Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Rosssssa10 napisał:

Jak uważacie, czy jako obecny abonent mam szanse na przedłużeniu umowy (po rzuceniu wypowiedzenia) wywalczyć pakiet Extra+ za 39,99zł z 3xHBO do końca umowy w cenie?

Dziękuję


tak szczerze i uczciwie to masz wielkie szanse na Extra+ z 3xHBO ZA 64,99 zł.

aby powalczyć o dekoder ultrabox 4K za 0 zł to będziesz musiał pewnie mocniej ponegocjować. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, problem napisał:


tak szczerze i uczciwie to masz wielkie szanse na Extra+ z 3xHBO ZA 64,99 zł.

aby powalczyć o dekoder ultrabox 4K za 0 zł to będziesz musiał pewnie mocniej ponegocjować. 

No właśnie zależy mi, żeby zjechać z tej ceny ile się da. Już nawet kosztem tego HBO, który wyczytalem że kosztuje dodatkowo 20zł.

 

Chyba że po prostu zrezygnuję i podpiszę nową umowę z pakietem Extra+ za 49,99zł, jeśli taki jeszcze będzie oczywiście.

 

Pzdr. 

Edytowane przez Rosssssa10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rosssssa10 napisał:

Nie wiem, nie znam się jeszcze aż tak. Dopiero robię rozeznanie.

Sądziłem, że trochę niższa cena za Extra+, jako stały abonent oraz samo HBO (bez HBO GO) zamiast innych dodatków będzie wporządku. 

 

To za ile wg. Ciebie można najtaniej taki zestaw wywalczyć? Bo wszystkim tutaj chodzi o to, żeby było jak najlepiej i jak najtaniej. 

 

Pzdr. 

Słabo to rozeznanie robisz bo jak widać wątku raczej nie czytałeś.A można się trochę rzeczy ciekawych dowiedzieć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na początku chcę podziękować, bo dzięki temu tematowi zawsze udaje mi się przedłużyć ofertę na korzystnych warunkach. W tym roku mam problem, już tłumaczę:

Mam umowę do końca kwietnia, pakiet: Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów, także płacę 69,99 zł.
Z racji tego, że kupiłem drugi TV chciałem powalczyć o nową umowę z multiroomem. Wypowiedzenie wysłałem w grudniu, z terminem od kwietnia (aby nie płacić kary).
Dzwonili od tego czasu ze 3 razy (Warszawa i Kraków) i nie dostałem to czego chciałem. Wczoraj dzwonił Pan z Krakowa i również powiedział, że to co chcę nie dostanę w tej cenie, bo nie ma i nigdy nie było takiej oferty.
Powiedziałem, że znajomy w grudniu przedłużył na takich warunkach (nie chciałem mówić że to wiedza z forum) to powiedział, żebym podał nr abonenta z taką ofertą to sprawdzi, ale to niemożliwe. Podziękowałem za rozmowę, to pan jeszcze mówił, że jest ostatnią instancją bo dzwoni z utrzymania klienta i jeśli myślę, że mnie okłamuje co do oferty to jestem w błędzie. Na koniec powiedział, abym pamiętał o oddaniu dekodera do 14 maja jeśli nie przedłużę umowy. Sam nie wiem co myśleć.

Chciałem:
1. Extra +
2. Canal+ (10)
3. HBO na próbę na kilka miesięcy (tak jak w grudniu dawali do maja)
4. Dekoder 4k + Canal+4k
5. Multiroom

Wyceniłem to sobie tak: 39,99 + 25 + 0 + 5 + 10 = 79,99

Natomiast Pan zaproponował mi to za 94,99 zł , dodawał jeszcze FOX, jeszcze jakiś kanał, i Polsaty premium (nie zależy mi na tym).

