Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, PawelTSW napisał:

To ciekawe info podajesz, bo oficjalnie nie poinformowano o możliwości doboru ultrabox 4k do multiroom. 

Kończyła mi się w grudniu umowa z CP i musiałem dobrać dodatkowy dekoder. Dzwoniłem  na infolinię i pytałem czy jest możliwość dobrania usługi Multiroom do aktualnie posiadanej umowy  z dekoderem dodatkowym 4K.  Otrzymałem odpowiedź że tak oraz informację o konieczności udania się do punktu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz najlepsze jest to że u mnie po przedłużeniu umowy w połowie grudnia na pakiet Optimum+ 24,99, Full C+ 19,99 i HBO 20 i Ultrabox 4k 0 zł , po rezygnacji z opcji multiroom na moim koncie pojawiła się możliwość wymiany na moduł Cam. Byłem dzisiaj osobiście w salonie z zapytaniem to nawet babka była lekko zdziwiona , ale sprawdziła że system taka wymianę przepuści. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem sam i dostałem propozycję 

Optimum + 29,99 zł

Canal + 19,90

HBO + GO 20 zł

Razem 69,89 zł

Podobno oferta Optimum + za 24,99 była tylko do 6 grudnia. 

Brak możliwości dopełnienia do Extra za 10 zł

Jest tylko Extra za 43 zł

 

Obecnie płacę 87,99 i mam

Nowy Comfort+

Canal +

HBO+ GO

CINEMAX

 

Chciałem zapytać konsula o MR ale odesłał mnie do salonu obsługi i tam zapytać. 

Na pewno brak za 0 zł

Mam biały dekoder z oddzielnym dyskiem

 

 

Edytowane przez gadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, gadi napisał:

....Podobno oferta Optimum + za 24,99 była tylko do 6 grudnia. 

Brak możliwości dopełnienia do Extra za 10 zł

Jest tylko Extra za 43 zł...

Przejrzyj posty po 6 grudnia, a podobno zmieni się w bajki.

Dopełnienie do E+ dobierasz miesiąc po aneksie.

 

14 minut temu, gadi napisał:

Na pewno brak za 0 zł

Mam biały dekoder z oddzielnym dyskiem

 

 

Nie ma MR za 0. 10/m minimum

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem że łudzi ciągle dostają ofertę Optimum za 24,99

Odpowiedział mi, że łudzi różne żeczy piszą w internecie i brak takiej oferty obecnie. 

 

Czytałem tu na forum że niektórzy dostają za 0 zł dodatkowy dekoder WiFi Box

Czy to jest jako MR ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mpmp napisał:

Witam.
Dwa dni do końca umowy. Dzisiaj zadzwoniłem i przedłużyłem umowę na 24m. Proponowali drugą niezależną umowę ale odmówiłem.

Miałem:
nowy comfort 29.90zł
c+z 4k 25zł
hbo z hbo go 20zł
dekoder 4k 5zł
moduł cam ecp 0zł

Razem 79,90zł

Dostałem:
nowy comfort 22.50 zł
c+ z 4k 19.90 zł
hbo i hbo go 20,00 zł
eleveny 11.90 zł
mp 5zł
dekoder 4k i drugi dekoder wifibox 0 zł
trzeci dekoder wifibox 10 zł
hustler 0zł/6m z opcją wyłączenia.

Razem 89.30zł

A taka oferta na dodatkowy dekoder? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.12.2021 r. 

 

Superpremium 4 za 109.99 wifipremiumbox+ pace. MR po cyfrze. Dwa camelony.  

 

Wynegocjowane 

Pierwsza umowa: extra 44.99 zł+c+ z 4 k 19.90 zł+mistrzowska pilka 5zł+hbo z go 20zł+eleven rok z darmo poźniej albo wyłączenie albo negocjowanie za 11.90 ewentualnie zostanie 15.90 ewentualnie opcja włącz/wyłącz+ filmbox+ dekoder 4K za 5 zł+ multriroom wifibox+ za 0 zł + kolekcje fox play, nato geo play . Movies fun ponoć się nie dało dodać....

 

94.89 pierwszy rok, po roku w zależności od ceny za eleven. 

 

druga umowa 

c+extra+mp+dekoder 4k za 35 zł. Kolekcje fox play, nato geo play, movies fun(tutaj sie dało) 

 

Łącznie na ten moment 129.89. 

