Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Adam1526 To jest ten sam pakiet Extra+ i jest tyle samo kanałów. Według mnie nie opłaca Ci się zmieniać dekodera turboBox+ na mediaBox+ za 3 zł/m, bo z funkcjonalności nic nowego nie zyskujesz i radziłbym Ci zmianę na dekoder 4K UltraBox+, bo będziesz miał większy dysk i możliwość podłączenia dekodera do internetu przez WiFi, a także szybciutko będzie dekoder Ci o wiele działał. Także ja bym tą ofertę odrzucił i negocjował przedłużenie na pakiet Extra+ za 44,99 zł/m lub za 49,99 zł/m z wymianą na dekoder 4K UltraBox+ z bezpłatnym najmem + kolekcja FOX Play i Nat Geo Play za free, no i radziłbym Ci powoływać się na tą ofertę dla nowego klienta na pakiet Extra+, gdzie jest dekoder 4K UltraBox+ z bezpłatnym najmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kamil2505 napisał:
W sumie i tak to co w Cinemax jest w HBO GO. No chyba, że komuś bardzo zależy na kanałach telewizyjnych.... 

Wcale mi nie zależy, tylko widzę, że każdemu proponują bez tego.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Pakiet Ekstra+Canal+ 6 za 69,99 zł Man Pack za 5 złi MR za 0 zł z dekiem Pace. Umowa do lutego.

Czy dostanę to samo przy przedłużeniu ten sam pakiet czyli Pakiet Ekstra+Canal+ 6 za 69,99  + MP za 0 zł, HBO na 5 m-c free + kolekcje FOX Play i Nat Geo Play za free ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Obecnie Extra + 6C za 69,99, dekoder turbobox. Wypowiedzenie złożone. Oferta jakiej oczekuję: Extra + 10C, w tym C+4K, MP, Eleveny, wymiana dekodera na dekoder 4K. Za ile najmniej mogę dostać taki pakiet? Dodam, że nie potrzebuję HBO, Filmbox, itd - tylko to, co napisałem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bartc1 napisał:

A jest to do uzyskania w punkcie stacjonarnym po złozonym wypowiedzeniu ????

Raczej telefonicznie przez dział utrzymania klienta.

 

@tol osiem dyszek Extra z 10C+,Eleveny 11,99, MP dawali za 0 zł,reszta zależy jak utargujesz. Możliwe ze zejdziesz do 0 zł za dekoder i C+4K.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Złożyłem wypowiedzenie umowy.  Czytam forum i nie udało mi się znaleźć informacji na temat pakietu , który mnie interesuje- być może ktoś ostatnio coś takiego wynegocjował.

 

Extra + z canal + ( 10 ) , HBO go , mistrzowska piłka , eleven. Chciałbym uzyskać cenę 101,89 . Czy jest to według Was realne ?  Ewentualna wymiana dekodera na  4k  - 5 zł m-c + multiroom za 10zł mc -  do rozważenia ( jako dodatkowo opłata)

 

Co sądzicie ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2020 o 20:22, Sierek napisał:

Ja ostatnio wynegocjowałem ten pakiet za 119,99, formalnie bez opłat za dekoder 4K (czyli z ukrytą opłatą za dekoder 10 zł).

Wypowiedzenie było złożone.

Startowali z ofertą  telefoniczną 139,99 bez opłaty za dekoder, w SC+ miałem ofertę 129,99 zł i 30 zł za dekoder (sic!).

Wszystkie oferty bez opłaty za aktywację.

 

109.99 za pakiet SuperPremium+ 4K mogę dać ale więcej nie i mam nadzieję że dekoder 4K uda się wyciągnąć bez opłaty za najem. Mam czas do końca  kwietnia na decyzję,  także wszystko się okaże co z tego wyjedzie  :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawel napisał:

Do kiedy umowa i ile dotąd płacisz ?

 

place obecnie 79,99 za extra+ z wszystkimi canalami+, dekodery to turbobox+ i wifibox+.

