Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Właśnie przedłużyłem umowę na kolejne 12 mc. 
Wypowiedzenie wysłane, umowa do 31.10 

Wcześniej Superpremium 4K za 109,90zł 

 

Aktualnie:

 

Optimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Całość za 56,79 zł mc 

 

Uzyskałem to co chciałem. 
Czy ewentualnie dało się uzyskać coś więcej? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługiPakiet Superpremium+ 4K, Adventure TV HD, CINEMAX, FOX Play, H2, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Sportklub, SunDance HD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 124,99  zł

 

Witam na tych warunkach udało mi się przedłużyć  umowę pytanie do kolegów czy warto, wcześniej płaciłem 129.99 bez cinemax. Pozdrawiam

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz123 Jeśli zależy Ci na bogatym pakiecie, to myślę, że warto tym bardziej, że dostałeś kanały Cinemax za free. :)

 

@mxv1 Opcję dodatkową "Dopełnienie do Extra+" przy pakiecie Optimum+ włączysz sobie bez problemu w trakcie trwania umowy na infolinii lub przez Strefę CANAL+.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do 12/2021 wypowiedzenie złożone na razie olewam telefony obecnie mam;

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + MP za 0 zł i wifi premium boxa za 0 zł aktualnie 69.99 zł płacę.

Nie chciałbym płacić więcej a zostać przy tym co mam + ewentualnie coś więcej.

Możecie coś doradzić, bo w ogóle się niestety nie orientuje czego mogę oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem na 2 lata na poniższych warunkach:

 

Extra+ z CANAL+ i Netflix 60 zł 3 m, 109,99 zł 21 m i 139,99 zł/m dla Abonentów (08/21) L,
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),
HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20),
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Całość za 109,99 zł mc

 

Co o tym sądzicie, dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam szanownych kolegów na tym forum. Proszę Was o pomoc i poradę.  Wraz z ostatnim dniem  listopada kończy mi sie umowa. Wypowiedzenie dostarczone, ale  póki co jaszcze milczą. Mam stary multi room na którym mi NIE zależy, na camelach.  Chce sie przygotować targowania się z nimi. Zależy mi za to by dostać za free  dekoder 4K z dyskiem oraz na całej paczce C+. Inne dodatki sportowe i filmowe mile widziane.  Górny budżet to max 65 zł. O co da się  powalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

A inni nie marnują czasu w koło klepać to samo, bo kogoś czytanie boli?

Chcesz pomóc -to pomóż. Nie wiesz/ nie znasz sie / ni chcesz -  nie pisz nic.  Za trudne by  to zrozumieć? Może jednak są osoby które wolą czarno na białym mieć wytłumaczone to i owo? Takie docinki Twoje i innych wnoszą coś do tematu?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aktualnie mam  Extra + Canal + Adventure HD +History/History2 HD za 84,97zł/m-c.

Miałem i mam nadal Pace , w trakcie umowy przysłali mi 4K Ultrabox z ich inicjatywy za free.

Umowa kończy się z końcem 11, wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

Dotychczas kilka rozmów tel. - nie chcą zejść z ceny.

Czy przy zachowaniu dotychczasowych kanałów realna jest cena ( 44,99 +19,90 +1,99 + 2,99) = 69,87 zł.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Tomek2213 napisał:

Chcesz pomóc -to pomóż. Nie wiesz/ nie znasz sie / ni chcesz -  nie pisz nic.  Za trudne by  to zrozumieć? Może jednak są osoby które wolą czarno na białym mieć wytłumaczone to i owo? Takie docinki Twoje i innych wnoszą coś do tematu?

Masz w pełni rację , zbiorcze zebranie ofert jest fajne ale przecież każdy to indywidualny przypadek. Już nie można czytać tych odpowiedzi bywalców forumowych typu "poczytaj wątek" czy takie inne bardziej obraźliwe. Nabijacze postów którym nie chce się pomóc pytającemu ale muszą tu klepać swoje mądrości bez końca. Nie chcesz to nie pomagaj ale z komentarzami nic nie wnoszącymi do tematu daj sobie spokój. Albo zamknąć ten temat w [beep]ę bo przecież już "wszystko napisano" albo "jest w zbiorczym opisie". Zaglądam tu od 10 lat regularnie co dwa lata aby poczytać co tam w trawie piszczy przez przedłużaniem umowy,ale od lat jest kilku doktorantów co chyba życia własnego nie mają tylko cały dzień siedzą i się tu doktoryzują. Dobrze, że jest też kilka osób pomocnych, rzetelnie opisujących co i za ile dostali.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leniwe człowieczki. Na prawie każdej stronie jest odpowiedź. Ale jak czytanie boli, to musicie się teraz pocić w tego typu tekstach. Takie typowe u wiekszosci zachowanie tak zwanych "cwaniaczków" Mieć wszystko za free przy minimum czy zerowym wysiłku ;-)

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najwięcej postów nabiłeś w tym temacie.

Ktoś inny się specjalnie rejestruje na forum by tylko zapytać o ofertę i..znika do kolejnego aneksu.

Nie każdemu się chce czytać.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...