 

Czy moja wycena jest oderwana od rzeczywistości czy jest szansa, że to uzyskam bliżej terminu rozwiązania umowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu jest oderwana?
Wg Twojej wyceny też wychodzi 79,99 zł, tylko u Ciebie opłata za dekoder jest chyba w pakiecie Extra+.
Ja sobie daję na luz, ale skoro dzwonią i zadają pytanie: "Czy moja rezygnacja jest ostateczna czy jest możliwość rozmów" to grzecznie odpowiadam, że jest możliwość. Tym bardziej, że wolałbym nowa umowę z multiroomem szybciej niż później, bo póki co na jednym TV nie mam pakietu w ogóle.

 

Żeby nie było, że wyssałem sobie to z palca to odnalazłem podobną ofertę:

 

W dniu 29.01.2020 o 21:07, majami napisał:

Cześć

Propozycja z dziś: 

- Extra+

- C+ 12 kanałów z C+4K

- HBO + HBO GO 5 mies. gratis 

- Fox Play - 0zł

- Nat Geo Play - 0zł

- MR Cameleon x 2

- wymiana na dekoder 4K 0zł/0zł

Całość na 79,99 PLN

Dodatkowo MP 10 zł na cały okres rozliczeniowy.

Gdybym został przy starym sprzęcie, bez wymiany na dekoder 4K cena za MP 0 zl

Mam pytanie, czy jest sens wymieniać Pace na dekoder 4K? 
 

 

A tu w ogóle kosmiczna oferta, przy której moja propozycja wydaje się przeciętna:

 

W dniu 31.01.2020 o 13:43, MichałLKR napisał:

Zgodnie z wcześniejszym postem wstawiam ofertę która przyjąłem.

 

 xlY9Tz.jpg

gdzie za 5 zł więcej niż ja proponowałem jest HBO na całą umowę i jeszcze Mistrzowska Piłka, ale za to bez Multiroom.

Edytowane przez Arek1980
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arek1980

 Kolega @MichałLKR dostał taka ofertę bo wcześniej tyle samo płacił. Ty chcesz zejść z wyższej opłaty i dla Ciebie E+ to minimum 49,99.

 

Nie porównuj oferty kolegi @majami

On miał MR za 0 po Cyfrze+ i dostał w przedłużeniu dalej za 0. 

Dla Ciebie będzie E+ za 44,99, C+ za 25, MR 10. Dodatkowo z takim podejściem na bank dostaniesz opłatę za dekoder minimum 5 i 10 zł za C+4k :-D

 

@czerstwy jak głową o mur :-D

Tak czyta, a nie wie co i jak. Bo ten i tamten tak dostał to i ja dostanę. Chyba dostanie najszybciej adres gdzie ma zdać sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, nie analizowałem tego pod kątem kto miał jaką ofertę wcześniej i o ile różniła się od mojej. Jak się w tym nie siedzi, to jest trochę za dużo zmiennych aby prawidłowo wycenić ofertę dla siebie.
Niemniej stwierdzenie, że moja propozycja jest oderwana od rzeczywistości jest trochę nie na miejscu, gdyż kolega ircios właściwie wycenił ją tak jak ja, tylko były przesunięcia kwot w składowych:

35 minut temu, ircios napisał:

Dla Ciebie będzie E+ za 44,99, C+ za 25, MR 10. Dodatkowo z takim podejściem na bank dostaniesz opłatę za dekoder minimum 5 i 10 zł za C+4k :-D

Wg Ciebie wychodzi 79,99 licząc, że dekoder za 0 zł.
Moja propozycja opiewała dokładnie na tą kwotę, więc nie wydaje mi się, aby była niepoważna. Prędzej oferta konsula za 94,99 była z kosmosu, tym bardziej, że powiedziałem, że nie zależy mi na MP.

