Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

na chwilę obecną mam 2 karty MR po Cyfrze z WIFIBox i Pace

płacę za Nowy Comfort+ 22,50 pln i dopełnienie do Extra+ 10 pln, czyli lacznie za powyzsze 32,50 pln/m-c

Umowa do końca lipca 2021, nie wiem czy to dobry moment by już rozpocząć?

Jak powyższe utrzymać, co ew. można zdziałać?

Zależy mi na utrzymaniu niskiego poziomu kosztów i wymianie pudełek na jakies 4k (kupiłem nowy TV)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, obecnie mam pakiet Extra+ za 44,99 miesięcznie + 2zł za dekoder WiFiBox+ ktorego chciałbym wymienić na 4K UltraBoxa+ 

Czy jest szansa ze dadzą mi go w tej samej cenie 2zl miesiecznie przy przedłuzaniu umowy ktora konczy sie w czerwcu ?

 

Czy mozna byloby do tego dostać Canal+ 4K za 0zł ? czy trzeba mieć podstawową paczkę C+ zeby mozna było wziać czy dostać ten kanał ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy. Temat wałkowany prawie codziennie.  Z paczką C+ i C+ 4k.  

 

1 minutę temu, PeterMac83 napisał:

Dzieki!, a jak myslicie idzie ugrać 4K UltraBoxa za 2zł miesiecznie przy przedluzeniu ? 

Nie łaska zapoznać się z tematem? Takie info masz na każdej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE (69,99 PLN do 31.03) Eleven Sports (11,90 PLN do 31.03) MISTRZOWSKA PIŁKA (bezpłatnie do 31.03) MULTIROOM STANDARD (bezpłatnie), NAJEM PVR Pace, + moduł CAM ECP (bezpłatnie).

Nie składałem wypowiedzenia pierwszy raz w historii. Zero zainteresowania ze strony DUK. Po rezygnacji z Eleven i MP (w razie potrzeby aktywuję włącz/wyłącz) i po przejściu na czas nieoznaczony wyjdzie 76,99 PLN, ale w zamian zyskuję ELASTYCZNOŚĆ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, chris35 napisał:

Jest możliwość wymiany zużytego dekodera Pace z zachowaniem  karty cameleon przy MR?

Jest taka możliwosć bez problemu. W sobotę wymieniłem zużytego Pace na nowego ( po pełnym serwisie ) w punkcie Cyfry +.

Karta Cameleon nie ruszona mam ją cały czas, MR hula aż miło teraz.

14 godzin temu, czerstwy napisał:

Nie ma takiej możliwości. Karta też do wymiany.

W sobotę wymieniłem zużytego Pace na nowego ( po pełnym serwisie ) w punkcie Cyfry +.

Karta Cameleon nie ruszona mam ją cały czas, MR hula aż miło teraz.

Więc jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem taką ofertę, pierwszy raz bez rezygnacji i praktycznie bez negocjowania. Można jeszcze o coś walczyć, jak to wygląda w bieżącej rzeczywistości?

Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 86,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Milartur napisał:

Otrzymałem taką ofertę, pierwszy raz bez rezygnacji i praktycznie bez negocjowania. Można jeszcze o coś walczyć, jak to wygląda w bieżącej rzeczywistości?

Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 86,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99 

W moim przekonaniu to dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas Nowy Comfort+ 22,50 zł /m  plus CANAL+ 25 zł/m plus  najem MediaBOX+ 3zl/m  lacznie 50,50zl miesięcznie.  Koniec umowy z końcem kwietnia 2021r. Wypowiedzenie wysłane, zaczęli dzwonić i na razie proponują to samo lub 5zl drożej  w zależności jaki konsultant dzwoni :) ... 

Potrzebuje wraz  z nowa umowa:

dodatkowo multiroom

mistrzowska piłkę za 0zl

utrzymać obecny pakiet programowy

ewentualna wymiana MediaBOXA na dekoder 4K


W jakiej najniższej cenie uda wyrwać się wyżej wymienione rzeczy?

 

 Nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie przy negocjacjach ale z Canal + związany jestem od 2010r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Milartur napisał:

Otrzymałem taką ofertę, pierwszy raz bez rezygnacji i praktycznie bez negocjowania. Można jeszcze o coś walczyć, jak to wygląda w bieżącej rzeczywistości?

Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 86,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99 

Co miałeś do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zacnych użytkowników. Na wstępie dodam, że zapoznałem się ze zbiorczym podsumowaniem ofert na przedłużeni z 2020 roku ale nie wiem czy są nadal aktualne :)

 

Dlatego pozwolę sobie zadać pytanie.

 

Aktualnie mam :

Extra Canal +

Eleven Sport (za 11,90 )

MP za 0 zł

najem wifi Premium BOx za 5 zł.

 

Za wszystko płacę 116 zł do końca kwietnia. Rezygnacja złożona. 

 

Chciałbym w tej samej cenie dostać to co mam plus HB i nowy dekoder 4 K.

 

Realne ?? :)

 

Dzięki z góry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...