Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przejdziesz na czas nieokreślony to karta od MR zostanie wyłączona. Przy aneksowaniu najlepiej będzie dla Ciebie jak chcesz zostać przy zgemmie, to wymiana na moduł CI+ECP (jak ma wejście CI) i druga umowa z dekoderem.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzwonili z C+ w celu aneksowania umowy. Wypowiedzenie złożone Obecna umowa trwa do końca stycznia. Obecnie mam dekoder 4K Ultrabox+ i kart e Cayman oraz dekoder do MR Sagemcom DS183S z kartą Cameleon oraz Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE z Elevenami, MIstrzowską piłką, NatGeo Play, Fox Play. Za całość płacę 86,89 zł. Propozycja to Superpremium 4k za 109 zł bez MR lub 2 umowy (1 umowa za 25 zł chyba Extra+ 2 umowa to co mam teraz + HBO za 81,79 zł) Informacja od Canal + że nie mogę mieć MR w obecnej postaci, wszystko ma być teraz połączone w sieć. Jak myślicie czy jeszcze ich przeczekać, czy może macie jakieś inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie przedłużyłem umowę. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Dzwonili z nr krakowskiego z działu utrzymania klienta. Miałem karty cameleon + multiroom.

Dostałem 2 umowy:

 

Pierwsza:  86,79zł

- Pakiet Extra+, CANAL+,  Eleven Sports,  MISTRZOWSKA PIŁKA,  MULTIROOM STANDARD, dekoder 4k z dyskiem -  do multiroomu Sagem dsi74

 

Druga: 35zł

- Pakiet Extra+, CANAL+,  MISTRZOWSKA PIŁKA,  MULTIROOM STANDARD, dekoder 4k z dyskiem

 

Niestety nie było możliwości pozostawienia kart cameleon.

 

Dla mnie warunki ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium, Fox Play, NatGeo Play, Filmboxx Pack, HBO Go ( nie korzystam z aplikacji HBO, tylko z programów w TV) Mistrzostwska Piłka, Multiroom Standard na 3 dekodery za 129.99PLN czy ktoś może rzeczowo i zdecydowanie określić o co lepszego mogę prosić konsultanta? 

Edytowane przez Krzysiek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za numer  500990900 z C+ czy podwykonawca? 

Jak dowiedział się że czekam na kontakt z DUK to podziękował. 

Z DUK miałem ofertę 

Optimum + za 39,99 zł 

Extra za 44, 90 zł

C+ 19,99 zł

HBO +GO 20 zł 

Czekam na Optimum za 24,99 

 

Czy mogę dostać jakiś dekoder do 2 pokoju za 0 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelTSW napisał:

Jak powiesz co cię interesuje

Inne dekodery ale tą lekcje już odrobiliśmy :)

lepsza cena, lub wyższy pakiet w obecnej cenie ;)

 

 

3 godziny temu, ircios napisał:
3 godziny temu, Krzysiek91 napisał:

co lepszego mogę prosić konsultanta? 

Taniej nie dostaniesz za to co masz. 

Pozatym masz podane oferty i ceny.

Pani mi chciała obniżyć kwotę o 5 zł (pewnie za najem dekodera). 

 

Cenię sobie Pańską wiedzę i skoro poświęca Pan swój czas na pisanie tutaj to lepiej wyszłoby napisanie ządającemu pytanie dosadnej odpowiedzi zamiast pisać zdawkowo i ironicznie chyba że to forma ulżenia sobie na innych. 

 

Śledzę temat od dłuższego czasu i opinię tą wyrażam na podstawie wielu przeczytanych postów - nie ma być ona obraźliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2022 o 12:47, ircios napisał:

Czy napewno Optimum?

 

 Ja wynegocjowałem podobnie bez wypowiedzenia

optimum 22,5

Canal + 25

Dekoder 5

Canal +4 K 0

Mistrzowska Piłka 0

________________________________

                    52,5

 

 

 

 

Masz racje ,moje niedopatrzenie .To nie optimum tylko Nowy Comfort + za 22.5

Edytowane przez info41
Pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie pakiet Extra+ Canal+(6), Mistrzowska piłka i MR (jeden dekoder z dyskiem drugi bez) i za to płacę 84,99zł.

Koniec obecnego okresu minimalnego to 30-04-2022 a już do mnie dzwonią od miesiąca o przedłużenie umowy.

