Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Kokosj30 napisał:

Czy dopełnie ze Start+ do Comfort+ można  wyrwać za 10zł i czy to jest na zasadzie opcji dodatkowej (na miesiąc, dwa lub trzy) czy już tylko na stałe do końca umowy? 

Miałem taką opcję w ICA w takiej cenie skorzystałem do końca umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, mgutek napisał:


w jaki sposób udało Ci się uzyskać multiroom na module i dodatkowej, niezależnej karcie?
Mnie dział utrzymania abonentów (Kraków) cały czas powtarza, że moduły mają tylko dla nowych i nie ma opcji wymiany jednego starego pejsa na moduł...  

Ja mam moduł już kilka lat, pierwszy ten szary z logiem cyfry. Przez pół roku walczyłem o wymianę na nowy (nie świecił mi c+ 4k, wiadomo o co chodzi).

I wymienili mi bez problemu, ale dopiero jak wszedł moduł z ECP, ale wymieniałem moduł na moduł może to ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, drq napisał:

Ad.1 Np żeby wydzierżawić nowy lepszy? obsługujący choćby 4k, oczywiście masz prawo zostać na starych.

Ad.2 Moje płatności -> prognoza płatności -> pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego

 

Nie musi. Mam 1 cameleona w dekoderze i 1 caymana w module. Nigdy nie pracowały w tej samej sieci domowej.

Kluczem jest stary MR bo cyfrze, niedostępny dla nowych klientów.

 

Ad. 1 Nie mam telewizora 4k Czy mając zwykły telewizor HD i tuner 4k obraz będzie lepszy niż te które mam ? . Obecnie mam 2 tunery  WiFi Box+ / SAGEMCOM. Jakie teraz są tunery "lepsze" od nich?

Ad. 2 Tak jak pisałem, nie mam zakładki "prognoza płatności.?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma pakiet podobny do tego który miałem ja, czyli extra Canal+(6) opłata za główny dekoder 5 zł oraz 2x multiroom za 94,99 zł i po złożeniu wypowiedzenia chciałby zejść na coś niżej, taniej itp to darujcie sobie. 3 miesiące negocjacji, kilka dni przez końcem umowy było jeszcze gorzej, skończyło się tym, że wczoraj oddałem dekodery i po 7 latach koniec współpracy. W salonie konsultantka chciała jeszcze coś proponować, ale na infolinii ją zbyli i nie byli zainteresowani wznowieniem umowy.

Tak więc Canal+ obrało politykę - albo płacisz grubą kasę za abonament, albo spadaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mgutek napisał:


w jaki sposób udało Ci się uzyskać multiroom na module i dodatkowej, niezależnej karcie?
Mnie dział utrzymania abonentów (Kraków) cały czas powtarza, że moduły mają tylko dla nowych i nie ma opcji wymiany jednego starego pejsa na moduł... 

A ile razy mozna pisać, że nie ma oocji wymiany Pejsa na moduł. Pejsa tylko na 4k. Gołą kartę w MR na moduł.

 

@kerad1632 nic nie przeszkadza mieć dekoder 4k do tv HD

Wifiszrota jednego możesz wymienić na Wifipremiumbox lub 4k.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakby to u mnie ewentualnie wyglądało. Obecnie mam takie dwa zestawy:

 

1) Pace + Cameleon

2) Własny Vu+ + Cameleon (tutaj musze napisać ze w panelu klienta mam boxa z przed 10 lat, którego wziąłem na wlasnosc ale dawno temu sprzedałem, i w jego miejsce aktualnie chodzi wspomniany Vu+)

 

i tak,

 zestaw 1) moge zamienic na 4K+Cayman, oddaje Pace + Cameleona

zestaw 2) moge zamienic na moduł+Cayman, oddaje Cameleona.

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2020 o 18:36, januask napisał:

Obecnie mam Comfort + i Eleveny za 48,99. Umowa kończy mi się z końcem sierpnia. Dzis złożona i zatwierdzona rezygnacja. Po godzinie od rezygnacji telefon z Canal+, ze mogę mieć Nowy Comfort+ i do tego Eleveny w tej samej cenie na kolejne 2 lata. Grzecznie podziękowałem stwierdzając, ze to za drogo dla mnie, tym bardziej ze ten ich nowy Comfort ma mniej o kilkanaście kanałów w ofercie. Zobaczymy co zaproponują następnym razem.

 

Dziś kolejny telefon i propozycja za wyżej wymieniony zestaw 43,89zl przy umowie na 2 lata.

