Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, blueman napisał:

Można wynegocjować comfort za 22,50 + canal+ za 25 + multiroom i 2 razy pace pvr za 47,50?

 

Obecnie full pakiet z tymi dekoderami - umowa na czas nieokreślony.

Bez problemow tez mialem pakiet za ponad 150zl i tydz temu przedluzylem na warunkach o ktore pytasz.Na poczatku niby sie nie dalo ,ale tydz przed kincem umowy dostalem to co chcialem.Pozd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, NobelM napisał:

Nic nie napisał w tym temacie, a że wypowiedzenie to podstawa, to wolałem o tym wspomnieć.
A odpowiedziałem z własnego doświadczenia - 6 miesięcy przed końcem umowy, na wypowiedzeniu, dzwoniłem sam i już przy drugiej rozmowie dostałem, co chciałem (w tym to, o co kolega pyta).
Z tego co pamiętam, Ty również przedłużałeś umowę dużo wcześniej niż w ostatnim miesiącu :)
Dlatego nie trzeba czekać do końca umowy, tym bardziej, że kolega nie walczy o coś nadzwyczajnego.

 

Dzięki. Zawsze czekałem do ostatniego miesiąca z wypowiedzeniem, więc teraz zrobię tak, jak piszesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 20:18, leonblausport napisał:
Witam szanownych kolegow Czy nikt nie potrafi podpowiedziec zapproponowac w sprawie mojego zagadnienia :Witam Mam w tej chwili extra+ canal+komplet hbo,hbo go elewen sport dodatki history ,h2 ,sportklub cena 116 arta cameleon wlasny sprzet ich w szafie Co moge otrzymac za powyzsza oferte ewentualnie bym dolozyl pilke polsaty Nie wiem czy brac modul czy dalej uzywac cameleon Z gory za pomoc dzeki

 

Ja właśnie wywalczyłem moduł CAM. Kombinacje alpejskie, ale się udało.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andywal napisał:

Podaję tylko to, co mi zaproponowali.

To niech proponują taniej teraz. Aktywacja 0 i 5 dzierżawy max.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mam umowę na czas nieokreślony. Obecnie płacę za to 88,8 zł

 

Mam:

 

Pakiet Extra+ z Canal+ (6)

Eleven sports

Najem Pace PVR oraz sagecom DSI83

Multiroom Cameleon

 

Interesuje mnie podobna oferta plus mistrzowska piłka oraz wymiana dekoderów na nowsze.

 

Za jaką cenę jestem w stanie to ugrać ?

 

Proszę o info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...