Teraz, rkordys napisał:

place obecnie 79,99 za extra+ z wszystkimi canalami+, dekodery to turbobox+ i wifibox+.

umowa do czerwca 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, poniżej wstawiam ofertę od konsultantki z nr warszawskiego, umowa do końca marca. Extra+, C+x10, HBO + HBO GO, oraz wymienione niżej kolekcje. Wymiana na dekoder 4k za 0 zł oraz najem 0zł, kanał C+4k po konsultacji z kierownikiem jeżeli się zdecyduję ?

Na moje oko chyba nieźle, jeżeli nie niech mnie ktoś poprawi.

Oraz pytanie: Czy Mistrzowską piłkę da rade negocjować za free?

 

Drogi Abonencie,

zgodnie z prośbą, przesyłamy propozycję usług na dzień 14 stycznia 2020, z których możesz skorzystać.

 

PROPONOWANE USŁUGI:

 

 

Pakiet Extra+

CANAL+

HBO

FOX Play

Filmbox Pack

HBO GO

Nat Geo Play

 

 

 

PROPONOWANE PROMOCJE:

 

 

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów

Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów

 

 

 

PROPONOWANY SPRZĘT:

 

 

 

 

 

 

CZAS TRWANIA UMOWY:

 

OPŁATA ZA PIERWSZY
MIESIĄC USŁUG:

 

 

 

Do 31 marca 2022

 

 

 

 

 

94,99 

 

MIES

 

 

 

 

Cena po rabacie 5 zł/mies.
za zgody marketingowe

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Obecnie posiadam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleveny+ MR Standard+ najem WifiBox. Całość za 84,40 zł. Dzisiaj zaproponowali mi (po mojej sugestii, że chcę zrezygnować z MR) Identyczny pakiet + mistrzowską piłkę + dekoder Ultra BOX 4 k + HBO do czerwca  za 86,89 zł. Myślicie, że da radę jeszcze coś wyciągnąć od canalu +??  

Dzięki za pomoc

DM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, tmorgan napisał:

Witam Wszystkich, poniżej wstawiam ofertę od konsultantki z nr warszawskiego, umowa do końca marca. Extra+, C+x10, HBO + HBO GO, oraz wymienione niżej kolekcje. Wymiana na dekoder 4k za 0 zł oraz najem 0zł, kanał C+4k po konsultacji z kierownikiem jeżeli się zdecyduję ?

Na moje oko chyba nieźle, jeżeli nie niech mnie ktoś poprawi.

Oraz pytanie: Czy Mistrzowską piłkę da rade negocjować za free?

 

Drogi Abonencie,

zgodnie z prośbą, przesyłamy propozycję usług na dzień 14 stycznia 2020, z których możesz skorzystać.

 

PROPONOWANE USŁUGI:

 

 

Pakiet Extra+

CANAL+

HBO

FOX Play

Filmbox Pack

HBO GO

Nat Geo Play

 

 

 

PROPONOWANE PROMOCJE:

 

 

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów

Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów

 

 

 

PROPONOWANY SPRZĘT:

 

 

 

 

 

 

CZAS TRWANIA UMOWY:

 

OPŁATA ZA PIERWSZY
MIESIĄC USŁUG:

 

 

 

Do 31 marca 2022

 

 

 

 

 

94,99 

 

MIES

 

 

 

 

Cena po rabacie 5 zł/mies.
za zgody marketingowe

Czytając forum i oferty ludzi z ostatnich tygodni to max, który możesz wyciągnąć to:

44,99 zł za Extra+

20 zł HBO z HBO GO

25 zł za C+10 + C4K

Nat i FOX za 0 zł

Mistrzowska Piłka za 0 zł, ale tu musisz powalczyć

dekoder opłata plus najem za 0 zł

Razem 89,99 zł

 

Podobno są tacy,co mają to bez Mistrzowskiej Piłki za 79,99 zł, ale nie to bedzie już trudniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2020 o 15:20, XMAREKK30 napisał:

Mam w ofercie ICA pakiet SuperPremium 4K z Netflix za 109.99 a później 152,99  i tu moje pytanie ile kosztuje ten pakiet ale bez Netflix , czy te 109,99 to jest wersja najtaniej czy może być drożej ??   I czy w tej ofercie jest HBO GO ???

A mnie boli bo proponują ten sam pakiet za 119 i nie chca mi dać taniej ( krakowskie numery ). Wypowiedzenie mam do końca lutego. Co tu zrobić :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...