Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.12.2021 o 19:02, stormwindpl napisał:

Witam,

Aktualnie mam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Mistrzowska Piłka, Nat Geo, Multiroom standard na Caymanach, Najem dekoder 4k Ultrabox i WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR).

Ponieważ praktycznie nie oglądamy telewizji i chciałem w ogóle zrezygnować ale żona i dzieci się uparły postanowiłem jednak zostawić nc+ (wypowiedzenie złożone, umowa do końca roku).

Przeleciałem kilka ładnych stron i celuję w optimum+ za 24,99PLN; pytanie czy w tej cenie zostawią mi dwa dekodery i multiroom?

Z góry dzięki za pomoc

Zgodnie z tym co pisaliście dostałem ofertę najniżej 29,99 za optimum+ z moimi dekoderami. Drugi telefon był zabawny - wkurzony konsul zaproponował 39,99 i kiedy mu powiedziałem, że chcę płacić nie więcej niż 24,99 to z fochem powiedział żebym tylko pamiętał o zdaniu sprzętu :)    

Pytanie czy do tego optimum za 29,99 mogę coś dorzucić za free? MP?

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wepses Jak na razie nie ma szans na inny dekoder dodatkowy do Multiroom. Pewnie coś po nowym roku się zmieni w pierwszych miesiącach, ale na tą chwilę tylko wifiBoxy+ są wydawane stałym Abonentom w Multiroom.

 

@stormwindpl Możesz mieć problem z uzyskaniem najtańszego Optimum+, jak nie bierzesz do tego żadnych opcji dodatkowych. Możesz negocjować podczas rozmowy o przedłużenie umowy, aby dorzucili Ci Mistrzowską Piłkę za 0 zł/m lub za 5 zł/m, ale musisz do tego wziąć paczkę CANAL+ za 19,90 zł/m + CANAL+ 4K UHD za 0 zł/m, inaczej się nie da. Próbuj też, aby konsultant podszedł do swojego przełożonego celem negocjacji tańszej ceny Optimum+, czy ewentualnej Mistrzowskiej Piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gursonek napisał:

@Pawel- Umowę przedłużyłem 1 grudnia 2021r. na kolejne dwa lata. Start nowej umowy jest zaplanowany na 1 Stycznia 2022r. W chwili obecnej do końca grudnia mam SP4K + Netflix4K. Zgodziłem się ,,klepnąć" tą niby świąteczną promocje, jej start jest, czy był przewidziany na 1 Stycznia 2022r. - razem z nową umową.

Czyli wchodzi w życie uzgodniona oferta minus Netflix który postanowili odłączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem telefonicznie to twierdzą że karty camelony muszę wymienić jeśli che przedłużyć umowe

32 minuty temu, ircios napisał:

Sharing był,  jest i będzie. A Cameleonów koniec.

Jeśli dadzą mi kartę przypisana do dekoder to nie udostepnie już sygnału na inne dekodery, czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SJa08 napisał:

Pytałem telefonicznie to twierdzą że karty camelony muszę wymienić jeśli che przedłużyć umowe

Jeśli dadzą mi kartę przypisana do dekoder to nie udostepnie już sygnału na inne dekodery, czy się mylę?

Jak będziesz chciał oglądać na innych odbiornikach, to tylko karta z modułem.  Czyli jak weźmiesz 2 umowy, to dekoder lub moduł CI+ i do drugiej umowy moduł CI+

Ale Twój prywatny sprzęt musi być wyposażony w wejście CI+

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Nie dostanie się już wymiany na niebieski moduł CAM CI+ do umowy na abonament. Jedynie Ci co mają ten typ modułu CAM wydany kiedyś do umowy, to mogą go mieć. Obecnie jak już to możliwe uzyskanie wymiany na umowie abonamentowej na czarny moduł CAM CI+ ECP (moduł CAM 4K).

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2021 o 23:05, Sierak2012 napisał:

Dziś dzwonili do mnie, Pani powiedziała, że oferta którą bym chciał jest nie do uzyskania. Zaproponowali Extra+, C+, HBO, Eleven, MP i MR za 109.99zł. Powiedziała, że niżej się nie da, a zejście do Optimum nie obniża abonamentu

Kolejny telefon, kolejny raz to samo lub to co mam teraz bez zmiany ceny na 24m. Skąd do was dzwonią konsultanci chcący obniżyć ceny😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SJa08 napisał:

Lukx95, to co byś proponował w zamian?

@SJa08 Może przedłużenie obecnej umowy z zachowaniem głównego dekodera z kartą Cameleon i rezygnacją z Multiroom i do tego wzięcie tej dodatkowej niezależnej umowy na specjalnych warunkach za 10 zł/m lub za 25 zł/m z dekoderem lub modułem CAM? Wtedy zostanie Ci choć jedna karta Cameleon. :)

 

33 minuty temu, Sierak2012 napisał:

Kolejny telefon, kolejny raz to samo lub to co mam teraz bez zmiany ceny na 24m. Skąd do was dzwonią konsultanci chcący obniżyć ceny😂

@Sierak2012 Jak masz umowę do końca stycznia, to masz jeszcze trochę czasu do końca umowy, więc spokojnie. :)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, taka oferta? Dobra?

 

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20) za 101,89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...