Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Jax napisał:

MR za 0 zł mają tylko abonenci, którzy mieli Cyfrę+.Inni płacą bodajże 10 zł miesięcznie za MR.

Dostanie za 0. Tylko aktywację. 

 

3 godziny temu, siwygkl napisał:

 

..+ 10zł za dek 4K czyli razem 89.99 / miesiąc do tej pory miałem to samo co wyżej bez 4k i deka za 79,99.

Myślę że ok.

Chyba żartujesz, że  ok. Ok by było gdyby dali dekoder za 5 max. Ale jak Ci pasuje przepłacać to ok..

Aby jedni dostawali ten dekofder za 0, to ktoś musi płacić za niego podwójnie :-D

 

2 godziny temu, Don kichot napisał:

czy jest szansa aby zejść z Extra+ na pakiet Start+ za 9 zl ?....

Szansa zawsze jest 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to mam HBO go bo nie miałem, i nie chcieli mi dać c+ 4k za 0 tylko wołali 10 zł i dostałem jakieś Fox Play i natgeo Play za 0 plus filmbox na miecha ale to jakaś lipa chyba te kanały. Cały czas mi mówili że nie ma HBO już za 0, a tu dzisiaj w pracy mnie wzięli z zaskoczenia i się zgodziłem, niby mogę nie brać deka i będę płacił 79.99 bo nigdzie nie widzę tutaj że mam go wziąć, przynajmniej aktywacja 0.

Edytowane przez siwygkl
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, siwygkl napisał:

 

+ 10zł za dek 4K czyli razem 89.99 / miesiąc do tej pory miałem to samo co wyżej bez 4k i deka za 79,99.

Myślę że ok.

Tak? Dostałeś HBO? To przeczytaj to co napisałeś. A więc co dostałeś?

A nawet gdybyś dostał HBO, To Max na 6m za free.

 

@Don kichot Szanuj kolegę @shevchenko1987 za zrobienie zestawienia.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ircios napisał:

Tak? Dostałeś HBO? To przeczytaj to co napisałeś. A więc co dostałeś?

A nawet gdybyś dostał HBO, To Max na 6m za free.

 

@Don kichot Szanuj kolegę @shevchenko1987 za zrobienie zestawienia.

 

Tak jak napisałem HBO za 0 na cały okres umowy.

 

Taki mam zapis w PDFie :

HBO
Opłata miesięczna                      Data
0,00 zł                      Od 01/03/2020 do 31/05/2022
0,00 zł                      Od 01/06/2022 do czasu dezaktywacji usługi

 

No chyba  że ty wiesz lepiej co mam, miałem cały czas za 0 i teraz dalej mam to samo.

 

Umowę miałem do końca maja 2020 i nie wypowiadałem jeszcze umowy bo uznałem że jest jeszcze czas. 

Edytowane przez siwygkl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siwygkl Czyli miałeś wcześniej HBO. Bo na to wychodzi, że  przy aneksowaniu nie dostałeś HBO dodatkowo, bo miałeś. Po prostu przedłużałeś to samo w tej samej cenie+ 10 dodatkowo za dekoder i C+4k. Czy Tak?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ircios napisał:

@siwygkl Czyli misłeś wcześniej HBO.  Czyli przy aneksowaniu nie dostałeś HBO dodatkowo, bo miałeś. Po prostu przedłużałeś to samo w tej samej cenie+ 10 dodatkowo za dekoder i C+4k. Czy Tak?

Co do HBO to miałem wcześniej ale bez HBO GO a teraz dostałem, C+4K dostałem za 0 a deka mogę dobrać za 10zł/miecha.

Edytowane przez siwygkl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostalem taka oferte

 Comfort+ , c+ (10) ,eleven sport, mistrzowska pilka,  hbo i go na 5 mcy , dekoder 4k ultrabox  do tego jakies serwisy vod fox i national geograpgic i inne [beep]oly ktore i tak nie bede ogladal

 

24 mce za 89.40 .  Czy ktos dostal to w lepszej cenie? 

 

Zalezy mi tylko na sporcie . W polsacie cyfrowym za 80 zl mozna miec famulijny max hd z elevenami i polsatami premium ale bez C+ . 

 

Edytowane przez Tomo1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem taką ofertę na przedłużenie :
Extra+ z CANAL+ i Netflix, Paramount Play, Eleven Sports, HBO GO i HBO, History HD / H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, FOX Play

 

Cena Pakietu: 89,99 zł/mies. przez 6 miesięcy, potem 132,99 zł/mies.  Umowa na 24 miesiące.

 

drogo ? tanio ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, @shevchenko1987 super ściąga jednak mam pytanie odnośnie "walki " o opcje dodatkowe.

-Czy w dalszym ciągu są ograniczenia godzinowe NC+GO czy dla każdego z Canal+ jest 100 godz?

-FilmBox Play jest z opcją FilmBoxów, czy w wyższym pakiecie np. Superpremium+( jakim) ?

-Jakie można dostać, czy zależy to od pakietu (FoxPlay, NGPlay a nawet czytałem, że Paramount)coś jeszcze?

-Netflix Premium 12 za 0 na 24 to tylko od Superpremium+4K ?

Mam Extra+,C+10 (79,90) HBO+GO (za 0), Eleven (7,95) , MR za 0 zł. na 24 m-ce. Umowa do 31.05.2020r chcę pozostać przy tym w tej cenie a czytałem, że ktoś tak przedłużył.

Inna opcja to Superpremium+4K z Netflixem ale to trochę dużo, na mojej stronie mam za 119,90 zł na 12 m-cy potem 162.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Start i comfort to 3h ncplusgo (można rozszerzyć do 100h za 4,99zlbw danym miesiacu.)od Extra+ lub każdej opcji z canal+ ncplusgo jest w wymiarze 100h.Jedynie w vip+max masz 744h.

