Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam koniec umowy na koniec września. Oczywiście będę zainteresowany pakietem Superpremium 4K, nie chciałbym już natomiast płacić przez kolejne 2 lata 15-złotowego czynszu za najem Ultraboxa skoro rozdają go teraz za 0 lub 5zł na miesiąc. W to miejsce chciałbym dostać drugi multiroom. Pytanie też co w zamian za ManPack. Przy ostatnim przedłużaniu umowy przedłużyli mi go za 5 zł, ale teraz zdaje się nie ma takiej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ircios napisał:

To samo w tej samej cenie. Lub tak jak chodzi taki pakiet 69,99. Jak można mieć swoje dekodery należące do operatora?


To samo + 25zł za HBO? Poprzednią umowę wypowiadając stwierdzili, że nie mam żadnego ich sprzętu do oddania. Ostatecznie przedłużyłem bez dekoderów. Na necie kupiłem premium za 150. W systemie mam wifibox i box. Więc jest szansa dostać jakiś dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęta oferta :

- extra,

- 8C+,

- HBO +HBOGo,

- Fox + National Geographic VOD

- dekoder 4k 1TB

 

Za wszystko 84,99zł, umowa od 1 sierpnia na 2 lata + sierpień MulitimanPack.

 

Cena taka, bo miałem HBO zrabatowane do 0zł i tak pozostało.

(z C+ 4k dodatkowo musiałbym dopłacić 5zł)

16 godzin temu, floro napisał:

Witam, mam pytanie. Moja oferta to Extra z Canal+ za 79  zł i 10 zł za wifipremiumbox+. Jest szansa utargować to co mam za takie same pieniądze tylko z wymianą obecnego dekodera na ultrabox+ z dyskiem twardym??

Chyba możliwe jest uzyskanie takiej oferty  w cenie 84,99zł.

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie 102,94 zł

extra canal +6 -69 zł

mistrzowska piłka- 0 zł

eleven -7,95 zł

multiroom x 2 = 20 zł

najem mediabox -5 zł

 

czy przy przedłużeniu mogę liczyć na zbicie tej ceny ? ewentualnie w tej cenie dostać coś w gratisie ? pytam bo słaby ze mnie negocjator ale jak będę wiedział że mogę coś ugrać to będę walczył jak lew - umowa do końca sierpnia , wypowiedzenie złożone. póki co telefon z tą samą propozycją co aktualnie plus miesiąc gratisu cinema :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, dzisiaj przemiła Pani usilnie chciała ze mną przedłużyć umowę na Extra z C+ i dodatkowo Cinemax w cenie jedynie 102,99 twierdząc że nie mogą zaoferować mi kontynuacji obecnej oferty:

Comfort 22,5

Dopełnienie extra 10

Canal + 25

Multiroom 3x dekoder 20zł

 

Cóż, wczoraj logowałem się do strefy abonenta i Comfort za 22,5 dostępny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwoniła bardzo miła Pani i poinformowała mnie że ze względu na przedłużona 3 miesiące temu umowę i że jestem klientem od 13 lat to w ramach 50 % promocji trwającej do końca dnia może mi zaproponować dopełnienie do extra za 15 zł!. Na początku byłem spokojny ,ale jak to usłyszałem to jej wygarnąłem że większość bez problemu dostaje za 10 zł .Ta telewizja robi z ludzi [beep]ów którzy nie umieją czytać .Jak jej odpowiedziałem że dzwoniłem w czasie pandemii i zawieszonych rozgrywek na kanałach Canal + i za które musiałem płacić po 25 zł i nic nie oglądałem i prosiłem o jakąś rekompensaty  to usłyszałem że się nie da, a oni sami wystąpili o nie płacenie za prawa telewizyjne. Jak to usłyszała to szybko odłożyła słuchawkę.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Usunięto ostatnie zdanie w poście, napisane bardzo niechlujnie i mało czytelnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

Moja obecna umowa wygasa z końcem czerwca, wypowiedzenie wysłane. Obecnie mam Extra+ (było dodatkowo hbo na 6m) za 64,99 zł. Ciągle dzwonią z ofertami, jednak nie posuwamy się naprzód... Interesuje mnie goły pakiet Comfort+ jak najtaniej oraz ewentualnie dekoder 4k. Ponoć nie da się zejść niżej za Comfort+, niż 35,99 zł (niby te niższe ceny to dla tych którzy podwyższają ze Start+ lub już mają Comfort+...). 

Ich ostatnia oferta to 49,99 zł za Extra+ i dekoder 4k, brać czy jeszcze poczekać? 

Jak tylko wspomnę o pakiecie Comfort+, to zawsze dają cenę 39,99 zł i gadka, że lepiej już dopłacić te 5 zł do Extra+ i za dekoder 4k dodatkowo 10 zł. 

Dzięki za każdą odp. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...