Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.01.2020 o 00:04, problem napisał:


Z jakiego pakietu zmieniałeś i jaki miałeś dekoder?
ja mam Extra+ z HBO plus Wifipremium za 5 zł i walczę o 

Extra+ z HBO z GO plus Canal+ 10 z 4K plus zamiana na Ultrabox 4K za 89,90 zł na umówie 24m

 

 

Dostaniesz bo mi też proponowali taką opcję :) 

 

14 godzin temu, Jacek3 napisał:

 

Czy w takiej ofercie jest C+ 4k i nie ma żadnej miesiścznej opłaty za UltraBoxa+?

Czy taka  promocja przedłużeniowa ze zmianą dekodera ma jakąś nazwę? 

 

Może mieć Canal+ 4K jak i bez opłat za dekoder

 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przejrzałem ostatnie parę stron, ale nie znalazłem tego co mnie interesuje. 

 

Mam Extra, 6C+, Multiroom na osobnych kartach, Eleven za 81,89zł.

 

W jakiej cenie mogę wziąć to samo? Co tam jest obecnie do ugrania? 

 

Dekoder 4k mnie nie interesuje, natomiast muszą mi oba zmienić, bo mają już parę lat i słabo to działa. 

 

Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie już mają. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mxv1

4k to też szrot jak wszystkie inne nie warte grosza. Nie zmienia nawet to fakt, że Ty to coś masz. Oczywiście wybór kolegi jaki weźmie

 

@krzysiek2608 jak nie interesuje Cie dekoder szrot 4k, to możesz wziąć szrot Wifipremiumbox, a do MR szrot gorszy od Sagemcoma DSI,  Wifibox.  Pytanie tylko czy po zmianie nie wcisną Ci MR w sieci.

Aktywacje oczywiście za free, bo jak inaczej.

Na resztę pytań masz odpowiedź w temacie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

@mxv1

 

@krzysiek2608 jak nie interesuje Cie dekoder szrot 4k, to możesz wziąć szrot Wifipremiumbox, a do MR szrot gorszy od Sagemcoma DSI,  Wifibox.  Pytanie tylko czy po zmianie nie wcisną Ci MR w sieci.

Aktywacje oczywiście za free, bo jak inaczej.

Na resztę pytań masz odpowiedź w temacie.

 

Jakoś nie znalazłem odpowiedzi na interesujący mnie pakiet na ostatnich x stronach, więc gdyby ktoś był tak miły to byłbym wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, XMAREKK30 napisał:
Mam w ofercie ICA pakiet SuperPremium 4K z Netflix za 109.99 a później 152,99  i tu moje pytanie ile kosztuje ten pakiet ale bez Netflix , czy te 109,99 to jest wersja najtaniej czy może być drożej ??   I czy w tej ofercie jest HBO GO ???

Superpremium 4k zawiera HBO GO. Cena za ten pakiet jest najtańszą. A Netflix dostajesz promocyjnie na 12miesięcy za darmo. Kolejne miesiące 43 zł.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, XMAREKK30 napisał:

Mam w ofercie ICA pakiet SuperPremium 4K z Netflix za 109.99 a później 152,99  i tu moje pytanie ile kosztuje ten pakiet ale bez Netflix , czy te 109,99 to jest wersja najtaniej czy może być drożej ??   I czy w tej ofercie jest HBO GO ???

SuperPremium 4K za 109,99zł

Extra+

Canal+ x12

HBO + HBO GO

Mistrzowska Piłka

Eleveny 1,2,3,4

FiimBox Pack

Nat Geo Play

Fox Play

Edytowane przez mxv1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mxv1 napisał:

SuperPremium 4K za 109,99zł

Extra+

Canal+ x12

HBO + HBO GO

Mistrzowska Piłka

Eleveny 1,2,3,4

FiimBox Pack

@mxv1 dostałem taką propozycję na przedłużenie z Fox play i Nat Geo Play, Multiroom Standard - dziś kończy się mi czas do zatwierdzenia oferty - czytałem powyżej posty ale nie zauważyłem podobnej oferty. Jest sens o coś powalczyć czy to max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mxv1 napisał:

SuperPremium 4K za 109,99zł

Extra+

Canal+ x12

HBO + HBO GO

Mistrzowska Piłka

Eleveny 1,2,3,4

FiimBox Pack

 

 A czy to jest oferta z wypowiedzeniem czy bez nie go ?? Umowę mam do końca kwietnia ale sama oferta zaciekawiła mnie i tu mam ostanie pytanie czy do tej oferty jest szansa na dekoder 4k bez opłat wynajmu dekodera ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, adatel napisał:

Miałem do tej pory Extra+, 6xC, 2xMultiroom z dekoderem z nki. Za 79.90. Umowa do 30.04.2020.

