Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, jupiter napisał:

Dziwi mnie ten opór, przy poprzednich przedłużeniach umowy wykpazywali się większą elastycznością, gdy nie schodziliśmy z abonamentu tylko go podwyższaliśmy.

 

W tym problem, że owa ''elastyczność'' jest stosowana przy cenach w górę.

Zmianę ceny abonamentu, chcą sobie zrekompensować  podwyżką czynszu za dekoder.

Powinno być 0 max 5 zł za dekoder i  tylko 10 zł za drugi MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2020 o 11:36, connor07 napisał:

@pepe40 W Strefie Canal+ są tylko niektóre oferty. Na infolinii pewnie dostaniesz lepszą.

Niestety konsultanci na dzień dzisiejszy proponują bardzo słabe oferty. Jak im mówię, że mam w Strefie C+ Comfort za 22,50 PLN i, że tylko taka oferta mnie interesuje to twierdzą, że kłamię.

To są moje oferty w Strefie C+. Przed złożeniem wypowiedzenia było ich trochę więcej.

C.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy istnieje możliwość uzyskania dopełnienia do extra+ za 10zł przy przedłużeniu umowy ? 

 

Obecnie : Comfort+ 22.50 , dopełnienie do Extra+ 10zł , multiroom po cyfrze 0zł , pace pvr i sagemcom 0 zł 

 

Propozycja : comfort+ 22.50 , canal+ 3m za 0zł , HBO z HBO go 2m za 0 zł, możliwość wymiany dekodera na 4k ,resta bez zmian , niestety dopełnienia do Extra + podobno się "nie da" , a przypuszczam , że po przedłużeniu umowy będzie problem z uzyskaniem tego w tej cenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pepe40 napisał:

Niestety konsultanci na dzień dzisiejszy proponują bardzo słabe oferty. Jak im mówię, że mam w Strefie C+ Comfort za 22,50 PLN i, że tylko taka oferta mnie interesuje to twierdzą, że kłamię.

To są moje oferty w Strefie C+. Przed złożeniem wypowiedzenia było ich trochę więcej.

C.jpg

To po co z nimi rozmawiasz? Skoro masz ofertę w Strefie Canal+ na Comfort za 22,50, to przedłuż tam, a rozmowy sobie z nimi daruj.

 

@jupiter

Czy naprawdę warto wiązać się umową na Netflix na 2 ekrany bez 4k z dekoderem 4k? Rozumiem 12m za free i 12 za opłatą, ale już tego nie ma.

Nie prościej samemu sobie włączać?

Ostatnio sam sobie włączyłem w promo. Za 43 zł dostałam na 4 ekrany z 4k na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam do końca umowy 5 miesięcy. Moja obecna umowa to pakiet extra z canal+ za 79 zł i 10 zł za wifipremiumbox+.

W internetowym centrum klienta mam już opcję przedłużenia.Jest tam opcja którą mam obecnie i dodatkowo mogę wymienić obecny dekoder na  ultraboxa+ 4K w cenie 10 zł z dyskiem HDD i 99 zł aktywacja. Tutaj moje pytanie jak sądzicie czy jest możliwość żeby aktywacja wyniosła 0 zł? Dodam że jeszcze nie składałem wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, floro napisał:

Witam serdecznie, mam do końca umowy 5 miesięcy. Moja obecna umowa to pakiet extra z canal+ za 79 zł i 10 zł za wifipremiumbox+.

W internetowym centrum klienta mam już opcję przedłużenia.Jest tam opcja którą mam obecnie i dodatkowo mogę wymienić obecny dekoder na  ultraboxa+ 4K w cenie 10 zł z dyskiem HDD i 99 zł aktywacja. Tutaj moje pytanie jak sądzicie czy jest możliwość żeby aktywacja wyniosła 0 zł? Dodam że jeszcze nie składałem wypowiedzenia.

5 miesięcy? nawet nie myśl o przedłużaniu umowy szybciej niż w miesiącu, którym kończy się umowa. Poczekaj na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pepe40 napisał:

Niestety konsultanci na dzień dzisiejszy proponują bardzo słabe oferty. Jak im mówię, że mam w Strefie C+ Comfort za 22,50 PLN i, że tylko taka oferta mnie interesuje to twierdzą, że kłamię.

To są moje oferty w Strefie C+. Przed złożeniem wypowiedzenia było ich trochę więcej.

C.jpg

A ja się odniosłem tylko i wyłącznie do tego co jest w tym cytacie. Jeszcze jakaś moja ulubiona porada?

 

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Extra z 6C+,  C 4K, Eleveny, Mistrzowska Piłka, płacę 95zł.

Mówię po raz któryś konsultantom, że nie chce nic ponad, że to co mam mi wystarcza to proponują mi to samo tylko, że z 8C+ za 105zł xD

 

Co ciekawe, nawet mi nie dają ofert takiego samego zestawu co mam, w tej samej cenie tylko jak podziękuję za pierwszą ofertę to się żegnają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

czy jest ok, a może da się coś więcej wyciągnąć? ( umowa  wolna czasowo i dziś wypowiedziana)

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 114,99
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

umowa do końca września 2020r. wypowiedzenie wysłane. Posiadam to co w pakiecie Superpremium 4K (cinemaxy zamiast filmoxów) z dekoderem 4K plus 3 MR gdzie za całość płacę niecałe 170 PLN. Z tego co czytam to wyciągacie pakiet Superpremium 4K za 110 PLN, więc dodając 3 MR po 10 PLN powinno wyjść razem 140 PLN - czy taka oferta jest realna do uzyskania czy to loteria?

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...