Miałem propozycję utrzymać pakiet w cenie 89,99zł lub podnieść pakiet do 8 canal+ i wtedy 94,99zł albo canal+(8) i dekoder do tego 4k w cenie 104,99zł.

Rozumiem, że najlepsza opcja to poczekać i wypowiedzieć umowę ale czy wtedy wywalczę pakiet który chciałbym dostać? Mianowicie: Extra+, Canal+(8), Mistrzowska piłka, MR w tym jeden dekoder 4k w cenie 89,99zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysiek91 napisał:

Superpremium, Fox Play, NatGeo Play, Filmboxx Pack, HBO Go ( nie korzystam z aplikacji HBO, tylko z programów w TV) Mistrzostwska Piłka, Multiroom Standard na 3 dekodery za 129.99PLN czy ktoś może rzeczowo i zdecydowanie określić o co lepszego mogę prosić konsultanta? 

Ja w tej cenie mam superpremium, c+4k, mistrzowska piłka, MMP, ELEVEN,HBO GO, Fox play, Natgeo play, sundancetv, jeden multiroom, dekoder 4k z dyskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Krzysiek91 napisał:

.....lepsza cena, lub wyższy pakiet w obecnej cenie ;)

To tylko co masz. Możesz też postarać się o jeden MR za free.

Ewentualnie Superpremium 4k za 109,99 + 20 za MR jeden za free. 

 

20 minut temu, IDNeuroN napisał:

Mam obecnie pakiet Extra+ Canal+(6), Mistrzowska piłka i MR (jeden dekoder z dyskiem drugi bez) i za to płacę 84,99zł.

Koniec obecnego okresu minimalnego to 30-04-2022 a już do mnie dzwonią od miesiąca o przedłużenie umowy.

Miałem propozycję utrzymać pakiet w cenie 89,99zł lub podnieść pakiet do 8 canal+ i wtedy 94,99zł albo canal+(8) i dekoder do tego 4k w cenie 104,99zł.

Rozumiem, że najlepsza opcja to poczekać i wypowiedzieć umowę ale czy wtedy wywalczę pakiet który chciałbym dostać? Mianowicie: Extra+, Canal+(8), Mistrzowska piłka, MR w tym jeden dekoder 4k w cenie 89,99zł?

Wypowiedzenie i czekać. Na dzień dzisiejszy nie ma co głowy sobie zawracać. E+ z całą paczką C+ chodzi to 79,99  ;-)

 

 

@radzion19 masz Superpremium 4k. Więc nie musisz wymieniać,  że masz HBO, Eleven itd. To nie są dodatki. To są opcje, które wchodzą w skład Superpremium 4k. Jeden dekoder masz. Czyli MR po Cyfrze rozumiem.  Jeśli tak to nie masz czym zbytnio się chwalić i porównywać z tamtą ofertą 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

To tylko co masz. Możesz też postarać się o jeden MR za free.

Ewentualnie Superpremium 4k za 109,99 + 20 za MR jeden za free. 

 

Wypowiedzenie i czekać. Na dzień dzisiejszy nie ma co głowy sobie zawracać. E+ z całą paczką C+ chodzi to 79,99  ;-)

 

 

@radzion19 masz Superpremium 4k. Więc nie musisz wymieniać,  że masz HBO, Eleven itd. To nie są dodatki. To są opcje, które wchodzą w skład Superpremium 4k. Jeden dekoder masz. Czyli MR po Cyfrze rozumiem.  Jeśli tak to nie masz czym zbytnio się chwalić i porównywać z tamtą ofertą 

Czy ja napisałem że mam superpremium 4k. Proszę dobrze czytać a później komentować. I wcale się nie chwalę tylko napisałem koledze co ja mam w tej cenie. Jeśli nie masz nic mądrego do napisania to proszę nie komentować moich wpisów. 

Edytowane przez radzion19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skleiłem Superpremium z C+4k i wyszło mi Superpremium 4k :-D

Mój błąd. 

Ale i tak nie masz co porównywać z tamtą ofertą gdzie są 3 dodatkowe dekodery za 3 dychy. 

 

Analizując Twoja ofertę stwierdzam, że nie masz nadzwyczajnej ceny. Zwykłą.

W którym miejscu napisałem, że się chwalisz? Bo nie widzę  ;-)

 

 

Edytowane przez Sentence
Usunięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...