Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem wypowiedzenie, bo tak naprawdę chciałem zrezygnować.

Wole streaming nie ma reklam, oglądam kiedy chce itd...

Proponowali mi to samo co miałem czyli za 49.99: Extra+ hbo,hbo go i możliwe że coś jeszcze miałem jakieś fox, nie wiem bo mało korzystałem.

Ja już wcześniej zgłaszałem ze mi dekoder pada i nie biorę oferty bez dekodera, a 5 zł do ultraboxa nie chcę dopłacać.

Wiec obniżyli mi abonament żebym nie dopłacał tej piątki i zostawili wszystko po staremu.

 

Nie chce wkleić bezpośrednio grafiki wiec mam coś takiego:

Wybrane usługi: Pakiet Extra+, canal+, hbo, fox play, hbo go, nat go play

Wybrane promocje: Extra+ 44.99 zł 24m, a po tym okresie 48,99 zł (05/20);

Canal + 0 zł 3m i 30 zł;

HBO i HBO GO o zł (07/20);

I jeszcze miałem mieć filmbox który sam miał się wyłączyć ale coś go tutaj nie wiedzę... Bo Canal muszę wyłączyć osobiście.

Do tego mam ten bon na 5 zł na dekoder.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wynegocjowałem taką ofertę myślicie że jest w stanie jeszcze coś wytargować czy maksymalnie co można?

  • Extra+ z CANAL+ i Netflix za 79,99 zł 6 m, od 1 lipca 2021 r. 122,99 zł/m, po okresie 24 miesięcy 152,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
  • Netflix 4K za 0 zł 6 m dla Abonentów (05/20)
  • Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
  • Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20)
  • HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów
  • Multi Man Pack 2 miesiące do końca stycznia 2021 r. za 0 zł
  • Filmbox Pack 2 miesiące do końca stycznia 2021 r. za 0 zł
  • FOX Play 0 zł/m dla Abonentów
  • Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
  • Paramount Play 0 zł/m dla Abonentów
  • Wymiana Turboboxa+ na Ultrabox+ 4K ULTRA HD z dyskiem 1TB 0 zł/m dla Abonentów
  • MULTIROOM STANDARD 0 zł/m dla Abonentów
Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca grudnia, wypowiedzenie zarejestrowane. Za 126 zł mam superpremium, eleveny, mistrzowską piłkę oraz Multiroom - jeden bardzo stary dekoder z nagrywarką i jeden bardzo stary zwykły, 2 karty cameleon jeszcze z czasów cyfry+. Na pewno muszę wymienić dekodery (nie mam telewizora 4k). Jakie dekodery polecacie? Jak sprawa z kartami cameleon, czy będę musiał je oddać? Nie znam się na sprzęcie ani tych kartach, dlatego chętnie poczytam każde zdanie z poradą.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłuzyłem umowę  Właśnie dziś przedłużyłem umowę na 2 lata.

Do tej pory płaciłem za ten sam pakiet 74,99zł

Wybrane usługi:

Pakiet Extra+, HBO, HBO GO 64,99 zł

Multiroom Standard  0zł, Najem WiFi Box+ 0zł

Do tego gratisy:

CANAL+ na 4 miesiące (do końca marca) 0zł

Cinemax na 6 miesięcy (do końca maja) 0zł

ps

Jestem zadowolony, gdybym wziął pakiet Optimum zamiast Extra - cena była by dla mnie niższa o 5zł.

Takie warunki otrzymałem dopiero po złożeniu wypowiedzenia, wcześniej chcieli za to więcej o co najmniej 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Raver napisał:

Dzisiaj wynegocjowałem taką ofertę myślicie że jest w stanie jeszcze coś wytargować czy maksymalnie co można?

Zastanów się czy jest sens brania w lojalce netflixa, zwłaszcza, że prawdopodobnie jest w opcji standard (2 użytkowników i bez opcji UHD).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie "zrezygnowałem" z aktywacji na przedłużenie. Powód prosty. Doczytałem obecną umowę która nawet po przejściu na czas nieokreślony takie same warunki jakie mi zaproponowano w aneksie a więc nieżle bym się wpakował ze zobowiązaniem na dwa lata.

 

Rachunek który obecnie opiewa na kwotę 124.99 zł wzrośnie mi do 133.95 bez aneksu po wyłączeniu pakietu Polsat SPORT PREMIUM.

 

Do tego obecną umowę/aneks mam tak skonstruowany że pakiet obecny

- EXTRA+ CANAL+ będzie za 108,99 (99.98 obecnie)

- HBO i HBO GO za free bezterminowo

- CINEMAX za free bezterminowo

- FILMBOX za free bezterminowo

- ELEVEN & MMP za 25 zł bezterminowo (opcja wyłączenia po 31.05.2021)

- MR STANDARD za free bezterminowo

 

Do tego nie ma żadnej przyznanej ULGI czyli tzw. KARY UMOWNEJ za przedterminowe zerwanie umowy która na obecnie trwającej umowie wynosiła ponad 4 tyś zł.

 

Powiem tak cieszę się ze doczytałem obecną umowę. Nie twierdzę iż jest to rewelacja cenowa ale dla mnie jest OK jak na umowę na obecnych warunkach i sprzęcie gucio

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Umowę mam do 28 lutego 2021 i od wczoraj mam kolejną porcję telefonów ( wcześniej było kilka miesięcy temu jak złożyłem wypowiedzenie i od wczoraj znowu mam telefony)
Teraz posiadam pakiet nowy comfort+ HBO za 49,99 zł + 5 zł za najem mediaboxa+

Proponują mi tak:

-Nowy comfort+ za 24,99 zł, HBO za 20 zł i rabat na dekoder z 5 zł na 0 zł czyli razem 44,99 na 24 miesiące. 
Zamiast HBO wolałbym canal+ i tutaj dostałem propozycję za canal+ 25 zł. Czy od tej propozycji konsultanta da się wywalczyć jakieś pakiety gratis? Gdybym wziął nowy comfort+ z canal+ i HBO to da się coś taniej utargować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, @EagleEye@ napisał:

Doczytałem obecną umowę która nawet po przejściu na czas nieokreślony takie same warunki jakie mi zaproponowano w aneksie a więc nieżle bym się wpakował ze zobowiązaniem na dwa lata.

Nieźle to byś się wpakował jakbyś przepłacił. Zawsze można wejść do ICA i zerknąć na prognozę płatności po umowie (w momencie kiedy przechodzi na czas nieokreślony). Jeżeli różnica jest symboliczna i nie zyskujemy ofertowo na aneksie to zawsze klient ma wybór. Nikt Cię nie zmusi do przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...