Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie :).

Pan sobie sam przeczył bo powiedział ze superpremium 4k bez netflix moze mi dac za 109 :),

a z netflix za 119 gdzie oczywiście netflix jest za darmo pierwszy rok :):):):).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co liczyłem że jak odejmę 152,99 od 109,99 wychodzi 43zł czyli pakiet ten średni , czyli trzeba dopłacić te 9zł żeby było 4K i 4 urządzenia, co daje nam sumę 161,99 no i zobowiązanie na 2 lata na Netflix :(  A powiedz mi jak z dekoderem 4K  proponowali Ci coś a jeśli tak to za ile ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery wszystkie płatne od 5 zł ( w tym moduł CI+ Cayman ) do 20 z ultraboxa. I u mnie ponoć sie nie da z tym zejść do 0 z powodu tego, że mam prywatny sprzęt obecnie. Zobaczymy czy na koniec okresu wypowiedzenia dalej się nie będzie dało....

To generalnie mnie nie martwi bo nie jestem teraz nastawiony na 4k. Mam bardzo dobry TV Full HD i jeszcze jakiś czas go pewnie jeszcze nie zmienię ( mało treści 4k, a te netflixa mogę przeżyć bez ). Wiec zostanę na swoim module ci+ conax aż w końcu kiedyś pewnie mi za darmo będą musieli wymienić na coś nowszego :).

 

Co do zobowiązania na netflix to fakt, ale ja przez ostatnie dwa lata płacę i tak za netflix i pewnie następne dwa lata też bym płacił więc mieć rok za darmo robi różnice :).

 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam płacisz przez te 2 lata Netflix ??? Ja chciałbym wymieni tego TurboBox+ na UltraBox+ , minimo że nie mam TV 4k ale zawsze coś nowszego i szybszego od tego TurboBox+. Może na tamten moment wystarczył taki dekoder ale planuje kupić nowy TV i taki dekoder by się przydał :)  Mam nadzieję że przy tym pakiecie SuperPremium+ 4K uda się wyciągnąć go za zero zł najmu. Póki co na ten moment  Netflix jest pozbawiony HDR10 i Dolby Vision  z dekodera UltraBox+ 4K a samo 4K to nie wszystko przy oglądaniu  i stąd decyzja jeśli już to sam pakiet bez Netflix. 

 

Edit:

Teraz patrzę że przy opcji z Netflix przez pierwsze 12 miesięcy  jest konto premium czyli te za 52zł a drugie 12 miesięcy pakiet za 43zł + 9zł za konto premium :) 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sam :). Niektórzy powiedzą, że "jeleń/ łoś" itp. ale u mnie korzystam ja i dzieci często równocześnie :).

Znam "magiczne" metody obniżenia kosztów od dzielenia po Argentynę czy coś - po prostu z nich nie korzystam z wyboru.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa wygasa z końcem stycznia. Wypowiedzenie złożone. Ogólnie chcę zejść z superpremium do start ale chce zachować paczkę C+. Pani z DUK  proponuje pakiet start za 42,50 z c+. Nie wiem z czego to wynika ale chyba jest ok. W punkcie c+ w moim mieście człowiek prowadzący punkt podpowiedział mi żebym dokończył umowę i on mi znajdzie lepszą ofertę. Czy czekać czy lepszej już nie dostanę?

Edytowane przez pawel1003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem ofertę

 

Extra + Canal + (6) , hbo , hbo go eleven, mistrzowska piłka , multiroom za 111,90. Pytanie czy da rady to wynegocjować tyle , że z calal+ ( 10 )- reszta to samo??

 

Dodatkowo , czy wiecie co leci na canal + sport 3 i 4 ? ewentualnie jakie mecze mogę stracić , jeżeli przyjąłbym wyżej wymienioną ofertę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal plus sport 3 i 4 emitują te same mecze które lecą na Canal Plus Sport/2 e ew. Nsport. Potem na tych kanałach lecą powtórki tych meczy, magazynów. Ja je dobrałem bo nie zawsze mam okazje oglądać mecz live a powtórka na Canal plus/Nsport leci często na drugi dzień w południe a tak odpalam Canal Plus Sport 3/4 i mam ten mecz jeszcze tego samego dnia.

Co do oferty cena nie jest zła - będzie trudno zejść Ci niżej - ewentualnie spróbuj wysłać wypowiedzenia tylko 6 Canal Plusów są szanse na negocjacje ale małe.

Edytowane przez Tiesto12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, FOX Play, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Superpremium+ 104,99 zł 24 m, a po tym okresie 119,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, M istrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

 

Taka ofertę mam do akceptacji plus dekoder 4K za 49zl jednorazowo... Podobno nie musi to być na tym wykazie abym mógł to odebrać 

 

 

Proszę ekspertów o opinię nt. oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem comfort + ale dziś przedłużyłem na najtańszy -dekoder 4k kupiłem wcześniej za 99zł i 15 aktywacji co mc bo ten ich za 2zl ciagle sie wieszal i mialem dosyc sluchac rodzicow ;)

 

Wybrane usługi

Nowy Start+, Dopełnienie do Nowy Comfort+, Opłata najem 4K UltraBox+

Wybrane promocje

Nowy Start+ 19,99 zł 24 m, a po tym okresie 23,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 15 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 34,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

było 49,99 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedluzylem  druga umowe ,zjechalem z superpremium +dodatki na comfort.Dostalem to co w pierwszej umowie 

comfort 22.5
10x canal 25

canal 4k 0 

11 7.95
HBO 2mies 0 z mozliwoscia wyl,

dekoder 4k 0,z tym ze mialem go jyz wczesniej za 0.

Pozdrawiam

 

20 godzin temu, lukas88 napisał:

Nie dostanie Mistrzowskiej Piłki za darmo do składaka. W takiej konfiguracji albo 20 zł w zobowiązaniu do końca umowy albo za 30 zł w opcji włącz/wyłącz.

Mi do comfortu chcieli to dolozyc za 10zl

Edytowane przez arras74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, koni87 napisał:

Otrzymałem ofertę

 

Extra + Canal + (6) , hbo , hbo go eleven, mistrzowska piłka , multiroom za 111,90. Pytanie czy da rady to wynegocjować tyle , że z calal+ ( 10 )- reszta to samo??

 

Dodatkowo , czy wiecie co leci na canal + sport 3 i 4 ? ewentualnie jakie mecze mogę stracić , jeżeli przyjąłbym wyżej wymienioną ofertę .

A możesz wkleić szczegóły oferty? Chciałbym zobaczyć, jakie tam poszczególne ceny wyszły

Rozumiem, że mogli coś takiego zaproponować

Extra+ - 44,99

C+ - 20,00

HBO z GO - 20 zł

Eleven - 11,90

Multiroom - 10 zł

Mistrzowska Piłka - 10 zł

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie 101,89: 

Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99

Eleven 11,9

Dekoder 4K 10,0

 

Umowa do końca marca, jeszcze nie złożone wypowiedzenie.

 

Ile można ugrać za to? Rozumiem, że 4K za darmo(?), co jeszcze?

Interesują mnie wszystkie kanały Canal+ z Eleven, tak jak mam + ewentualnie Polsaty Sport jeśli da się za darmo wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...