 

Dobra oferta? Można było coś jeszcze zbić? :) 

Edytowane przez keysersoze88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, keysersoze88 napisał:

Na czym? W opcji optium z dopłenieniem i dekoder 4 k w pierwszej umowie za 0?


Ewentualnie pytanie kanały history albo sportklub daloby się do tego dodać za darmo? 

Optikum za 25 + dopełnienie do extra za 10 i MP za 0. 

Po co ci dwie umowy? 

2 minuty temu, keysersoze88 napisał:

Ewentualnie pytanie kanały history albo sportklub daloby się do tego dodać za darmo? 

Nie

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, PawelTSW napisał:

Po co ci dwie umowy? 

 

Potrzebuje dwóch dekoderów z dyskiem. Tą pierwszą wziąłem ten wifibox+ bo jak dają za darmo to biorę. Podłącze sobie w innym pokoju.  

 

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. To movies fun mi nie dali w 1 umowie. Twierdził, że no już się nie da tego dobrać. To prawda? Ewentualnie mozna to dobrać w trakcie trwania umowy za free? 

Edytowane przez keysersoze88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, PawelTSW napisał:

Ten jest bez dysku. 

Nie wiem co to ten fun więc nie powiem

Wiem. 

Dlatego musiałem wziąć drugą umowę z dyskiem bo nie dawali do MR z dyskiem. 


Movies fun to dawne paramount play. Można to dobrać po podpisaniu umowy, czy ewentualnie próbować teraz jeszcze donegocjować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dzwonią od 2 tygodni co dwa dni oczywiście bez żadnych promocji. Płacę 129,99 za superpremium 4K mimo że nie dali dekodera. W większości tego g.... nie oglądam i nie chce już płacić tyle. Macie jakieś propozycje? Złożyć wypowiedzenie i czekać na SUK czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gadi napisał:

Przed chwilą dzwoniłem sam i dostałem propozycję 

Optimum + 29,99 zł

Canal + 19,90

HBO + GO 20 zł

Razem 69,89 zł

Podobno oferta Optimum + za 24,99 była tylko do 6 grudnia. 

Brak możliwości dopełnienia do Extra za 10 zł

Jest tylko Extra za 43 zł

 

Obecnie płacę 87,99 i mam

Nowy Comfort+

Canal +

HBO+ GO

CINEMAX

 

Chciałem zapytać konsula o MR ale odesłał mnie do salonu obsługi i tam zapytać. 

Na pewno brak za 0 zł

Mam biały dekoder z oddzielnym dyskiem

 

 

Do takiej oferty chciałbym dobrać jakieś dekoder do drugiego pokoju dla dziecka. Jakie są możliwości i jaka cena. 

Obecnie mam biały dekoder z oddzielnym dyskiem, antenę z konwerterem z dwoma wyjściami, które mam podłączone do tego dekodera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z numeru prywatnego i taka oferta, bez złożonego jeszcze wypowiedzenia:

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, CANAL+ Family, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
12 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,89  zł

 

Co ważne umowa na 12 miesięcy... Zakceptowałbym to ale w rozmowie wynegocjowałem jeszcze 

HBO i HBO go na dwa miesiące za 0 złotych, a tu tego brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.01.2022r

Wypowiedzenie wysłane.

Jest EXTRA z CANAL +, ELEVEN, MISTRZOWSKA PIŁKA ,MR po cyfrze 2 x CAMELON i Pace. Dotychczas 91.89

Propozycja z DUK

1 umowa EXTRA z CANAL+, ELEVEN, MP, HBO GO, ULTRABOX 4K Z DYSKIEM razem 116. Nie chcą dać wifiboxa do MR niby nie ma takiej możliwości. Mam swój sprzęt i  2 dekoder jest potrzebny. 

 

 

Dla taty

2 umowa EXTRA z Canal+,MP,ELEVEN ULTRABOX 4K ,  razem 50.

 

Takie sobie warunki☹️

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, czerstwy napisał:

Nie masz telefonu?Zablokowany był? Jak nie to oddzwoń i poproś o konsultanta który przedstawił ofertę.

Zablokowany.. teraz jeszcze sprawdziłem i w strefie CANAL+ mogę włączyć sam tę opcję tylko, że na 1 miesiąc. Chyba nie będę już z tego rezygnował na co mam jeszcze 14 dni. Wydaje mi się że jak na ofertę bez składania wypowiedzenia nie jest źle, a najbardziej zależało mi na krótkoterminowej umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...