Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, czerstwy napisał:

Negocjuj  Extra za 44.99 i C+ jaako opcje za 25 zł😉I wtedy raczej nici z darmowej MP  MR +10zł i negocjacje boxa 4K za free.Ten dekoder jak widać ludzie nawet dostają za free przy pakiecie Start .

Dzieki, Własnie to mi dziś proponował tylko za .... 95 zł a wiec w cenie katalogowej (55Extra+25 Canal (8)+5 za 4K ). Po kilkunastu latach stażu.... Ten dekoder mediabox to juz im się zwrocił XX razy ...Nie wiem już jak z nimi gadać,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z końcem kwietnia.

Obecnie mam: Ekstra+Canal+(6)-79,99zł; VOD+-0zł; Eleven-15,90zł; Mistrowska piłka-0zł; Multiroom standard-0zł;  Razem-95,89zł

Mój sprzęt to: 2 cameleony oraz moduł CI (jeszcze od Cyfry+)

Głównie chodzi mi o sprzęt.

Czy można coś powymieniać? Pewnie tak ale jakie są opcje?

A przede wszystkim czy działać teraz czy dopiero w kwietniu jak będę negocjował nową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym skonsultować ofertę przedłużenia umowy, która wkrótce dobiega końca, ponieważ złożyłem wymówienie (za skutkiem na koniec lutego). Obecnie posiadam pakiet „Nowy Comfort+” za 34,99 zł/miesiąc w umowie na 24 miesiące oraz dekoder WiFi Premiumbox+ (z kartą Cayman) za 0 zł/miesiąc. Przeanalizowałem ten wątek (ostatnie kilkanaście stron) oraz porównanie ofert (https://forum.satkurier.pl/topic/31778-zbiorcze-zestawienie-ofert-przed%C5%82u%C5%BCeniowych-dla-abonent%C3%B3w-platformy-canal/) i mam kilka pytań:

  1. Czy pakiet „Comfort+” to ten sam pakiet co „Nowy Comfort+”?
  2. Jak czytać ceny wymienione w porównaniu ofert (https://forum.satkurier.pl/topic/31778-zbiorcze-zestawienie-ofert-przed%C5%82u%C5%BCeniowych-dla-abonent%C3%B3w-platformy-canal/)? Którą z czterech wartości w punkcie: "Ceny przy przedłużeniu <<gołych>> pakietów podstawowych" powinienem zastosować?
  3. Najlepsza opcja na „Nowy Comfort+” dostępna w Strefie Canal+ to również 34,99 zł/miesiąc. Czy dobrze rozumiem, że cena ta może spaść aż do 22,50 zł/miesiąc?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ircios said:

W zestawieniu masz różne warianty cenowe podane do poszczególnych pakietów.  W Twoim przypadku dogodnym pakietem będzie Optimum  za 24,99. I o to się staraj. 

Od czego zależy, który wariant cenowy ma zastosowanie? Chodzi o zdolności negocjacyjne? Na podstawie https://forum.satkurier.pl/topic/9773-oferta-platformy-canal/?do=findComment&comment=1609083 wnioskuję, że pakiet Optimum+ jest trochę lepszy niż Comfort+, więc w cenie 24,99 to interesująca oferta. Czy ta cena dotyczy umowy na 24 miesiące?

 

Obecna oferta w Strefie Canal+ na pakiet Optimum+ to 39,99 zł/miesiąc. Czy 24,99 zł/miesiąc za ten pakiet jest naprawdę osiągalne?

 

 

Edytowane przez Rir
Dodane zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, czerstwy said:

Osiagalne sam mam w tej cenie w Strefie Abonenta.W Twoim przypadku będzie bardzo trudno bo obecnie sporo płacisz  za swoją ofertę.

Rozumiem. Dziękuję za wszystkie informacje. Jestem zdeterminowany i mam czas na negocjacje. Nawet wyłączenie sygnału mi nie straszne. W najgorszym przypadku rzeczywiście przejdę do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, czerstwy said:

Negocjuj spokojnie nawet po zakończonej umowie masz czas do zdania sprzętu.W konkurencji kokosy już też sie skończyły.

Dziękuję za radę. Moja determinacja wynika z faktu, że uświadomiliście mi Państwo jak dużo przepłacam. Przy poprzednim przedłużeniu umowy nie miałem czasu się tym zająć i taki skutek.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z końcem kwietnia kończy się umowa. Na tę chwilę posiadam: 

HBO i HBO GO za 0 zł.,

Filmbox za 0 zł.,

Mistrzowska Piłka 0 zł.,

 Fox Play 0 zł.,

Nat Geo Play 0 zł. 

Eleven Sports za 11,90 zł

 Canal+ 4K za 10 zł. wraz z najmem 4K Ultrabox + za 10 zł. 

 

Za całość 131,89 zł. miesięcznie pakiet Extra+ z Canal+.  Kilkanaście telefonów z ofertą przedłużenia na tych samych warunkach. No może z wyjątkiem jednej pani, która mogła obniżyć o 10 zł. Na jaką cenę realnie mogę liczyć, by pozostać przy tym co mam? 

Edytowane przez zola1054
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z końcem kwietnia kończy się umowa. Na tę chwilę posiadam: 
HBO i HBO GO za 0 zł.,
Filmbox za 0 zł.,
Mistrzowska Piłka 0 zł.,
 Fox Play 0 zł.,
Nat Geo Play 0 zł. 
Eleven Sports za 11,90 zł
 Canal+ 4K za 10 zł. wraz z najmem 4K Ultrabox + za 10 zł. 
 
Za całość 131,89 zł. miesięcznie pakiet Extra+ z Canal+.  Kilkanaście telefonów z ofertą przedłużenia na tych samych warunkach. No może z wyjątkiem jednej pani, która mogła obniżyć o 10 zł. Na jaką cenę realnie mogę liczyć, by pozostać przy tym co mam? 
Pakiet Superpremium 4k za 109.99 + multiroom 10 zł. Dekoder 4k za 0zł. Razem 119.99. Mistrzowska Piłka i te Vody play, National i Paramouth za 0zł. Masz to co miałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...