Edytowane przez Arek1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NobelM napisał:

Extra z 6C+ 69.99zł;

Z tego wynika, że za 6C+ jest 25,00 PLN, czy tyle ile teraz płacę za 10C+. Czyli tylko na Elevenach mogę zjechać symboliczne kilka złotych. Chyba sobie odpuszczę w ogóle C+, bo to drogie jest, a czasu na oglądanie coraz mniej. Z drugiej strony klienci posiadający C+ są chyba lepiej traktowani? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest cały pakiet Extra + 6C+ (a nie oddzielna paczka C+ za 25zł dobierana jako opcja dodatkowa - składak). Do tego pakietu możesz dobrać Mistrzowska piłkę za 0zł i HBO z HBO GO na 5m gratis.
A jeżeli nie interesuje Cię Liga mistrzów, to lepiej wziąć Extra za 44,99zł i opcje dodatkowa 10C+ za 25zł, czyli tzw. składak (ale wtedy Mistrzowska piłka za 20zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, seatibiza napisał:

Z tego wynika, że za 6C+ jest 25,00 PLN, czy tyle ile teraz płacę za 10C+. Czyli tylko na Elevenach mogę zjechać symboliczne kilka złotych. Chyba sobie odpuszczę w ogóle C+, bo to drogie jest, a czasu na oglądanie coraz mniej. Z drugiej strony klienci posiadający C+ są chyba lepiej traktowani? 

Odczułbyś różnicę schodząc do pakietu Comfort+. Przeanalizuj czy potrzebujesz pakiet Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do końca mojej obecnej umowy zostało pół roku i zaczęły się telefony. Wypowiedzenia jeszcze nie składałem. Zaproponowano mi: Superpremium+ za 99,99 zł z paczką Canal+ bez Canal+ 4K Ultra HD, do tego HBO GO do 2-óch miesięcy za 0 zł, potem 5 zł + dekoder UltraBox+ 4K za 7 zł, jeżeli zdam MediaBoxa+ za którego teraz płacę 3 zł czynszu. Razem wyszłoby 111,99 zł. Za pakiet Superpremium 4K wraz z dekoderem zaśpiewali 116 zł. Ciekawe czy jest szansa wyrwania pakietu Superpremium+ 4K z dekoder 4K taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pawel napisał:

Przeanalizuj czy potrzebujesz pakiet Extra.

Zdecydowanie Extra+ jest mi potrzebny jako taki "kompletny" (dwa Eurosporty, wszystkie Discovery, NG itd.) Tak cwaniaczki dzielą pakiety. Trzeba odpuścić C+. Eleveny potrzebuję tylko dla F1.

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel, taka ma być cena, jeśli zdam MediaBoxa+ za którego płacę 3 zł. Czyli 10 zł za UltraBoxa+ 4K, która ma być pomniejszona o 3 zł, gdy oddam MediaBoxa+. Na razie nie zamierzam jeszcze przedłużać umowy. Jest jeszcze wcześnie, dwa, najpierw wypadałoby też złożyć wypowiedzenie umowy. Chciałbym wymienić MediaBoxa+ na UltraBoxa+ 4K z pakietem Superpremium 4K. Jednak cenowo chciałbym się zamknąć w kwocie 105-110 zł ze wszystkim, czyli podobnie do kwoty, którą płacę obecnie.

 

P.S.: Na Polsatach Sport Premium i Elevenach mi nie zależy.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, seatibiza napisał:

Zdecydowanie Extra+ jest mi potrzebny jako taki "kompletny" (dwa Eurosporty, wszystkie Discovery, NG itd.) Tak cwaniaczki dzielą pakiety. Trzeba odpuścić C+. Eleveny potrzebuję tylko dla F1.

No to niestety niewiele zyskasz na zejściu do 6C+. Możesz zejść do Comfort+ i dobrać (jak się uda) dopełnienie do Extra w cenie 10-15 zł. Eleveny w opcji włącz/wyłącz. Ja tez tylko dla F1 wykupuję.To najtańsza opcja.

7 minut temu, Bloo411 napisał:

@Pawel, taka ma być cena, jeśli zdam MediaBoxa+ za którego płacę 3 zł. Czyli 10 zł za UltraBoxa+ 4K, która ma być pomniejszona o 3 zł, gdy oddam MediaBoxa+. ..

Cwaniaczki. Przy takim pakiecie celuj w darmową dzierżawę. Ja przy Comforcie z C+ mam za 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...