Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, czerstwy napisał:

Z tego co widze to chce full wypas za 10zł a nie za 30. Mało tego jeszcze sprzęt w takiej cenie nie ten.

O czym Ty piszesz??? Wyraźnie napisałem że chodzi o jakiś najtańszy pakiet z platformy Canal+ i pytałem o jakieś zniżki z racji bycia abonentem. Widzę że Polsat może to dać za 10 zł z racji bycia już abonentem Plusa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, emarti napisał:

Wyraźnie napisałem że chodzi o jakiś najtańszy pakiet z platformy Canal+

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/entry-24?dllist=zco

 

No taniej nie będzie, jak chcesz za darmo to sobie naziemną zamontuj. 

 

W Cyfrowym Polsacie mając telefon w plusie dostajesz zniżkę, ale pewnie sam abonament za telefon to 50 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ratujcie proszę:), posiadam:
WiFi PremiumBox+
UltraBox+/PVR PACE (MR)
+ 2 x  kameleon
Pakiet Pakiet Superpremium+ 4K
liczba kanalów 250
+ Mistrzowska  Piłka, ktorej nie chcę:)!
+ Fox Play - nie chę:)
+Nat Geo Play  - nie chcę:)

 

koniec  umowy 31.12. 2021:)
cena : 109,99

 

Dreczą mnie, zebym wymienial drugi dekoder i kartę, bo muszą je teraz "parować" lub proponują drugą umowę na dekoder zamiast  multirooma.
Chcialbym zachować, to co mam bez konieczności "parowania" dekoderów, bo mam słaby net  piętro niżej:) a i kabli ciągnać mi się nie uśmiecha.

Co radzicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HanSolo napisał:

.....Dreczą mnie, zebym wymienial drugi dekoder i kartę, bo muszą je teraz "parować" lub proponują drugą umowę na dekoder zamiast  multirooma.

Chcialbym zachować, to co mam bez konieczności "parowania" dekoderów, bo mam słaby net  piętro niżej:) a i kabli ciągnać mi się nie uśmiecha.

Co radzicie?

 

Nie potrzeba internetu do parowania kart. Nie potrzeba też internetu do MR. Nie musisz żadnych kabli ciągnąć. Wymienisz Pejsa na WiFiszrota i MR bedzie po WiFi przez router.

Możesz też wziąć 2 umowy na atrakcyjnych warunkach. Oferty z 2 umowami jakie dostali inni  są podane w temacie. Wszystko ładnie opisane. Jeśli przejdziesz na czas nieokreślony, to karta dodatkową od MR zostanie wyłączona. 

Swoją drogą....mieć pakiet Superpremium 4k bez dekodera UHD, to jakieś nieporozumienie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2021 o 16:58, czerstwy napisał:

Możesz.

 

Codziennie dzwonią. Rozmawiałem o ofercie ponad 20 razy i ciągle dostaje informacje, że max cena za ten pakiet przy tym okresie to 55 zł. 

Czyli 

Optimum 25 zł 

Canal plus 20 zł 

Mistrzowska pilka 10 zł 

 

Umowę mam do konca roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.Dostałem ofertę bez wypowiedzenia.Czy da się jeszcze coś urwać ?

 

Nowy Comfort+  22.50

Paczka canal +    25.00

Najem dekodera     5 zł

Canal + 4K               0

Mistrzowska Piłka   0

-----------------------------------

                                52.50

Edytowane przez info41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, emarti napisał:

O czym Ty piszesz??? Wyraźnie napisałem że chodzi o jakiś najtańszy pakiet z platformy Canal+ i pytałem o jakieś zniżki z racji bycia abonentem. Widzę że Polsat może to dać za 10 zł z racji bycia już abonentem Plusa. 

A C+ bez żadnej zniżki też daje najtańszy pakiet za 9.99 zł😂Jak się przepłaca za jedną usługe to inna ma się tańszą😂Najzabawniejsze że szuka się zniżek na najtańszy pakiet który kosztuje śmieszne 10zł😃@info41 próbuj zbić C+ o 5 zeta lub dekoder za free. Ale to raczej z wypowiedzeniem.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2021 o 22:38, emarti napisał:

Czyki lipa. Lepiej ten Polsat z niby lepszym dekiem i to za 10 zł z rabatem w ramach posiadania Plusa. Dodatkowo 3 miesiące gratis i większa oferta na też 3 miesiące. Tu chodzi o najtańszy pakiet. Dzięki za odpowiedź. 

Weź sobie ofertę na kartę i po zakończeniu okresu promocyjnego zgłoś chęć przejścia na abo na własnym sprzęcie. Wybierz sobie pakiet jaki ci by najbardziej odpowiadał, zapoznaj się z cenami jakie można za niego ugrać jako przedłużający i targuj się o jak nalepszą. Ja w ten sposób na packu ugrałem nowy comfort za 29zł choć mogłem targować niżej. Dzwonili też i proponowali dekoder od nich ale nie skorzystałem. Co do samego sprzętu to nawet te badziewnie od c+ są lepsze od tych polsatowskich zabawek z mieleckiej fabryki robionych po kosztach.

