Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ircios napisał:

87,94 z Eleven w cenie co podałeś. Niżej nie zejdziesz. +5 zeta za dekoder 4k.

Ale tu uwzględniłeś Eleven za 7.95 których podobno nie ma :) czyli licząc eleveny po 11.90 to będzie minimalnie 91,89 plus 5pln za deka. Czyli potwierdzasz że circa tą 10kę można urwać od tego co proponują. To poczekam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

mam taki abonament umowa kończy się w październiku ale już wydzwaniają

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 144,99 zł

 

Chciałbym Superpremium+ 4K  plus zachować  wszystko co mam i wymienić sprzęt  Ultrabox+ 4K z dyskiem  

i czy warto dobierać Pace PVR z dyskiem

 

Jaka będzie odpowiednia kwota za taki abonament i czy warto iść w tym momencie  w sprzęt ultra HD

 

dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam

Edytowane przez antek_78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam w tej chwili 2 x Cameleon ( do jednej karty Pace) pakiet Extra+6c. Złożyłem wypowiedzenie i czekam na ewentualne oferty lub zakończę przygodę z C+ stąd pytanie do zorientowanych.

Interesuje mnie maksymalna ilość dekoderów (wcześniej miałem spliter, ale on za chwilę przestanie działać.

1. Jakie dekodery polecacie

2. Czy da się je wziąć bez aktywacji oraz opłaty miesięcznej jeśli opłaty nie da się uniknąć to ile najmniej trzeba by zapłacić za 6 dekoderów.

3. czy dobrze rozumiem że za 2 dekodery nie ma opłaty a za kolejne 4 trzeba będzie płacić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał wymienić cameleony na nowe karty cayman, bez tego nie dostaniesz dekoderów do multiroom. 

 

Każdy dekoder 10 zł miesięcznie, czyli w twoim przypadku główny 5 zł + 50 za 5 dodatkowych. Główny możesz dostać za 0 przy superpremium 4k.

Przy takiej ilości możesz spróbować ugrać jeden multiroom darmowy, ale to nie jest regułą. 

 

Opłata aktywacja dla przynajmniej części dekoderów też Cię czeka. Zawsze możesz starać się coś ugrać na infolinii, ale konkretnych odpowiedzi na forum nie dostaniesz, jedynie wskazówki. 

Resztę musisz negocjować sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na etapie przedłużenia umowy.

Zaproponowali mi Superpremium 4K + mistrzowska piłka...wymiana dekodera pace na 4K ultrabox. Mam dwie karty cameleon, konsultant powiedział, że tylko wymienią mi dekoder, a karty zostaną stare.

Drugi dekoder mam na własność  Wifi premiumbox...wszystko za 119,99 zł. Czy można coś tu jeszcze ugrać ? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelTSW napisał:

...Opłata aktywacja dla przynajmniej części dekoderów też Cię czeka....

Żadnej opłaty aktywacyjnej przy aneksowaniu  kolega @drozol nie poniesie. Jak przy głównym dekoderze i dodatkowych.  

 

@wlacha Zapewniam Cię, że karta zostanie wymieniona na Caymana przy wymianie na dekoder 4k. Jakim cudem masz dekoder na własność WifiPremiumbox? Kupiłeś wyłudzony sprzęt?

Oczywiście w Superpremium 4k jest MP i dodatkowo się tego nie dostaje. Pakiet wart 109,99.+ 5 zeta za dekoder 4k. Pytanie czy musisz dekoder wymieniać jak może nie interesuje Cię 4k i być dodatkowo skrojony za dzierżawę za 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienią Ci kartę od Pejsa, bo dekodery 4k tylko z Caymanami. Jeśli nie dasz sobie wcisnąć MR od ITI to zostanie na starej zasadzie. 

Operator nigdy nie sprzedawał dekoderów WifiPremiumbox.  Tak więc znajomy sprzedał Ci własność operatora, a sam jest ścigany o zwrot sprzętu lub opłatę za ten dekoder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

umowa do końca sierpnia, dużo telefonów póki co nie odbieram, wypowiedzenie wysłane.

Jak do tej pory canal+(6) extra za 69,90 plus 5 za wynajem mediaboxa.

