Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ircios napisał:

Przecież napisałem.  Jak nie 22,50 , to?

 

Swoją drogą ...pakiet ze śmieszną zawartością  wart 15 zł drożeje przy negocjacjach do minimum 25 dla tych co płacą więcej. 

29,99 IMO comfort za 22.5 wypadał nieporównywalnie korzystniej od extra za 44,99 jeśli chodzi o stosunek zawartości do ceny

Edytowane przez P_Canal+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ircios napisał:

Karty mogą Ci wymienić bez względu na umowę. Na bezterminowej jak nie zaakceptujesz np. wymiany kart, to możesz bez konsekwencji zakończyć  umowę. 

no ale jak mnie zmuszą do tego?  moga mi zagwarantować na oznaczonej że tego nie zrobią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator gw[beep]tuje Ci odbiór dajac np. nowe karty z dekoderami. Wywiązuje się z umowy. Nie chcesz, zrywasz umowę  i płacisz karę. Cameleony działajace w prywatnym sprzęcie to powoli historia. Trzeba to przełknąć i zostać z ich sprzętem lub wypluć i się pożegnać. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ircios napisał:

Operator gw[beep]tuje Ci odbiór dajac np. nowe karty z dekoderami. Wywiązuje się z umowy. Nie chcesz, zrywasz umowę  i płacisz karę. Cameleony działajace w prywatnym sprzęcie to powoli historia. Trzeba to przełknąć i zostać z ich sprzętem lub wypluć i się pożegnać. 

ej o ile sobie przypominam to samo pisałeś 15 miesiecy temu... a cameleony ciągle smigają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pisałem, może nie. A śmiga Ci na Cameleonie w prywatnym sprzęcie nowy kanał Biznes24? 

Na dzień dzisiejszy jest wyznaczona data. Lipiec. Cameleony nie znikną.  Wyłączą Seca. Karty będą działać tylko i wyłączenie w sprzęcie operatora. Pytałeś o umowę..odpowiedziałem.  A czy operator zrobi to co zapowiada w terminie to inna bajka. Masz odpowiedni temat o przyszłości nieparowanych kart.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ircios napisał:

Może pisałem, może nie. A śmiga Ci na Cameleonie w prywatnym sprzęcie nowy kanał Biznes24? 

Na dzień dzisiejszy jest wyznaczona data. Lipiec. Cameleony nie znikną.  Wyłączą Seca. Karty będą działać tylko i wyłączenie w sprzęcie operatora. Pytałeś o umowę..odpowiedziałem.  A czy operator zrobi to co zapowiada w terminie to inna bajka. Masz odpowiedni temat o przyszłości nieparowanych kart.

ok rozumiem, chyba miesiac temu  jak dzwonili i pytalem mówili że nic sie nie zmienia i nie daja mi zadnego sprzetu jak nie chce, dzieks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ircios napisał:

Oczywiście.  Możesz jeszcze umowę przedłużyć bez sprzętu lub weź WifiPremiumbox lub 4k + moduł CI+ ECP do MR. Dalej będziesz miał MR niezależny. 

dzieki za rady,...a wiec z tymi sprzetami beda działały moje stare karty? czy jak to jest wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, jacku6 napisał:

ok rozumiem, chyba miesiac temu  jak dzwonili i pytalem mówili że nic sie nie zmienia i nie daja mi zadnego sprzetu jak nie chce, dzieks

Powiedzą Ci wszytko to co chcesz usłyszeć. A potem nadejdzie chwila gdzie napiszą że jednak coś zmieniają. 

Edytowane przez emarti
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, jeneka napisał:

oyUZbQv.png

 

Dla teścia w sam raz. Może kiedyś tylko Cinemaxy brak i może będą w promo to się dobierze. 134,99zł na 24m za 99% full pakiet

 

SuperPremium4K 109 + MR 20zł + 5zł dokument + dekoder z dyskiem 4k 0zł 24miesiące

Też dostałem dekoder 4K z dyskiem 1TB za darmo. Bez zapłaty za wynajem. To wczoraj niektórzy nie chcieli wierzyć. Ale to ich sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moja zaakceptowana oferta:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

+ wymiana dekodera na 4K za 5 zł miesięcznie.

Umowa była już poza okresem promocyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zonkil napisał:

Panowie od kilku lat mam z nimi umowę teraz proponują mi pakiet z elevenami, sport vod wszystkie HBO canal + do tego mam łącznie 6 dekoderów za 189zl na 24 miesiące zastanawiam się czy coś jeszcze ugram?

Na 100% 7 dekoder za kolejną dychę :-D

A tak poważnie.  Superoremium 4k 109,99 + dekoder 4k za 0.

5 dekoderów dodatkowych 50 zł. Szansa na jeden za free.

Policzyłeś, czy dasz się naciągnąć?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Franek35 napisał:

Też dostałem dekoder 4K z dyskiem 1TB za darmo. Bez zapłaty za wynajem. To wczoraj niektórzy nie chcieli wierzyć. Ale to ich sprawa.

 

U mnie chcieli za 10zl ale zrobilem zamiennik jak wezmę MR za 10zl to 4k bede miał za 0zł i pasowało mi to. Jeśli komuś chcą doliczyć za 4k to może to zamienić na MR za 10zl jeśli np jeszcze nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i w zasadzie bez zmian- twierdzą, że mam pakiety wymaksowane już (comfort za 22.50, canal+ (8) za 25, Canal 4K za 0z i eleven za 11,90) i jedynie to mogą zaproponować utrzymanie tego co mam.

Będę jeszcze mimo wszystko próbował zjechać z opłaty za deka (4k za 15zł) albo utrzymać cenę i by podnieśli do extra pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem przez strefe ab i przyjęli tylko jak się wysyla załącznik ginie i nie dostawaja więc w odpowiedzi zwrotnej trzeba raz wysłać taki przypadek mialem. 

2 godziny temu, utede napisał:

Kolejny telefon i w zasadzie bez zmian- twierdzą, że mam pakiety wymaksowane już (comfort za 22.50, canal+ (8) za 25, Canal 4K za 0z i eleven za 11,90) i jedynie to mogą zaproponować utrzymanie tego co mam.

Będę jeszcze mimo wszystko próbował zjechać z opłaty za deka (4k za 15zł) albo utrzymać cenę i by podnieśli do extra pakietu.

 

Ja miałem ogarniętego jeśli nie dzwoniłeś na ten nr spróbuj 12 294 79 09 nie to co poprzednie numery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ircios napisał:

Na 100% 7 dekoder za kolejną dychę :-D

A tak poważnie.  Superoremium 4k 109,99 + dekoder 4k za 0.

5 dekoderów dodatkowych 50 zł. Szansa na jeden za free.

Policzyłeś, czy dasz się naciągnąć?

Ja posiadam VIP+ + 4 multiroomy i jeden mam już od jakiegoś czasu darmowy teraz 10zł więcej niby za seveneleven i kanały sportowe oczywiście dekoder główny 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...