Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej miałem na myśli dodatki typu HBO,C+ czy Sundance na kilka miesięcy.Jakoś nie kojarzę, żeby ktoś się chwalił tyloma dodatkami przy tak niskim pakiecie na dodatek otrzymanych w POS-ie.

Może kolega @Mikizncplus rozwieje wątpliwości.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Pawel napisał:

Bardziej miałem na myśli dodatki typu HBO,C+ czy Sundance na kilka miesięcy.Jakoś nie kojarzę, żeby ktoś się chwalił tyloma dodatkami przy tak niskim pakiecie na dodatek otrzymanych w POS-ie.

Może kolega @Mikizncplus rozwieje wątpliwości.

 

Jedyna oferta pracownicza - agentowa to Superpremium 4k za 79.99zl. jest ona tylko dla nowych umów lub lojalizacja wcześniejszej umowy ale też agentowej.

 

W punktach mają takie same oferty jak na infolinii bo od marca wszyscy pracownicy ze względu na pandemię mają dostęp do loginów i ofert dokładnie takich samych jak konsultant CC. Bardzo dużo punktów/konsultantów z punktów dzwoni do klientów i załatwia oferty telefonicznie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem ofertę i nie wiem czy dobrze zrobiłem ?? jak sądzicie ?

 

95zł i umowa na 15 miesięcy

 

Pakiet Extra+ - 45zł

CANAL+ (10) - 25zł 

CANAL+4K ULTRA HD - 0zł

HBO + HBO GO - 20zł

FOX Play, - 0zł

Nat Geo Play - 0zł

CINEMAX na 5m - 0zł

Dekoder Ultrabox 4K z dyskiem - 5zł

Edytowane przez kubaxxu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikizncplus napisał:

 

Jedyna oferta pracownicza - agentowa to Superpremium 4k za 79.99zl. jest ona tylko dla nowych umów lub lojalizacja wcześniejszej umowy ale też agentowej.

 

W punktach mają takie same oferty jak na infolinii bo od marca wszyscy pracownicy ze względu na pandemię mają dostęp do loginów i ofert dokładnie takich samych jak konsultant CC. Bardzo dużo punktów/konsultantów z punktów dzwoni do klientów i załatwia oferty telefonicznie. 

To wszystko wyjaśnia. Można zachować się lojalnie i wesprzeć lokalny punkt sprzedaży ;)

Przy okazji, w ICA cena pakietu Comfort= ponownie wróciła do 22,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bez wypowiadania umowy zadzwoniono do mnie z punktu stacjonarnego i zgodzono się przedłużyć umowę na dotychczasowych warunkach, czyli:

Pakiet Extra+ z CANAL+

MISTRZOWSKA PIŁKA

Nat Geo Play

HBO

FOX Play

Wszystko za 84,99PLN/mc.

Myślicie, że po wypowiedzeniu ugrałbym coś więcej?

 

seBapiwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios, włąśnie na Twój kąśliwy ale również merytoryczny komentarz czekałem ;)

To umowa mamy seniorki, próbowałem zbić cenę pozbywając się MP,  bo przez 2 lata ani jednego meczu u mamy nie oglądałem.

Mam taką samą umowę u siebie do listopada właśnie 5pln taniej (mama miała za to 2m za free).

Z tego co napisałeś to przedłużenie mojej umowy na tych samych warunkach będzie OK..?

I mam wrażenie, że punkty dostały właśnie możliwości dawania takich dobrych ofert i dostęp do baz klientów, by sobie powetowały czas zamknięcia i nie zwinęły się z powodu pandemii. Odbudowa siatki punktów byłaby trudna i zapewne kosztowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rycerz napisał:

Wytłumaczcie mi proszę, na czym polega tzw. "dopełnienie" do jakiegoś pakietu. Co jakiś czas czytam, że ktoś wziął np. pakiet Comfort i dopełnienie do Ekstra itp. i wychodzi na to, że w takiej konfiguracji ma taniej, niż gdyby od razu wziął pakiet Ekstra. Jak to się robi?

Kupujesz umowę na comfort a potem za np. 10 zł wykupujesz pakiet extra. 

U konsultanta lub w ica. 

Ja kupiłem comfort a za 10 zł więcej dostałem extra.  No właśnie o to chodzi, że jest taniej :)

To samo kupując extra, można dostać za 119,99 superpremium 4k który jest normalnie dla nowych za 139,99 zł 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem opłaca się wziąć umowę na niższy pakiet, niż się chce, a potem wykupić wyższy. Jasne. A czy to działa tylko przy przechodzeniu przez kolejne pakiety? Tzn. czy wybierając np. pakiet Start, można go potem dopełnić do Superpremium i wyjdzie taniej? Czy może opłaci się wziąć tylko Comfort/Optimum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, rycerz napisał:

Czyli jednym słowem opłaca się wziąć umowę na niższy pakiet, niż się chce, a potem wykupić wyższy. Jasne. A czy to działa tylko przy przechodzeniu przez kolejne pakiety? Tzn. czy wybierając np. pakiet Start, można go potem dopełnić do Superpremium i wyjdzie taniej? Czy może opłaci się wziąć tylko Comfort/Optimum?

Każdy ma inne promocje dostępne, ale można kupić start i powinna wyskoczyć w ica oferta za 119,99 za superpremium 4k. 

W tym miesiąc gratis jeśli aktywujesz na początku miesiąca :)

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...