Sądzicie, że mogą zejść jeszcze bardziej? Czy już sobie dać spokój i zaakceptować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam pakiet nowy comfort plus, HBO za 49.90. Kończy mi się umowa w listopadzie. Chciałbym przy przedłużeniu 6xcanal plus i comfort plus albo extra plus. Mam moduł Cam nie zamierzam wymieniać na coś innego. Co mógłbym i wjakiej cenie te opcje uzyskać. Czy tylko umowa na 24 miesiące? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Mam Extra+ za 44,99 wynegocjowane z 59.99 15 miesiacy temu przy wypowiedzeniu (telefon odebrałem w ostatnim tygodniu wypowiedzenia). Po 15 miesiącach kolejne wypowiedzenie. Rozumiem, że ceny niższej już nie dadzą, w związku z tym, że nie interesują mnie 4k, multiroom, internet, telefon, ani zwiększanie ceny abonamentu, co mogę dostać dodatkowo za tę samą cene ? Czy mogą mi dać na kilka miesięcy za free hbo albo canal+ ? Był ktoś z Was w podobnej sytuacji? Miał najniższą cene i nie chciał jej zwiększać? Co bedą proponować? Chcę sie przygotować do negocjacji :)

Dzieki z góry za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze wnioskuję, że będąc na wypowiedzeniu (do 1.07.2020) posiadając 2 x pejs + 2 x cameleon, a chcąc mieć 1 x moduł+cayman i 1 x dekoder 4k+cayman, to najpierw powinienem:
- zwrócić jednego Pejsa,
- przedłużyć umowę z wymianą drugiego pejsa na dekoder 4k
- wymienić drugiego "gołego" cameleona na moduł z caymanem?

przejdzie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, _mgutek_ napisał:

czy dobrze wnioskuję, że będąc na wypowiedzeniu (do 1.07.2020) posiadając 2 x pejs + 2 x cameleon, a chcąc mieć 1 x moduł+cayman i 1 x dekoder 4k+cayman, to najpierw powinienem:
- zwrócić jednego Pejsa,
- przedłużyć umowę z wymianą drugiego pejsa na dekoder 4k
- wymienić drugiego "gołego" cameleona na moduł z caymanem?

przejdzie to?

Może  być ciężko z oddaniem pace obecnie.

Możesz próbować walczyć albo oddanie Pace albo wymiana go na Moduł może na któreś z nich się zgodzą.

Jednak zawsze tylko 1 moduł max Ci dadzą wiec jak już wymienisz na modul to 2 Pace na Ultraboxa.

Teoretycznie łatwiej byłoby wymienić 1 Pace na Ultraboxa i później z 2 przyjść, że zależy na module.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili:

Pakiet Superpremium+

HBO GO

Filbox Pack

Eleven Sports

Multiroom Standart

Wifi Premiumbox+

Płacę 127 zł.

Dzwonili do mnie z propozycją, że dokładają 10 kanałów, nawet nie pamiętam jakich, ale dla mnie najważniejsze, że są pośród nich jest Mistrzowska piłka.

Opłaty pozostają bez zmian, umowa na 24 mieś.

Umowa kończy mi się 10.2020

Chcę jeszcze powalczyć o dekoder 4K i pozostawienie jednego cameleona do mojego VU.

Czekać jeszcze na lepszą propozycje?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy 30.06.
Pakiet Comfort+, HBO, HBO Go, Filmbox, dekoder Mediabox+ 500 GB.
Opłata: 65,51 zł
Chcę pozostać na tym samym pułapie cenowym lub zejść z ceny.
Oferta z DUK: Start+, HBO, HBO Go, Filmbox za 42 zł +
dekoder Wifi PremiumBOX 500 GB za 5 zł/m-c lub
dekoder 4K 10 zł/m-c + 99 zł aktywacja.

Jest możliwość otrzymania dekodera 4K za 5 zł/m-c i bez opłaty aktywacyjnej z tym pakietem?
Ewentualnie w jakiej cenie można dostać to co mam obecnie ale z dekoderem 4K Ultrabox z dyskiem?


Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam:

Premiumbox za 5 pln

Multiroom wifibox za 10 pln

Start podniesiony do Comfort za 30 pln

Canal+ za 25 pln

Eleven za 12 pln

W sumie 82 pln, a po oznaczonym 90 pln

 

Chciałbym:

Ultrabox bez dysku za 5 pln

Rezygnacja z multiroomu

Extra za 45 pln

Canal+ za 25 pln

Eleven za 12 pln

Filmbox za 5 pln

Mistrzowska Piłka za darmo

w sumie 92 pln, a po oznaczonym 100 pln

 

Umowa do końca października (w sumie jeszcze czas, ale już zacząłem o tym myśleć). Czy coś takiego przejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alpin napisał:

Czekać jeszcze na lepszą propozycje? 

Wyślij wypowiedzenie i powalcz o superpremium 4k za 109,99 z multiroomem i dekoderem powinieneś zamknąć się w kwocie 125-130zł.

 

Godzinę temu, Random1989 napisał:

Umowa do końca października (w sumie jeszcze czas, ale już zacząłem o tym myśleć). Czy coś takiego przejdzie? 

Podałeś praktycznie standardowe ceny na przedłużenie, więc dlaczego miało by nie przejść.

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...