Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie. I taki ktoś raczej na kika miesięcy przed aneksowaniem powinien jednak zagłębić się w temat. Uzyskał by odpowiedź bez zadawania pytania. Temat by nie był tak napuchnięty od takich samych pytań i odpowiedzi. Zestawienie to nie wszystko. W ekstremalnych przypadkach, ofertach, wtedy jednak trzeba pomóc. Nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomek2213 napisał:

Chcesz pomóc -to pomóż. Nie wiesz/ nie znasz sie / ni chcesz -  nie pisz nic.  Za trudne by  to zrozumieć? Może jednak są osoby które wolą czarno na białym mieć wytłumaczone to i owo? Takie docinki Twoje i innych wnoszą coś do tematu?

Popieram, jeżeli ktoś nie chce niech nie pisze, oferty się w czasie dynamicznie zmieniają (w zestawieniu wyżej jest np. napisane paczka C+ za 25/30 zeta, od kilku miesięcy dostępna za 19.90). Do połowy roku oferty były dużo gorsze/droższe, gdy zaczęli mocno sprzedawać Entry+ z C+ i HBO w cenie za 50 zeta, oferty Extra z 6 C+ za 69,90 przestała być rynkowo racjonalna i latem pojawiły się lepsze opcje na przedłużenie. @Tomek2213polecam zawsze przejrzeć ostatnie wpisy abonentów z ostatniego miesiąca i nie przejmować się tymi komentarzami osób które piszą setki postów/czasem bez żadnej sensownej zawartości a przeszkadza im to że ktoś dopytuję się o aktualną ofertę aneksu umowy. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jarek7714 napisał:

Popieram, jeżeli ktoś nie chce niech nie pisze, oferty się w czasie dynamicznie zmieniają (w zestawieniu wyżej jest np. napisane paczka C+ za 25/30 zeta, od kilku miesięcy dostępna za 19.90). Do połowy roku oferty były dużo gorsze/droższe, gdy zaczęli mocno sprzedawać Entry+ z C+ i HBO w cenie za 50 zeta, oferty Extra z 6 C+ za 69,90 przestała być rynkowo racjonalna i latem pojawiły się lepsze opcje na przedłużenie. @Tomek2213polecam zawsze przejrzeć ostatnie wpisy abonentów z ostatniego miesiąca i nie przejmować się tymi komentarzami osób które piszą setki postów/czasem bez żadnej sensownej zawartości a przeszkadza im to że ktoś dopytuję się o aktualną ofertę aneksu umowy. 

 

 

 

Dzięki za wsparcie.  Niektórzy tu jednak uważają siebie, co jest przykre,  za pępek świata,  sądząc że im korona z głowy spadnie jak na czyjąś prośbę odpowiedzą bez zbędnej złośliwości i uszczypliwości . Mało tego. Piszą : ,, poczytaj sobie  zbiorcze  zestawienie ofert- masz na samej górze". Zapominając, że to  jest z lutego br, a teraz mamy listopad prawie.  Tak jak piszesz... ono jest wogóle jeszcze aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu zadałem pytanie w temacie i grzecznie poprosiłem aby kolega ircios mi nie odpowiadał, niestety nie obyło się bez komentarza w/w kolegi. 

Proponuję koledze usiąść wygodnie w fotelu i przeczytanie jeszcze raz kilka ostatnich swoich postów i przemyślenie tego co napisał 

Edytowane przez Zibi03
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomek2213 napisał:

...Mało tego. Piszą : ,, poczytaj sobie  zbiorcze  zestawienie ofert- masz na samej górze". Zapominając, że to  jest z lutego br, a teraz mamy listopad prawie.  Tak jak piszesz... ono jest wogóle jeszcze aktualne?

Chłopie.  Tu nie chodzi o zbiorcze zestawienie aby czytać. Czytać temat. Chociaż z 15 stron. Jest na to czas. Aneksowanie nie jest jutro. Gdybyś czytał, to byś wiedział o dziesiątkach takich przypadków jak np. Ktoś napisał jaką dostał ofertę. Na następnej stronie pytanie o tą ofertę., ba...Mało tego. Jest podana oferta, a zaraz pod nią pytanie o taki zestaw i cenę.  Albo tekst typu.. Wtam po 2 latach itd... Chyba przez ten czas można monitorować temat i trzymać rękę na pulsie. Więc do czego tu pijecie? Bo to jest nienormalne. 

 

@Zibi03pokaż post kiedy Cię "olałem" 

 

@Ewik-Ewos na dzień dzisiejszy daj sobie spokój z przedłużaniem.  Wypowiedzenie w styczniu i monitoruj temat. Napewno dowiesz się co będziesz mógł wyrwać przy aneksowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się że parę lat temu zarejestrowałem się na forum tylko po to żeby aneksować umowę bo dyskutowanie o telewizji wydawało mi się stratą czasu...... z resztą nadal mi się qydaje ;D ale dla tych co właśnie klikają zarejestruj się tylko po to... nie róbcie tego na pewno ktoś 2-3 strony wcześniej ma taki pakiet jak wy i niedawno przedłużał umowę szkoda czasu na rejestracje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zajęty i niepotrzebnie dałem sobie wcisnąć Filmboxy a tym bardziej jeszcze płatne.Mam C+Amazona i Netflxa więc słabe filmboxy są mi zbędne. Nie mam ciśnienia by się wiązać umową terminową.Zostanie Comfort+Dopełnienie do Extra+C+ za podobną kwotę ale na czas nieokreślony.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...