Jaka oferta jest najlepsza do wyrwania? Interesuje mnie to co mam plus jeszcze mistrzowska piłka z tego co czytałem z wcześniejszych ofert innych forumowiczów jest do wyrwania za 0zł na całą długość umowy?  Oczywiście jeśli idzie coś wyrwać to prosiłbym o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dziś: nie mam dekoderów od c+.

 

-Superpremium 4k_109.99 zł

-Mistrzowska piłka_0 zł

-Fox Play, Nat Geo Play_0 zł

-Multiroom po Cyfrze_0 zł

-Dekoder 4K_5 zł/m z 1 TB (wymiana jednego cameleona na caymana)

-Dekoder wi-fi box_0 zł /m

-aktywacja dekoderów 0 zł.

 

???????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znaczy niezależnie wg ciebie? 

Bo może coś innego niż wg konsultanta? 

Niezależnie to tak, że nie muszą być non stop do siebie podłączone, raz na 2-3 tygodnie dekoder dodatkowy sprawdzi połączenie z głównym i tyle 

@ircios

@irciospowinien znać temat to może niech się wypowie 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem od kilku lat w nc+, obecnie płacę 125 zł i we wrześniu kończy się umowa. Dziś zaproponowali mi 132 zł na miejscu, nie w DUK bo tutaj chcą mi wymienić dekoder na 4 k choć mi w sumie niepotrzebny.

- Pakiet superpremium 4k

- multiroom

- canal + { wszystkie }

- HBO

- HBO GO

- History 1,2

- Nat Geo PLay

- Fox Play

- mistrzowska piłka

- eleveny

Czy 132 zł to dobra cena czy olać to ?

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kriksos napisał:

Panowie, jestem od kilku lat w nc+, obecnie płacę 125 zł i we wrześniu kończy się umowa. Dziś zaproponowali mi 132 zł na miejscu, nie w DUK bo tutaj chcą mi wymienić dekoder na 4 k choć mi w sumie niepotrzebny.

- Pakiet superpremium 4k

- multiroom

- canal + { wszystkie }

- HBO

- HBO GO

- History 1,2

- Nat Geo PLay

- Fox Play

- mistrzowska piłka

- eleveny

Czy 132 zł to dobra cena czy olać to ?

 

 

109,99 no może 112 zł z h1 i h2

Edytowane przez PawelTSW
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kauj1 napisał:

Propozycja z dziś: nie mam dekoderów od c+.

 

-Superpremium 4k_109.99 zł

-Mistrzowska piłka_0 zł

-Fox Play, Nat Geo Play_0 zł

-Multiroom po Cyfrze_0 zł

-Dekoder 4K_5 zł/m z 1 TB (wymiana jednego cameleona na caymana)

-Dekoder wi-fi box_0 zł /m

-aktywacja dekoderów 0 zł.

 

???????

Śmierdzi mi tu MR od ITI, bo Wifiboxa bierzesz. A konsul może sobie opowiadać co chce, a oni dążą aby wszyscy mieli MR w sieci. Może nich Ci to głośno i wyraźnie powie, że  nadal to będzie MR po Cyfrze. Zawsze potem możesz reklamować, bo Cię w błąd wprowadzono. Nie lepiej za tego Cameleona wziąć moduł CI+? Wtedy nie będą mieli możliwości nawet za rok zrobić Ci MR w sieci, a tak...mogą Cię przełączyć bez Twojej zgody, bo stwierdzą, że wprowadzają zabezpieczenie. Ja im już w nic nie wierzę z tego co wyprawiają ostatnim czasie z abonentemi.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ircios napisał:

Śmierdzi mi tu MR od ITI, bo Wifiboxa bierzesz. A konsul może sobie opowiadać co chce, a oni dążą aby wszyscy mieli MR w sieci. Może nich Ci to głośno i wyraźnie powie, że  nadal to będzie MR po Cyfrze. Zawsze potem możesz reklamować, bo Cię w błąd wprowadzono. Nie lepiej za tego Cameleona wziąć moduł CI+? Wtedy nie będą mieli możliwości nawet za rok zrobić Ci MR w sieci.

Hey. To na razie propozycja. Ale babka mówiła na początku, że rozmowa jest rejestrowana. Kilka razy pytałem o multi bo mam po cyfrze i nawet powiedziała że dekodery nie muszą być w jednym domu. 

A jakby to był multi iti to nie wołaliby 10 zł za niego???

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...