 

Mnie dziś kobita proponowala za superpremium 4K z netflix naj sam pierw 109zł przez 2 m-ce a resztę umowy za 169zł a później to samo z tym, że w promocji na 6m-cy. moja obecna umowa to 109zł przez rok a kolejny rok 162zł czyli nowe oferty są dużo gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poprzednio (najważniejsze):

 

Pakiet Extra+ 

CANAL+ 

Kolekcje FOX Play i Nat Geo Play za 0 zł

Multiroom  0 zł/m 

2 X cameleon

za 69,99 zł

 

Po złożeniu rezygnacji, w rozmowie  z DUK dowiedziałem się, ze po przejściu umowy na czas nieokreślony z automatu wyłączyliby mi jedną kartę.

 

Dostałem kilka opcji, ale zainteresowała mnie tylko jedna na 3 dekodery

 

Opcja tylko HD, bez PVR

 

dwa dekodery w multiroom-ie:

pakiet extra+

Canal +

Mistrzowska Piłka

 

trzeci dekoder z niezależną kartą :

pakiet relax+

 

wszystko w umowie na 24 miesiące i cenie 64,99 pln

 

Proszę o info czy można dostać coś więcej i taniej w podobnej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

Jeśli przejdziesz na czas nieokreślony, to karta dodatkową od MR zostanie wyłączona. 

 

Z korespondencji od Canal+ "Dekodery, które działają w usłudze Multiroom, po przejściu Twojej umowy na czas nieokreślony, będą wymagały połączenia z dekoderem głównym lub czasowej aktywacji kartą z dekodera głównego.". Czyli nie wyłączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Williusz napisał:

- 4K nawet bez dekodera, być może w przyszłości przyda się do opcji cyfry online (chyba że będzie działać w sieci bez opcji w umowie)

- obniżenie pakietu extra na pakiet optimum i dodanie HBO za 0 pln

Ta zapewne dostaniesz HBO za free😂 Skoro oferta nie odpowiada i idz tam gdzie daja oferty lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Williusz napisał:

- 4K nawet bez dekodera, być może w przyszłości przyda się do opcji cyfry online (chyba że będzie działać w sieci bez opcji w umowie)

- obniżenie pakietu extra na pakiet optimum i dodanie HBO za 0 pln

@Williusz Na dodatkową niezależną umowę, czyli na trzeci dekoder masz do wyboru ofertę specjalną mocno zrabatowaną na pakiet Extra+ w cenie 10 zł/m lub na pakiet Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 25 zł/m na dekoderze WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB lub module CAM CI+ ECP za free bez opłat miesięcznych. Także na pewno nie jest to pakiet Relax+ na dodatkową specjalną umowę.

Na głównej obecnej umowie możesz powalczyć o pakiet Extra+ za 44,99 zł/m + opcja CANAL+ za 19,90 zł/m, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m lub za 5 zł/m + Multiroom za 0 zł/m z wifiBoxem+. Daje to za główną umowę łącznie 64,99 zł/m lub 69,99 zł/m w zależności za ile Mistrzowska Piłka będzie. Do tego należy doliczyć 10 zł/m lub 25 zł/m za dodatkową specjalną umowę. Możesz też powalczyć na głównej umowie o tańszą opcję o 10 zł na miesiąc, czyli główny pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m + do tego te opcje dodatkowe co powyżej i potem po przedłużeniu umowy możesz sobie na infolinii Abonenckiej lub samodzielnie w Strefie CANAL+ aktywować opcję dodatkową "Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m", także Extra+ na głównej umowie w składaku wyszedłby Cię za 34,99 zł/m + do tego koszty opcji dodatkowych i ewentualnie tej trzeciej niezależnej umowy na specjalnych warunkach. (Tylko "Dopełnienie do Extra+" samemu się włącza i nie wspomina się o nim konsultantowi podczas przedłużenia umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Superpremium+ (99,99 zł)  z jednym multiroomem.

Sprzętowo: Wifi Premiumbox+ (0 zł)   oraz   Wifi Box+ (10 zł)

Wypowiedzenie złożone.

 

Pytanie:

Czy można dostać przy negocjowaniu przedłużenia umowy dwa dekodery 4k (podstawowy z dyskiem + multiroom)?

Oba przystosowane do 4K...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, refelek95 napisał:

Lukx95 mam pytanie  czy do tej ekstra dodatkowej umowy za 25 zł czyli pakiet extra z canal+ i dodatkowo Mistrzowska piłka jest ujęty c+4K??

@refelek95 Kanał CANAL+ 4K Ultra HD nie jest zawarty w tej ofercie na dodatkową specjalną umowę i można go dokupić w każdej chwili w trakcie umowy zazwyczaj za 10 zł/m w zobowiązaniu na cały okres umowy lub cennikowo bez zobowiązań za 20 zł/m. (Ta dodatkowa umowa na specjalnych warunkach jest dostępna do zawarcia tylko dla Abonentów posiadających likwidowany niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+).

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukx95, a powiedz mi  czy  jest  taka  możliwość zawarcia umowy na  ten dodatkowy ekstra pakiet z canal+ i mistrzowska  piłka za 25 zł, nie  akceptując tej wcześniejszej umowy która  mi  się kończy, chodzi  mi nie  zaakceptowanie tej pierwszej umowy?? Zawarłem ta dodatkową umowę i pomyślałem sobie   żeby zdać stara ofertę  co  mi  się kończy i pozostać na   tej  ekstra nowej. Co  o  tym myślisz??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...