2.nat geo i Fox są od pakietu Extra za free,paramount Play wyświetla się zazwyczaj  od wyższych pakietów tj.extra z 10 canal+,superpremium.Oczywiscie zdarzają się wyjątki od tej reguły 

3.tylko do  super premium 4k masz 12m netflixa za free,do niższych pakietów 6m.Przy Twoim pakiecie nie opłaca Ci się walczyć o  netflixa.chyba ze jest gotów zrezygnowac z darmowego hbo

Edytowane przez P_Canal+
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca, wypowiedzenie wysłane 2 tyg temu. Trzy pytania

 

1. Jest gdzieś informacja na koncie, że pismo dotarło ? 

2. Przed wysłaniem wypowiedzenia miałem zakładkę z historią płatności i prognozą na marzec i kwiecień itd., z czego wynikało, że jak nie przedłużę umowy na 24m, to przechodząc w stan nieokreślony abonament wzrośnie mi o 4pln do kwoty 61,50pln. Teraz ta zakładka zniknęła i nie mam żadnej prognozy, nawet już na marzec. To normalne ? Być może wypowiedzenie już doszło i dlatego zniknęło, ale nie wiem jak to działa

3. Czy gdybym nie przedłużał umowy na nowych warunkach i przeszedł w stan nieokreślony, to dalej obowiązuje mnie +4pln do abonamentu ? W ostatniej rozmowie konsultant powiedział mi, że teraz tak to wygląda, przechodząc w stan nieokreślony abonament wzrasta nieznacznie, u mnie tylko 4pln.

 

Jeśli tak jest, że to tylko +4pln, to zastanawiam się czy w ogóle jest sens z nimi negocjować skoro do tej pory zaczynali rozmowy od min +20pln ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam: czy lepiej brać umowę na 12/15m czy od razu na 24m? Rozumiem, że dłuższe powinny być tańsze bo mają nas na 2 lata, ale czy ktoś analizował czy branie na 15m nie opłaca się lepiej pod kątem zmian/poszerzenia oferty która pewnie nastąpi w ciągu tych 24 miesięcy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z ofertą na przedłużenie umowy na pakiet SuperPremium+4k za 129,99 i 10zł za opłatę za dekoder i 49zł aktywacja i taka oferta wisi na moim koncie. Śmiech na sali  jednym słowem :)  Umowa do końca kwietnia.

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, _Artek_ said:

Tego nie trzeba analizować wiadomo że im krócej tym lepiej wszystko zależy od tego jaką kwotę abonamentu jesteś w stanie zaakceptować inna sprawa że znam też takich co biorą umowy na 36 miesięcy"bo nie chce im się bawić w przedłużanie" 

No ja też lubię jak najkrótsze  umowy. Wysłałem w środę wypowiedzenie, to pewnie dziś/jutro zarejestrują i znowu będę mógł sprawdzić swój skill w negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia czy ta oferta która podawał shevchenko1987 na SuperPremium+4K za 109,99 to są oferta z wypowiedzeniem czy bez , bo mnie za [beep]ę nie chcą takiej dać bo mam za mały staż w NC+ 6 lat to za mało a dawna N się nie wlicza w staż :(  129,99 to jest oferta jaką mogą mi zaproponować na ten moment i koniec :(   Przy tej cenie dekoder za 0zł a aktywacja 49zł 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, domin107 napisał:

Otrzymałem taką ofertę na przedłużenie :
Extra+ z CANAL+ i Netflix, Paramount Play, Eleven Sports, HBO GO i HBO, History HD / H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, FOX Play

 

Cena Pakietu: 89,99 zł/mies. przez 6 miesięcy, potem 132,99 zł/mies.  Umowa na 24 miesiące.

 

drogo ? tanio ?

 

 

Z kalkulatorem w ręce- przez 24 m-ce zapłacisz 3067 zł, przy Superpremium+4k przy cenie 109zł zapłacisz 2616zł a masz więcej. Nie wiem czy drogo ale można taniej  :)

 

 

 

13 godzin temu, P_Canal+ napisał:

1. Start i comfort to 3h ncplusgo (można rozszerzyć do 100h za 4,99zlbw danym miesiacu.)od Extra+ lub każdej opcji z canal+ ncplusgo jest w wymiarze 100h.Jedynie w vip+max masz 744h.

2.nat geo i Fox są od pakietu Extra za free,paramount Play wyświetla się zazwyczaj  od wyższych pakietów tj.extra z 10 canal+,superpremium.Oczywiscie zdarzają się wyjątki od tej reguły 

3.tylko do  super premium 4k masz 12m netflixa za free,do niższych pakietów 6m.Przy Twoim pakiecie nie opłaca Ci się walczyć o  netflixa.chyba ze jest gotów zrezygnowac z darmowego hbo

 

Ok dzięki P_Canal+ za info. Czytam posty od jakiegoś czasu i nie widziałem aby ktoś przedłużył umowę Extra+,C+ (79,90) z HBO+GO za 0 zł (może się mylę?) bo ta opcja odpowiadałaby mi najbardziej. Jeżeli mam płacić 20 zł to wolę dołożyć jeszcze 10 zł i mieć Superpremium+4K (109 zł jak się uda, jak nie to 119). Nie ukrywam, że celuję w dekoder 4K i kanał. Tuner MR to kupiony na własność od C+ Philips 6201 i mam nadzieję, że wymienię za free (jest szansa na coś z HDD ? ) A odnośnie FilmBox Play czy jest z opcją FilmBoxów czy trzeba dokupić oddzielnie a może uda się wytargować ?

Edytowane przez Wess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...