Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Simi90 napisał:

Miała być w tym też Mistrzowska Piłka a w proponowanych usługach jej nie ma. Według zapewnień konsultatki MP zostanie aktywowana przez kierownika jak i te ceny (79,99 całość)

Pierwszy raz się spotykam z takim czymś. Jak to przez kierownika? A gdzie w aneksie masz napisane te dodatki i ceny? 

 

W aneksie powinno być wszystko uwzględnione zarówno MP jak i inne dodatki czy też ceny. 

 

Mi się wydaje że pani konsultantka robi Cię w bambuko. 

 

A może zaakceptujesz i nie zorientujesz się w ciągu 14 dni. A potem będzie no ale Pan zaakceptował i minęło już 14 dni na rezygnację... albo będzie w stylu a no wkradł się błąd....

 

Ja na Twoim miejscu bym nieakcetpował. Bo ta suma 154zł za pakiet Optiumum, Canal+ i  HBO to cena z kosmosu. 

 

Ludzie mający Superpremium+ czy 4K płacą o wiele mniej i mają więcej dodatkowych usług czy kanałów. 

 

To tylko moja opinia. 

 

 

Teraz, Vaniliovsky napisał:

Pierwszy raz się spotykam z takim czymś. Jak to przez kierownika? A gdzie w aneksie masz napisane te dodatki i ceny? 

 

W aneksie powinno być wszystko uwzględnione zarówno MP jak i inne dodatki czy też ceny. 

 

Mi się wydaje że pani konsultantka robi Cię w bambuko. 

 

A może zaakceptujesz i nie zorientujesz się w ciągu 14 dni. A potem będzie no ale Pan zaakceptował i minęło już 14 dni na rezygnację... albo będzie w stylu a no wkradł się błąd....

 

Ja na Twoim miejscu bym nieakcetpował. Bo ta suma 154zł za pakiet Optiumum, Canal+ i  HBO to cena z kosmosu. Dla nowych taki sam pakiet kosztuje max 89,99

 

Ludzie mający Superpremium+ czy 4K płacą o wiele mniej i mają więcej dodatkowych usług czy kanałów. 

 

To tylko moja opinia. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, connor07 napisał:

@Simi90 Jak mówiłem wcześniej zobacz w załączniku aneks do umowy lub w ica pdf o co chodzi z tą kwotą, tam powinno być coś więcej.

To na chwilę obecną propozycja oferty więc nie dostałem aneksu. Zaś jeśli chodzi o pdf to dostałem cennik taki jaki jest tutaj: https://ibb.co/z8TYcY9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukx95 napisał:

@Simi90 Wynika z tego, że konsultant wysłał Ci złą ofertę i jak zaakceptujesz, to ceny będą zgodne z dokumentami promocji, które otrzymałeś na e-mail. Także nie akceptuj oferty i składaj reklamację. Możesz uzyskać i negocjować o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m, CANAL+ za 19,90 zł/m, CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m, HBO z HBO GO za 20 zł/m i Multiroom Standard za 10 zł/m.

mam multiroom po cyfrze+ Pace Pvr i Cam Cl+ECP  , czyli wg Ciebie 65 zł oferta jw + dodałbym netflix w promocji np. to zmieściłbym sie w 100 zł z wymianą Pace PVR na Ultrabox-a i zachował karte Cam + ECP która mam w tej chwili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, robert451 napisał:

mam multiroom po cyfrze+ Pace Pvr i Cam Cl+ECP  , czyli wg Ciebie 65 zł oferta jw + dodałbym netflix w promocji np. to zmieściłbym sie w 100 zł z wymianą Pace PVR na Ultrabox-a i zachował karte Cam + ECP która mam w tej chwili ?

 @robert451 Netflix kosztuje 38 zł/m lub jeśli nie masz obecnie kanałów CANAL+, to możesz wziąć opcje dodatkową łączoną CANAL+ z Netflix za 48 zł/m. Także jak dodasz do kwoty tej oferty, o której wspominasz w cenie 64,89 zł/m, te 38 zł/m z Netflix, to wyjdzie kwota miesięczna abonamentu 102,98 zł/m. Natomiast w przypadku drugiej oferty za to samo wyjdzie taniej, bo kwota 92,99 zł/m. Jeśli chodzi o wymianę na dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB, to najprawdopodobniej będzie to dodatkowo 5 zł/m najmu, chyba, że uda Ci się jakimś cudem wynegocjować bezpłatny najem.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2021 o 00:24, mpoesp napisał:

 

Myślę, że do wyciągnięcia. 

 

Ja wczoraj przedłużyłem na takich warunkach:

 

Extra 49

Canal+ 20

Eleven 0

MP 0

Mediabox 0 

 

Da się zrobić extra za 44, ale wtedy nie da się dobrać Elevenow za darmo. Tak czy siak oferta całkiem dobra. 

Mam pytanie  jaki pakiet wcześniej miales? Uważam, że fajna oferta chyba będę w taką mierzył.

 

Edytowane przez Pawlo77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda. 

 

W dniu dzisiejszym umowa przedłużona. Zależało mi na pakiecie filmowym i ograniczenie kanałów tematycznych do średniego minimum. 

 

Relax+, CANAL+, HBO, HBO GO, CANAL+ Family, CINEMAX, CANAL+4K ULTRA HD, Mistrzowska Piłka, Dekoder 4K + Dysk i usługa Multiroom. 

 

Od sierpnia do końca umowy opłata 87,99. 

 

Umowa tyko na 12 miesięcy.  

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2021 o 22:10, Pawlo77 napisał:

Mam pytanie  jaki pakiet wcześniej miales? Uważam, że fajna oferta chyba będę w taką mierzył.

 

Wcześniej extra z 6x canal+ eleven i MP za 94,99

 

@Krzysiek11:)

 

Konsultant powtórzył mi to chyba z 5 razy, żeby się nie przejmować i umowa będzie na 12 miesięcy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mpoesp napisał:

Wcześniej extra z 6x canal+ eleven i MP za 94,99

Dzięki za info, podobna oferta do mojej tyle, że ja już wyłączyłem eleveny i obecnie mam extra z c+ za 79,9   razem z MP.Widze, że  mam szanse na coś podobnego jak u Ciebie.

Edytowane przez Pawlo77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca roku 2021. 

Na co obecnie mogę liczyć? Chciałbym zejść trochę z ceny ale zostawić MP, Eleveny i 6xC+.

 

Obecnie Pakiet Extra+CANAL+(6)Live + MP(0zl) + NatGeo Play (0zl) + Fox Play(0zl) + Eleven (11.90).

Dekoder 4k ultra box (5 zł miesięcznie) 

Obecny rachunek 86zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon ( umowa do grudnia) , z jaką częstotliwością otrzymujecie telefony z propozycjami aneksu umowy?

 

Pan tym razem postraszył, że ceny pakietów im bliżej końca umowy mogą wzrosnąć :-D

Nie wdawałem się w szczegóły.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie napisać do użytkownika mikizncplus

 

Również miałem umowe do grudnia. Jednak zaproponowane warunki i umowa na 12 miesięcy skusiły mnie do przedłużenia już teraz umowy 😊

 

Tymbardziej że taka oferta co teraz mam kosztuje ponad 100zl albo i więcej. 

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, _Artek_ napisał:

Przecież miesiące które masz do końca umowy i tak się nie anulują więc po co teraz przedłużać? 

A po co płacić więcej za coś co się nie ogląda? Teraz płacę mniej i mam w pakiecie te kanały które mnie interesują. A nie jakieś badziewia ogolnotematyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...