozycją przedłużenia umowy na pakiet Extra+ canal+4k + hbo+go + MP + Eleveny + dek 4k - za 89,99zł/mies, umowa na 24m...

Da się coś taniej?

Przecież to bardzo dobra oferta, taniej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gadi napisał:

Do 3 pokoju

Cześć, ja mam pytanie w podobnym temacie. Multiroom po cyfrze, wymieniony sprzet przy przedłużaniu na PremiumBox i ModułEcp. Czy jest możliwość rezygnacji z dekodera jak jest głównym i multiroomu a zostawienie przy przedłużeniu samego modułu? Na drugim TV oglądam C+ online na androidtv więc dekoder leży w szafie i płace za niego 10zł co miesiąc niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, pavello napisał:

Cześć, ja mam pytanie w podobnym temacie. Multiroom po cyfrze, wymieniony sprzet przy przedłużaniu na PremiumBox i ModułEcp. Czy jest możliwość rezygnacji z dekodera jak jest głównym i multiroomu a zostawienie przy przedłużeniu samego modułu? Na drugim TV oglądam C+ online na androidtv więc dekoder leży w szafie i płace za niego 10zł co miesiąc niepotrzebnie.

Przy aneksowaniu będziesz miał wybór.  2 umowy lub MR w sieci. Wtedy też  będziesz mógł zrezygnować z dekodera i zostać z modułem przy jednej umowie. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!

 

Przedłużone na następujących warunkach:

 

- Optimum za 24.99 zł;

- Canal+ za 19,90 zł;

- C+ 4k za 0 zł

- MP za 5zł;

- Dekoder 4k z dyskiem za 5zł;

 

Do tego:

 

- Dopełnienie do Extra do końca marca za 0 zł z automatycznym wyłączeniem;

- HBO z HBO GO do końca marca za 0 zł z obowiązkiem wyłączenia, aby nie zostały naliczane opłaty;

- Multi Man Pack do końca lutego za 0 zł z obowiązkiem wyłączenia, aby nie zostały naliczane opłaty.

 

Może i udałoby się utargować te magiczne 5 zł w perspektywie czasu, ale w/w warunki uważam,  że są do przyjęcia i mnie satysfakcjonują. 

Pozdrawiam i powodzenia w negocjacjach!!!

Edytowane przez korzen603
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał:

Nie ma reguły. Ja mam za free przy Optimum za 24,99. Teraz ile płacisz za dekoder ?

Hej. To umowa znajomego, kolejna którą ogarniam - próbuje  mu pomóc. Z tego co wiem ma mega stary dekoder chyba wifi box i za niego nie płaci. Do tej pory miał extra z hbo go (65/70 zł), ale myśle ze wystarczy mu optimum bo zbytnio nie chce płacić więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ircios napisał:

Widać, że każdego chcą zatrzymać dając dobrą ofertę. Ja teraz na pół roku przed końcem nie przedłużyłbym umowy na 30 miesięcy, bo przez te pół roku może dużo się zmienić. 

Nie koniecznie, to loteria jest, ja mam koniec umowy luty 2022r i żadnego telefonu a wypowiedzenie w grudniu złożone. Sam raz zadzwoniłem cena za comfort taka jak mam ale dekoder +5zł.Nie zgodziłem się i raczej nie będę przedłużał a jeśli już to albo start albo sam comfort

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...