Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

za ile najtaniej da się zrobić Entry+ Sport/Film z dekoderem 4K i dyskiem za 0zł? umowa do końca lipca już wypowiedziana.

Wcześniej dostałem propozycje: Relax+, CANAL+ Family, Najem Dysk, najem N9 UltraBox+ wszystko za 14,99zł/24m

Edytowane przez Gniady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelTSW napisał:

A niby co to jest? :D

MP za 0 a dodatkowo Eleven za 0 w składaku :D

 

Czy gdziekolwiek w mojej wypowiedzi jest zawarte, że oczekuje Optimum z C+ i MP z Eleven za 44,90zł? Nie. 

 

Tylko pierwsze pytanie dotyczyło tego tańszego składaka - dot MP. 

 

Na drugie sobie sam odpowiedziałem, bo przeglądając wątek znalazłem, że jeden z forumowiczów dostał przy składaku Extra z pełnym C+ z 4k - Eleven i MP za 0zł. Wrzucił nawet zrzut z e-maila. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy też się zastanawiam. W sumie ten forumowicz dostał za niecałe 70zł extra z wszystkimi C+, MP i Eleven. 

Jeszcze do niedawna za tę cenę można było dostać co najwyżej Extra z C+ (6) i Mistrzowską Piłką.  

 

Co tu dużo mówić. Jak Ekstraklasy nie obronią to mogą się pakować z Polski. A konkurencja duża, więc będzie teraz rozdawanie pakietów wręcz "na siłę". A sama ESA okazję na pewno wykorzysta, bo C+ nie ma już ani angielskiej ani Ligi Mistrzów. To jedyne co im zostało do obrony. 

 

19,99zł za całą paczkę Canal+ to już dawno nie było. Jeśli kiedykolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapytam bo nikt nie odniósł się do mojego pytania. 

 

Od 2 miesięcy wydzwaniają do mnie z różnych numerów, niektóre wrzuciłem na czarną listę bo miałem już dość. Za każdym razem mówiłem to samo - nie jestem zainteresowany przedłużeniem umowy....

Umowę mam do 30 września  2021 - Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE , multiroom standard(2x cameleon), dwa dekodery od nich (Pace pvr, wifi box+)

Razem płacę -69,99zł

Zależy mi na dwóch niezależnych dekoderach w różnych lokalizacjach, w cenie podobnej jak dotychczas i  co najmniej o takiej samej zawartości.

 

A jeśli nie da rady na dwie różne lokalizacje, to wezmę bez multiroomu - to jaki pakiet byłby o takiej zawartości jak dotychczas, ale o niższej cenie? 

Wypowiedzenie złożone. 

 

Edytowane przez volfram2002
dodanie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lakiman napisał:

Moim zdaniem ten pakiet nie jest warty tej ceny.

Pakiet Filmbox, kto to ogląda?

Eleven ma słabą jakość na sat.

Zgodzę się. Filmboxy to nie są jakieś dobre kanały z filmami. Niby jest ich chyba 6 a chodzą po 5zł miesięcznie. 

 

Już Cinemaxów jest aby 2 i są droższe niż Filmbox. No bo są o niebo lepsze filmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Umowa kończy mi się 30.11.2021. Obecnie płacę 152,98 zł/mc za: Pakiet Superpremium+ 4K plus History HD/H2 i 1 multiroom (w cenie mam NatGeo Play, Fox Play i Mistrzowska Piłka).

Czy może ktoś pomoże z negocjacjami? Interesuje mnie podobny pakiet ( nie musi mieć pakietów sportowych) z 1 multiroom ( dekodery mogą być nadal te, które mam ). Chciałabym do tego NETFLIX. Jaką cenę ostateczną mogę za to uzyskać? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mehia napisał:

Dzień dobry. Umowa kończy mi się 30.11.2021. Obecnie płacę 152,98 zł/mc za: Pakiet Superpremium+ 4K plus History HD/H2 i 1 multiroom (w cenie mam NatGeo Play, Fox Play i Mistrzowska Piłka).

Czy może ktoś pomoże z negocjacjami? Interesuje mnie podobny pakiet ( nie musi mieć pakietów sportowych) z 1 multiroom ( dekodery mogą być nadal te, które mam ). Chciałabym do tego NETFLIX. Jaką cenę ostateczną mogę za to uzyskać? Pozdrawiam

Superpremium4k - 109,99 zł, Netflix i dopełnienie do Netflix 4k - 38 zł (38+0), Mistrzowska Piłka - 0 zł, Ultrabox4k i dysk - 5 zł, Multiroom standard- 0 zł, FoxPlay, NatGeo Play - 0 zł. Łącznie - 152,99 na 24 miesiące. To dostałem, ale w ostatnim miesiącu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, d11111 napisał:

Superpremium4k - 109,99 zł, Netflix i dopełnienie do Netflix 4k - 38 zł (38+0), Mistrzowska Piłka - 0 zł, Ultrabox4k i dysk - 5 zł, Multiroom standard- 0 zł, FoxPlay, NatGeo Play - 0 zł. Łącznie - 152,99 na 24 miesiące. To dostałem, ale w ostatnim miesiącu umowy.

czy złożyłeś wcześniej wypowiedzenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, d11111 napisał:

Superpremium4k - 109,99 zł, Netflix i dopełnienie do Netflix 4k - 38 zł (38+0), Mistrzowska Piłka - 0 zł, Ultrabox4k i dysk - 5 zł, Multiroom standard- 0 zł, FoxPlay, NatGeo Play - 0 zł. Łącznie - 152,99 na 24 miesiące. To dostałem, ale w ostatnim miesiącu umowy.

To, że Ty dostałeś,  to nie znaczy, że kolega @mehia dostanie.

@mehia. Wypowiedzenie składaj. MR nie dostaniesz za 0.

Reszta się zgadza. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...