Dostałem poniższą propozycję:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Pla y 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Extra+, 10C+, HBO (6m za 0 i 6m za 25 baz GO), 2x Multi za 84,99 (6m)/109.99(6m). Później mogę zrezygnować z HBO - 84.99.

Nie przyjąłem oferty. Złożyłem wypowiedzenie.

Mam kilka pytań do osób zorientowanych:

1. Czy w tym pakiecie jest wymiana dekodera na 4K? W ofercie nie widać ale konsultant powiedział że zaznaczył wymianę (aktywacja 49 zł).

2. Co z dzierżawą za dekoder? Czy jest opata? Turboboxa miałem za free.

3. Co z Canal 4k czy będę coś za niego dopłacał?

4. Jak wygląda sytuacja z Comfort+ plus dopełnienie? Można to jeszcze dostać? Comfort+ za 22,50 i dopełnienie za 15zł to i tak taniej niż Extra za 49.99.

 

Na większość pytań nikt nie odpowie oprócz Ciebie. Przecież to Ty rozmawiałeś z Konsultantem. Jeśli ustaliłeś wymianę i darmową dzierżawę to tak będzie. To, że turbo miałeś za free nie ma znaczenia. Po cenie za pakiet Extra+ można sądzić, że zawiera on ukrytą opłatę za dekoder ale to tylko moje domysły.Canal+4K nie ma na wykazie ,więc go nie będzie .Chyba, że ustaliłeś inaczej z Konsultantem. W standardowej paczce C+ jest 10 kanałów HD.

Możesz oczywiście próbować zejść do Comfortu i dopełnić go do pakietu Extra, tylko uzgodnij wtedy koszty dzierżawy ultraboxa+ żebyś nie przedobrzył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,po dłuższej przerwie.Jako ze zbliża się pomału koniec umowy a nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie (przeglądając kilkanaście stron)-proszę o kilka podpowiedzi . Teraz mam  to  co w podpisie za 57,50. W ICA na prognozie płatności od 01.04 kwota 61,50 a wiec tylko 4 zł wiecej. Za ile teraz maksymalnie można tą ofertę dostać?.  I drugie pytanie czy jest szansa na wymianę wifipremiumboxa  na 4K za 0zł a jeśli nie to za ile? Dziekuje za każdą podpowiedz i serdecznie pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, wiesiekcycon napisał:

Witam serdecznie,po dłuższej przerwie.Jako ze zbliża się pomału koniec umowy a nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie (przeglądając kilkanaście stron)-proszę o kilka podpowiedzi . Teraz mam  to  co w podpisie za 57,50. ...

A co masz w podpisie? Korzystam z wersji mobilnej i nie wyświetla. Dekoder można wymienić, a resztę pewnie przeoczyłeś, o cokolwiek pytasz.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, XMAREKK30 napisał:

 

 A czy to jest oferta z wypowiedzeniem czy bez nie go ?? Umowę mam do końca kwietnia ale sama oferta zaciekawiła mnie i tu mam ostanie pytanie czy do tej oferty jest szansa na dekoder 4k bez opłat wynajmu dekodera ??

Szansa zawsze lecz może aktywacje będą chcieli jednorazową w kwocie 49zł lub 0zł.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

A co masz w podpisie? Korzystam z wersji mobilnej i nie wyświetla. Dekoder można wymienić, a resztę pewnie przeoczyłeś, o cokolwiek pytasz.

 

Comfort+, Dopełnienie do Eextra+, 8x CANAL+, MR Standard, Wifi Premiumbox+, DSI 83 za 57,50 zł. Umowa do 31 marca 2020.

Edytowane przez Barti
Czerwony kolor tekstu w postach zarezerwowany jest wyłącznie dla Administracji i Moderacji forum. Nie KRZYCZYMY też na forum. Proszę nie używać Caps Lock podczas pisania postów. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za tyle dostaniesz + opłata za dekoder, bo z tak niskim abonamentem ciężko dostać za free.

Nic nie znalazłeś, bo masz bardzo dobrą ofertę i taniej nikt nie dostanie, chyba, że abonenci z Comfort+ za 19,99 , dopełnieniem do E+ za 10 i C+ za 25. Składaj wypowiedzenie i czekaj na efekty. Teraz raczej tylko drożej.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, no ale właśnie czy składać w ogóle wypowiedzenie jeśli od 01. 04 będę miał tylko 4 zł więcej, tzn. 61,50? Mam się z nimi użerać i dostać może jeszcze drożej? Chyba bez sensu, prawda? 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pawel napisał:

faktycznie umowa na czas nieokreślony będzie najlepszym rozwiązaniem.

 

A jeśli złożę wypowiedzenie to będę mógł je anulować, gdybym nic nie wskórał, a do tego jeszcze drożej?

Edytowane przez Barti
Treść swojego postu zamieszczamy pod obszarem cytowania treści innego postu, a nie w nim. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...