Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 x cameleon (umowa na czas nieokreślony). Pismo dostałem jakiś czas temu o tym, że karty od lipca nie będą działać w dekach nie od nich. Co daje C+?

Czy jak oddam karty to dają 2 x dekodery (jeden główny + multi)?

Mają jakieś oferty dla tych jeszcze z kartami po cyfrze???

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ircios napisał:

Puki co daj sobie na luz z tym pismem, które możesz co najwyżej wykorzystać w toalecie.  Czekaj na rozwoj sytuacji. Śpieszaąc się nic nie zyskasz.

Tak też robię. Pytam z czystej ciekawości. Czy wołają o opłatę za dekodery. Bo jeśli o mnie chodzi na pewno nie będę płacił za to że używam dekoder i jeszcze płacę abo koło 120 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była umowa Start+ za 24,99 + 5 za Mediabox i składając wypowiedzenie w salonie Pan dawał gwarancję, że nie da się zejść z czynszu, jedynie w tej cenie może zrobić pakiet wyżej.

Telefon z Krakowa ta sama oferta lub Start 9,99, ale nadal czynsz 5 złotych.

Po naradzie z kierownikiem:

- Start 14,99 Mediabox 0

- Dopełnienie na miesiąc do komfort+

- HBO i HBO GO do końca marca 0 potem 25 lub wyłączenie

Umowa 24 miesiące do stycznia 2022 zaakceptowana  i wczoraj aktywowana. Jestem zadowolony, Teraz i tak 50% taniej niż przez ostatni rok.

W salonie jak wyżej napisalem stanowczo twierdzili że czynsz musi być bo on daje gwarancję wymiany dekodera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 10 lat z Canal+ i mam karty Cameleon. Obecnie płacę 69,99zł za Extra+ oraz 6 kanałów Canal+ i 5zł za dekoder Wifi premiumbox razem 74,99zł

 

Aktualnie potrzebuje samo Extra+. Do jakiej kwoty mogę maksymalnie zejść? Czy na przedłużenie można walczyć o bezpłatne miesiące jak dla nowych?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marcin80 napisał:

44,99zl extra, bądź comfort z dopełnieniem 22,50+10 lub 15zł. Jeśli przedłużysz po wygaśnięciu umowy masz darmowy miesiąc 

 

Comfort z dopełnieniem? czyli 32,50zł lub 37,50zł? to trochę różnica od tych 44,99zł

 

Umowa kończy mi się w marcu. Mogę jakoś zjechać do Comfortu żeby zaraz podnieść do extra+? Jak to zrobić aby zadziałało?

Edytowane przez pezet40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gwarancji, że dostaniesz dopełnienie w cenie 10 czy 15 zł. Ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;)

Przedłużasz umowę na Comfort+ z darmowym dopełnieniem na miesiąc. A po miesiącu dzwonisz na infolinię i próbujesz dobrać dopełnienie na kolejne miesiące umowy.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli przedłużam umowę koniecznie za 22,50zł z dopełnieniem na miesiąc. Potem dzwonię i załóżmy że nikt mi nie da dopełnienia za 10zł lub 15zł ale już za 22,49zł dadzą mi napewno? żeby finalnie wyszło 44,99zł. Jeżeli tak to nic nie ryzykuje a próbować warto

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyłem dopełnienie dają z automatu na 1 miesiąc, nie trzeba się upominać. Tak byli u mnie dopiero HBO dostałem jak zapytałem na 2 miesiące gratis i mam pamiętać o ewentualnym wyłączeniu aby mnie płacić później.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest chyba jeszcze jedna wada tego rozwiązania tzn przedłużania umowy na najniższym pakiecie Comfort+

 

Mianowicie chciałbym uzyskać jeszcze np. standardowo Nat Geo Play za cały okres za darmo, HBO z 6msc gratis, może jakieś FOXy grats,  myślę że do pakietu Extra+ uzyskałbym to bez problemu a pytanie czy do Comfort+ za 22,50zł uzyskam coś z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pamietam, bo sam z niej korzystałem.Nawet w ICA miałem ją dostępną do włączenia w cenie 10 zł. Ale jak poczytasz wątek to znajdziesz osoby którym nie chcą włączyć dopełnienia nawet w standardowej kwocie. Konsultant Ci powie, że usługa jest niedostępna dla Twojego konta i co wtedy zrobisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ircios napisał:

@Marcin80

Oni mają odnotowane w jakiej sprawie dzwonisz. Im częściej tym bardziej mają to gdzieś  :-D

Dokładnie, potwierdzam że wszystko wiedzą co i za ile targujesz w jakim dniu była rozmowa i z kim, to już nie ta sama firma co było kiedyś :(

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...